Sprzedam puszki

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • santiago
    Szeregowy Piwny Łykacz
    • 01-2006
    • 1

    Sprzedam puszki

    Mam zamiar się ich pozbyć jeżeli komuś by się przydały fotki wyślę na maila. Kontakt: kacabaja@op.pl
  • Shlangbaum
    Pułkownik Chmielowy Ekspert
    • 03-2005
    • 5828

    #2
    Z doświadczenia wiem, że puszki na forum raczej się rozdaje niż sprzedaje. Mały popyt na to jest. Jak masz rarytasy to uderz do tych, którzy wypowiadali się tu i tu.

    Krakowski Konkurs Piw Domowych !

    Comment

    • e-prezes
      Generał Wszelkich Fermentacji
      🥛🥛🥛🥛🥛
      • 05-2002
      • 19238

      #3
      ja z doświadczenia (również) wiem, że puszki wrzuca się do dedykowanego kontenera lub zanosi do skupu (przy wiekszej ilości)

      Comment

      • gisou
        Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
        • 05-2005
        • 230

        #4
        Witam
        Jeżeli masz puszki a właściwie beczułki 5-litrowe, to w Białej jest ktoś kto to zbiera i z pewnością byłby zainteresowany.

        Comment

        • remfire
          Major Piwnych Rewolucji
          • 03-2004
          • 1334

          #5
          a ja z doświadczenia (również) wiem, że butelki też wrzuca się do dedykowanego kontenera lub zanosi do skupu (przy wiekszej ilości) , a bywaja tacy którzy je zbieraja i chwała im za to

          Comment

          • Cooper
            Pułkownik Chmielowy Ekspert
            🍼🍼
            • 11-2002
            • 6055

            #6
            W temacie zbierania puszek cos jak by lekko drgnelo i mysle ze z czasem hobby to moze sie rozwinac. Oczywiscie ze juz istnialo kiedys w okresie padajacego PRLu ale funkcjonowalo raczej na troche innych zasadach niz obecne kolekcjonerstwo birrofiliow. Ja sam kupilbym (choc na razie za niewielkie pieniadze) kilka starszych puszek do mojej kolekcyjki (np pierwsze puszki z Warki z polowy lat 90 lub wareckie i byc moze - radomskie - puszki z rozlewnii Hortaqua z podobnego okresu) ale wiem ze sa ciezkie do zdobycia.Jesli masz jakies rarytasiki to reklamuj sie.
            Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
            1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

            Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

            Comment

            • adagryn
              D(r)u(c)h nieuchwytny
              • 01-2006
              • 2

              #7
              zbiram puszki i jestem z BIALEJ PODLASKIEJ , PROSZE ZADZWON 0507396862

              Comment

              • Cooper
                Pułkownik Chmielowy Ekspert
                🍼🍼
                • 11-2002
                • 6055

                #8
                kto ? ja ? Ja jestem z Yelonek a teraz tam gdzie napisalem w profilu wiec wole unikac polaczen telefonicznych. Jesli wiec masz sprawe do mnie to prosze najlepiej o PW.
                Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                Comment

                Przetwarzanie...