Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sprzedam Etykiety

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • artoor1978
    Junior
    • 02-2006
    • 6

    Sprzedam Etykiety

    Mam do sprzedania etykiety browarow:
    Suwałki, Zaczernie, Ciechanów, Boguszowice, Krotoszyn, Czarnków, Babin, Chełm, Barczewo, Grudziąc, Szczyrzyc, Zduńska Wola, Świebodzice, Nowa Sól, Połczyn Zdrój, Bojanowo, Sobótka, Koszalin, Słupsk, Namysłow, Zakrzów, Zabrze, Bydgoszcz, Olsztyn, Braniewo, Zwierzyniec, Szczecin, Gdańsk, Częstochowa, Mieszczański, Ziębice, Warszawski, Łomżynski, Lwówek Śląski, Legnicki, Łódzki, Wrocławski, Lublinski, Chojnów, Ostrów Wielkopolski, Witnica, Wyszków, Grzybowo, Cieszyn, Grodzisk, Kraków, Niechanowo,Łańcut, Brzeg, Tarnobrzeg, Niemodlin, Głubczyce, Kętrzyn,Bielsko Biała, Żary, Sierpc, Osiek, Rybnik, Racibórz, Biskupiec, Żywiec, Leżajsk, Białystok.
    Jest to dokladnie 1153 etykiet z lat 60,70,80
    Jesli bylby ktos zainteresowany prosze na maila, etykiet wciaz przybywa, bo ciagle sortuje i licze nowe

    POzdrawiam
    Art
    Attached Files
  • artoor1978
    Junior
    • 02-2006
    • 6

    #2
    Prosze o oferty z jakąkolwiek (nawe zaniżoną) ofertą. Naprawde się na tym nie znam i nie wiem jaką wartość mają te etykiety. Intersuje sie szklem, a przedewszystkim numizmatyka i nie ukrywam, że interesuje mnie wymian tego zbioru na numizmaty.
    Pozdrawiam
    Art

    Comment

    • Petrus
      Senior
      • 10-2002
      • 382

      #3
      Dla przykładu na allegro 800szt.etykiet polskich poszło za 51 zł.

      Comment

      • artoor1978
        Junior
        • 02-2006
        • 6

        #4
        Chyba widzialem ta aukcje i z tego co pamietam byly to same etykiety z lat 90. U mnie sa lata 60-80, a nawet 57 widzialem.
        A na allegro wystawie w tygodniu, jak nie znaje kupca lub chetnego na wymiane na numizmaty w inny sposob.
        Dzieki i pozdrowionka
        Art

        Comment

        • marian1920
          Senior
          • 10-2003
          • 1333

          #5
          mam na zbyciu etykiety,głównie zagraniczne, jeśli jest ktoś chętny, to proszę o kontakt na PW. Nie podaje tutaj wiecej info dyż etykiet jest dość sporo...chętnie wymienie na wafle korkowe takie jakich poszukuje

          Comment

          • pioterb4
            Senior
            • 05-2006
            • 4322

            #6
            te etykiety są jeszcze aktualne??

            Comment

            • ARTHUR
              Senior
              • 07-2004
              • 2338

              #7
              Mam etykietki i podstawki zachodnie na wymiane za kapselki lub na sprzedaz!
              Pozdrawiam

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎