Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

wafle polskie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • gregor_66_kk-z
    Junior
    • 11-2005
    • 7

    wafle polskie

    Witam wszystkich forumowiczów!
    Chętnie nawiązałbym kontakt z osobami zainteresowanymi wymianą wafli. Mam trochę polskich, a chciałbym pozyskać trochę "zagranicy". Zostało mi też trochę polskich etykiet ( resztki ). Zainteresowanych proszę o kontakt na adres mailowy - przypominam: k_grzegorczyk@elblach.pke.pl
    Krzysztof
  • kalifat
    Senior
    • 10-2004
    • 1168

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika gregor_66_kk-z
    Witam wszystkich forumowiczów!
    Chętnie nawiązałbym kontakt z osobami zainteresowanymi wymianą wafli. Mam trochę polskich, a chciałbym pozyskać trochę "zagranicy". Zostało mi też trochę polskich etykiet ( resztki ). Zainteresowanych proszę o kontakt na adres mailowy - przypominam: k_grzegorczyk@elblach.pke.pl
    Krzysztof
    Witaj Krzysztofie (to prostrze niż twój Nick).
    Kontakt nawet zaryzykowałeś nawiązać, ale nie wiem, czy na tak efemeryczny post odpowiedzą Ci forumowicze.

    Napisz przede wszystkim dwie rzeczy:
    a) co oferujesz, czyli czego chcesz się pozbyć - najlepiej gdybyś to obzdjęciował i dał "linkę" do Twoich oferowanych wzorów
    b) trochę "zagranicy" - proponuję trochę śmielej o tym powiedzieć. Co Cię interesi, czy w ogóle zagramanica, czy jakieś konkretne kraje, browary, lata wydania, wzory.
    Napisz, że chciałbyś zacząć zbierać wafle zagraniczne "kwadratowe, jednostronne, z Beneluxu, na których widnieje ... jeżozwierz"

    A wtedy myślę, że znajdą się chętni na wsparcie Twojej jeżozwierzowej pasji
    bla bla bla

    Comment

    • gregor_66_kk-z
      Junior
      • 11-2005
      • 7

      #3
      To może zrobię to - popełnię odpowiedź na Twojego maila - jutro, albo nawet pojutrze ( nawał pracy - koniec miesiąca )
      Na razie, cześć !
      Krzysiek

      Comment

      • Ahumba
        Senior
        • 05-2001
        • 8962

        #4
        Kalifat dobrze Ci radzi.
        Mam w zbiorze ponad 1600 polskich i jak mam wg Ciebie rozumieć sformułowanie "mam trochę polskich"?.
        Mam kilkaset zagranicznych na zbyciu i jak mam wg Ciebie rozumieć sformulowanie "chciałbym pozyskać trochę "zagranicy"?
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

        Comment

        • gregor_66_kk-z
          Junior
          • 11-2005
          • 7

          #5
          Witam!
          Nie sądziłem, że z tego będzie taki dym...
          No dobrze, moje następne wejście będzie znacznie lepiej przygotowane. Potrzebuję na to jednak trochę wolnego czasu ( pod koniec roku w zakładzie dużo pracy ).

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎