Szklanki i kufle do sprzedania 400 sztuk

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sam84
    Szeregowy Piwny Łykacz
    • 2005.01
    • 21

    Szklanki i kufle do sprzedania 400 sztuk

    Witam serdecznie.
    Zapraszam do wizyty na stronie:



    Zawiera ona kolekcje kufli i szklanek po piwach inapojach ktore mam do sprzedania i wymiany.
    W razie pytan prosze pisac na adres mailowy:

    sam84@interia.pl

    Pozdrawiam.

    PS. Kolekcjonerem jestem od blisko 8 lat, moimi glownymi rodzynkami sa jednak puszki ktorych mam w swojej kolekcji okolo 3000 ale niestety nie sfotografowanych, jedynie szklanki sa pokatologowane i gotowe na sprzedaz. Mieszkam w okolicach Wroclawia i jestem otwarty na wszelkie propozycje. Prosze pisac na maila.
    Last edited by sam84; 2006-02-21, 12:34.
  • Shlangbaum
    Pułkownik Chmielowy Ekspert
    • 2005.03
    • 5828

    #2
    Napisz skąd jesteś bo szkło to raczej w razie czego wolałbym osobiście odbierać

    Krakowski Konkurs Piw Domowych !

    Comment

    • marcopolok
      Major Piwnych Rewolucji
      • 2001.10
      • 2334

      #3
      Shlangbaum czytaj chłopie dokładnie tekst a nie profil


      a swoją drogą kilka szkiełek z linka mnie zainteresowało, w razie czego mam starą litrową puszkę Kronenburga na wymianę
      bez brody...

      Comment

      • sam84
        Szeregowy Piwny Łykacz
        • 2005.01
        • 21

        #4
        Witam raz jeszcze, zamiescilem na swojej stronie nowe fotki szklanek i puszek a zainteresowanych forumowiczow prosze o kontakt na moj adres mailowy

        sam84@interia.pl

        natomiast strona znajduje sie pod adresem:



        Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.

        Comment

        • sam84
          Szeregowy Piwny Łykacz
          • 2005.01
          • 21

          #5
          Nie wiem jak edytowac moj pierwszy wpis wiec tak zamieszcze linka do strone na ktorej zawarlem swoje puszki do wymiany oraz szkla po piwie.

          Comment

          • Marusia
            Marszałek Browarów Rzemieślniczych
            🍼🍼
            • 2001.02
            • 20221

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sam84
            Nie wiem jak edytowac moj pierwszy wpis wiec tak zamieszcze linka do strone na ktorej zawarlem swoje puszki do wymiany oraz szkla po piwie.

            http://sam84.w.interia.pl/spis.html
            Ten adres zamieściłeś posta powyżej

            Pierwszego posta nie edytujesz, edytować swoje posty możesz tylko do 5 minut po ich zamieszczeniu. Myślę, że adres do Twoich szkieł i puszek wbił się wszystkim wystarczająco w pamięć.
            www.warsztatpiwowarski.pl
            www.festiwaldobregopiwa.pl

            www.wrowar.com.pl



            Comment

            • marian1920
              Major Piwnych Rewolucji
              • 2003.10
              • 1333

              #7
              kolego sam84, miło że dołączyłeś do naszego grona, ale już chyba 7 raz dostałem od Ciebie wiadomość..pierwszys raz, pisałeś że natrafiłeś na moją stronę i że masz do sprzedania szkło, potem dostałem od Ciebie tę samą wiadomość na PW, potem mailem, potem mailem od allegro..wydaje mi się, że jedna wiadmość całkowicie wystarczy...

              Comment

              • marian1920
                Major Piwnych Rewolucji
                • 2003.10
                • 1333

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marian1920
                kolego sam84, miło że dołączyłeś do naszego grona, ale już chyba 7 raz dostałem od Ciebie wiadomość..pierwszys raz, pisałeś że natrafiłeś na moją stronę i że masz do sprzedania szkło, potem dostałem od Ciebie tę samą wiadomość na PW, potem mailem, potem mailem od allegro..wydaje mi się, że jedna wiadmość całkowicie wystarczy...
                aaa i zauważyłem jeszcze, że swoją propozycję dajesz prawie w każdym temacie, jaki jest na forum...wydaje mi się, że to lekka przesada, ale może ja jestem tylko taki drażliwy i tylko mnie to przeszkadza...

                Comment

                • JAckson
                  Pułkownik Chmielowy Ekspert
                  🍼🍼
                  • 2004.05
                  • 6122

                  #9
                  To się nazywa prawdziwie agresywna autopromocja

                  Dobrze, że Marusia się wpisała, bo także zaczynało mnie nosić. Chyba w 10 tematach jest to samo info....
                  MM961
                  4:-)

                  Comment

                  • Shlangbaum
                    Pułkownik Chmielowy Ekspert
                    • 2005.03
                    • 5828

                    #10
                    Zwłaszcza, że zakrawa to na chęć handlu a nie na szlachetne kolekcjonerstwo

                    Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                    Comment

                    • Marusia
                      Marszałek Browarów Rzemieślniczych
                      🍼🍼
                      • 2001.02
                      • 20221

                      #11
                      Sam84 dostał już tez pouczenie na PW, jest szansa, że się opanuje
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • marian1920
                        Major Piwnych Rewolucji
                        • 2003.10
                        • 1333

                        #12
                        no to super nie ma to jak szybka interwencja

                        Comment

                        • sam84
                          Szeregowy Piwny Łykacz
                          • 2005.01
                          • 21

                          #13
                          czołem wszystkim, nie zauważyłem, że nie mam mozliwości dostawania wiadomości o nowych wątkach w tym temacie wiec dopiero teraz śpieszę z wyjaśnieniami. po 1 moje poprzednie wiadomości w innych tematach były tylko sposobem na dostęp do innych ludzi i ich poinformowaniu o mojej kolekcji i ewentualnej wymianie, po 2 moje postępowanie nie jest uwarunkowane chęcią czystego zysku finansowego, w pierwszym rzędzie stawiam chęć WYMIANY puszkami z innymi kolekcjonerami (niedługo na mojej stronie zamieszcze zdjęcia wszystkich 3000 puszek) a dopiero w drugim sprzedażą szklanek. PRIORYTETEM dla mnie są puszki. Wiem natomiast, że moja technika spowodowała trochę zamieszania ale dzięki uprzejmości innego forumowicza zrozumiałem na czym polegał mól błąd.

                          Bardzo prosiłbym teraz o nie zaśmiecanie już tego tematu zbędnym powracaniem do wątku, udzielać będę się w tematach związanych jedynie w mojej dziedzinie tj. co do szklanek i puszek i masowej produkcji wiadomości juz nikt nie odczuje, wiec proszę już nie pisać tych samych powyższych uwag.

                          Zapraszam jedynie do odwiedzin mojej strony ponieważ od jutra będzie na niej kilka nowych fotek, 10 nowych rodzajów puszek oraz blisko 20 szklanek i kufli. Pozdrawiam raz jeszcze i dobrej nocy.

                          Comment

                          • sam84
                            Szeregowy Piwny Łykacz
                            • 2005.01
                            • 21

                            #14
                            Zapraszam do wizyty na mojej stronie, od wczoraj zostalo do niej dodanych blisko 20 nowych szklanek a juz niedlugo dostarczone zostana nowe puszki w liczbie 10 sztuk.

                            Pozdrawiam wszystkich i zycze udenago weekendu.

                            Comment

                            • sam84
                              Szeregowy Piwny Łykacz
                              • 2005.01
                              • 21

                              #15
                              Zapraszam do odwiedzin mojej odnowionej strony WWW na której umieściłem zdjęcia szklanek, kufl i puszek po piwach i napojach które mam do sprzedania i na wymianę.

                              Czekam na oferty na mojego maila i pozdrawiam serdecznie.

                              oto i adres:


                              PS.
                              Już niedługo strona zmieni adres na łatwiejszy do zapamiętania.

                              Comment

                              Przetwarzanie...