Sprzedam okazyjnie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • browarowiec
    D(r)u(c)h nieuchwytny
    • 02-2006
    • 3

    Sprzedam okazyjnie

    Witam wszystkich keolekcjonerów i miłośników piwa!

    Oto lista pamiątek które chcę sprzedać:


    1 otwieracz SUPER BOCK – CRVEJA PRETA ESPECIAL (bardzo elegancki, masywny z tworzywa i z paskiem).

    4 otwieracze STIEGL (metalowe).

    1 otwieracz GRANS (metalowy).

    1 otwieracz KROMBACHER (elegancki, plastikowo – metalowy)

    1 otwieracz NEWCASTLE BROWN ALE (bardzo ciekawy wzór w kształcie kapsla i z magnesami na lodówkę – masywny, plastikowo - metalowy).

    1 otwieracz BRAUREI GOTHA (elegancki, plastikowo – metalowy).

    1 otwieracz NEW BELGIUM COLORADO USA (metalowy kształt kieliszka do koniaku).

    1 otwieracz WARKA CHAMPIONS LEAGUE (metalowy z gwizdkiem i znakiem Ligi Mistrzów).

    1 brelok do kluczy BECK’S (elegancki, metalowy).

    1 spinka do klapy STIEGL.

    1 okrągła plakietka wpinana ROYAL BEER (duża okrągła broszka).

    1 okrągła plakietka wpinana OTTAKRINGER (duża okrągła broszka).

    50 podstawek pod kufel (różne browary zagraniczne) + kilkadziesiąt etykiet z piwa (różne browary zagraniczne)

    20 kapsli (różne browary zagraniczne)

    1 balon STIEGL

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Powyższe pozycje sprzedaję tylko w całości. Odbiór najlepiej osobiście w Gliwicach gdzie mieszkam.

    CENA TYCH PRODUKTÓW WYNOSI 30 ZŁOTYCH. Cena nie ulega negocjacji, ponieważ uważam, że jest przystępna, tym bardziej, że SĄ TO RZECZY NOWE I NIEUŻYWANE!

    Proszę o kontakt pod adresem e-mail: browarowiec@op.pl

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------
  • kalifat
    Major Piwnych Rewolucji
    • 10-2004
    • 1168

    #2
    Witaj Browarowiec.

    Nie chcę Ci robić "koło pióra", ale niestety muszę, bo raczej okropnie się zawiedziesz na tutejszych forumowiczach. Lepiej wystaw to na Allegro, to może i z 50 weźmiesz.
    Tuaj sporo osób zajmuje się kolekcjonerstwem, jeździ na giełdy i zapewne zna aktualne ceny ww. gadżetów.

    Ja otwieraczy nie zbieram, ale wg mnie 30 złotych za to wszystko to spora przesada. Pomimo, że ich nie zbieram, to większość z nich* była w moich rękach i ... poszła dalej. Tak samo było z tymi pinami.
    Nie wiem jak stałeś się ich posiadaczem, ale ja otrzymałem to ZA DARMO od wymienionych browarów. Do "pełni szczęścia" brakuje mi tu jeszcze przesyłki z Warsteinera (tam był m.in. długopis i mini kłódeczka).

    Zauważ, że wszystko co tu piszesz to masówka w Niemczech i Austrii, a u Nas dostępna niemalże na ... jeden mail. Zapewne taka sama masówka jest w tych podstawkach, etykietach i kapslach (pewnie 2 to z browaru Stiegl: Stiegl i Radler - też takie miałem )

    Zatem zrobiłem Ci "koło pióra", ale raczej dlatego, żebyś nie nastawiał się na jakieś kokosy ze strony tutejszych kolekcjonerów.


    Cena nie ulega negocjacji, ponieważ uważam, że jest przystępna, tym bardziej, że SĄ TO RZECZY NOWE I NIEUŻYWANE!
    To że są NOWE to akurat nie jest ich zaletą


    * - nie widziałem tylko tego SUPER BOCK-a (to chyba Portugalia) i z browaru GOTHA
    bla bla bla

    Comment

    • browarowiec
      D(r)u(c)h nieuchwytny
      • 02-2006
      • 3

      #3
      Dzięki za informacje i "pouczenie".

      Pozdrawiam!!!

      Comment

      • kalifat
        Major Piwnych Rewolucji
        • 10-2004
        • 1168

        #4
        Witaj, mam nadzieję, że Cię nie zraziłem

        Ot po prostu piszę to co wydaje mi się za słuszne. Na tym forum lepiej poszukać kogoś kto się z Tobą na te bajery powymienia (o ile Ty zbierasz coś okołopiwnego) niż sprzedać (tym bardziej, że nie są to np. jakieś przedwojenne rarytasy).

        A na Allegro już takie kolosalne ceny widziałem, za "byle co", że pewnie uda Ci się to tam opchnąć.

        ps. a tak w ogóle to witaj w forumowej braci w 1 dniu Twego browarbizowego JESTESTWA
        bla bla bla

        Comment

        • browarowiec
          D(r)u(c)h nieuchwytny
          • 02-2006
          • 3

          #5
          Nie, nie zraziłeś mnie. Ja rozumiem, że Twój post to dla mnie wskazówka że mam zejść na ziemię Ja nie chcę zbić na tym jakiegoś interesu. Myślałem, ze 30 złotych to rozsądna cena. Poprostu wyprowadzam się do nowego mieszkania i dlatego likwiduję kolekcję

          Moze to sprzedać za 20 złotych??


          Dzięki za powitanie. Pozdrawiam!!!

          Comment

          • kalifat
            Major Piwnych Rewolucji
            • 10-2004
            • 1168

            #6
            Jak Ci pisałem, ja otwieraczy nie zbieram, więc bladego pojęcia nie mam ile to to może kosztować. Zapewne odezwie się tu niedługo jakiś zbieracz metalu i wypowie się co do "okazyjności" Twojej oferty. Wszystko bowiem co Ci tu napisałem nasunęło mi się pod wpływem tematu "Sprzedam okazyjnie".

            Dla mnie nie byłaby to okazja, ale na jakimś serwisie aukcyjnym zapewne cały taki komplet poszedłby za te 30 złotych.


            Jako otwieraczowy laik powiem, że ja nie dałbym więcej niż 1,50-2,00 za otwieracz (za Warkę no nawet 0,10 zł, a za Steigla - 0.50 zł). Może więcej wziąłbyś za tego Super Bocka, Gransa i tę "koniakówkę". Piny po 0.50-1.00 złoty, podstawki za całość 2-3 zł, etykiety - ze 2 zł i kapsle po 10-20 groszy
            Balon gratis


            No chyba, że część otwieraczy, to rzeczywiście jakieś bardzo ciekawe wzory, a wtedy zrób im fotki i daj jakiegosik "sznurka" do tych zdjęć.

            Ale chociażby na tej aukcji wystawiony jest Krombacher, Stiegl i Diebels i cena wywoławcza to tylko 3,30zł. Zatem Labels liczy sobie je po 1,10
            bla bla bla

            Comment

            • Krzych15
              Kapitan Lagerowej Marynarki
              • 10-2002
              • 596

              #7
              Jak oferta jest jeszcze aktualna daj znać na aders chrisl10@poczta.fm , lub, krzych20061@wp.pl
              krzych
              Dzień bez piwa to stracony dzień.

              Comment

              Przetwarzanie...