Podkładki (wafle) z KP oraz Grupy Żywiec.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Peterciu
    D(r)u(c)h nieuchwytny
    • 2005.05
    • 19

    Podkładki (wafle) z KP oraz Grupy Żywiec.

    Witam.
    Chciałem się od was dowiedzieć drodzy forumowicze czy KP oraz Grupa Żywiec wysyłają do kolekcjonerów podkładki (wafle) pocztą jak ma to miejsce np. z etykietami?

    Jestem początkującym kolekcjonerem wafli więc w tych kwestiach jestem jeszcze zielony.

    Pozdrawiam serdecznie licząc na waszą pomoc życząc jednocześnie wszystkim ZDROWYCH, SPOKOJNYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT
  • Shlangbaum
    Pułkownik Chmielowy Ekspert
    • 2005.03
    • 5828

    #2
    Patrz tutaj
    i tutaj

    Krakowski Konkurs Piw Domowych !

    Comment

    • Peterciu
      D(r)u(c)h nieuchwytny
      • 2005.05
      • 19

      #3
      Myślę, że nie warto zakładać nowego tematu aby poruszyć pewną nurtującą mnie kwestię - mianowicie dotyczącą podkładek z Grupy Żywiec. Otóż otrzymałem dzisiaj odpowiedź że Grupa Żywiec nie wysyła do kolekcjonerów podkładek gdyż nie posiadają tego rodzaju materiałów promocyjnych...

      Może ktoś doradzi jak można zdobyć chociaż kilka podstawek Warki, Tatry itp.
      Jak Wy kolekcjonerzy zdobywaliscie te cacuszka (podstawki Grupy Żywiec)?

      Pozdrawiam.

      Comment

      • grzeber
        Major Piwnych Rewolucji
        🍼🍼
        • 2002.05
        • 2869

        #4
        Najbardziej owocne w zdobycze są zawsze giełdy kolekcjonerskie.
        Potem wymiany z kolekcjonerami i aukcje internetowe.
        pozdrawiam
        www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

        Comment

        • Shlangbaum
          Pułkownik Chmielowy Ekspert
          • 2005.03
          • 5828

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Peterciu
          Myślę, że nie warto zakładać nowego tematu aby poruszyć pewną nurtującą mnie kwestię - mianowicie dotyczącą podkładek z Grupy Żywiec. Otóż otrzymałem dzisiaj odpowiedź że Grupa Żywiec nie wysyła do kolekcjonerów podkładek gdyż nie posiadają tego rodzaju materiałów promocyjnych...

          Może ktoś doradzi jak można zdobyć chociaż kilka podstawek Warki, Tatry itp.
          Jak Wy kolekcjonerzy zdobywaliscie te cacuszka (podstawki Grupy Żywiec)?

          Pozdrawiam.
          Grupa Żywiec wiekszość swoich podstawek wystawia w knajpach, pozostałe znajdziesz na giełdach lub w pudełkach kolekcjonerów z www.browar.biz

          Krakowski Konkurs Piw Domowych !

          Comment

          Przetwarzanie...