Oddam Podstawki

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • martinau
    Junior
    • 10-2002
    • 5

    Oddam Podstawki

    Hallo,

    siedze przy zimnym Krombacher, ogladam co nowego w "Browarze" i nagle wspomnialy mi sie podstawki, ktore przezyly moja ostatnia przeprowadzke. Jest ich okolo 40, przedewszystkim niemieckie z ostatnich 30 lat. Niektore wyraznie uzywane, ale szkoda ich w szufladzie trzymac. Jestem w sierpniu (mniej wiecej 10.08.-20.08.) w interesach na Slasku (Zabrze, Katowice) i jesli sie interesent znajdzie, przywioze je ze soba. Mam notabene mozliwosci kazdemu tyle piwa zapewnic ile jego watroba usili.
    W poszczegolnosci sa to: Gereons Kölsch, Hoepfner Export, Schlösser Alt z popisanym reversem, einfachowy Warsteiner, Pott's Brauerei, Hof Brauhaus Hatz Rastatt, Dinkelacker CD-Pils, Monschauer Felsquell Pils - Zwickelbier, Vest Pils, pare Hofbräu Stuttgart, pare Wicküler Pilsener (poplamione), Fürstenberg, Paulaner München ale z Bawarskiego przedstawicielstwa w Bonn, Löwenbräu München, Sigel Pils, DAB Dortmund, Redd's (?), Berg Pils Mühlheim, Löwenbrauerei Passau, Stern Pils, Ruppaner Bier Konstanz, Gleumes Alt, Ayinger Pils, Schützengarten, Distelhüser Mosbach z Landesgartenschau, Duvel, 5 Frankenheim Alt z motywami samolotow. Moze sie jeszcze cos innego znajdzie.

    Glück Auf
Przetwarzanie...
X