Oddam w dobre ręce

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kałusz
    Porucznik Browarny Tester
    • 2002.02
    • 302

    Oddam w dobre ręce

    Witam,

    oddam w dobre ręce kolekcjonera kilkadziesiąt przedwojennych butelek od piwa, głównie z browarów II Rzeczpospolitej. Sa tam m.innymi flaszki z Tarnowa, Strzyżowa, Lwowa, Łodzi, Zbąszynia, Warszawy, Okocimia, Żywca - nie wymienię wszystkich, bo jest tego kilka pudeł, a butelki od długiego czasu są pozawijane w gazety. Wczoraj wpadły mi w ręce przy przestawianiu pudeł dwie butelki z Wrocławia. Nie pamiętam więc dokładnie, co tam jest. Cena tych flaszek ( myślę, że jest ich w sumie ok 100, ale wszystkich - nie są to pojedyncze egzemplarze) to 2 pełne butelki fajnego polskiego piwa, najchętniej z jakiegoś małego browaru :-)

    Warunek są dwa - flaszki mam w Warszawie, chętny musi więc je ode mnie odebrać własnym transportem. Drugi warunek - chcę od razu oddać całość.

    Chętnych zapraszam do kontaktu mailem: kalusz@gazeta.pl

    Pozdrawiam wszystkich.
    sj
  • ART
    mAD'MINd
    🥛🥛🥛🥛🥛
    • 2001.02
    • 23860

    #2
    a ma tam Kolega coś z Opola? Piwkiem niejednym chętnie się odwdzięczę
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • iommi
      Major Piwnych Rewolucji
      • 2003.07
      • 1522

      #3
      Byłbym chętny, ale w najbliższym czasie moje drogi nie prowadzą do Warszawy... A że tak zapytam, masz tam coś z Rybnika?
      *****************************

      Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

      *****************************

      Comment

      • Kałusz
        Porucznik Browarny Tester
        • 2002.02
        • 302

        #4
        Oddam w dobre ręce

        Witam,
        flaszki już poszły w dobre kolekcjonerskie ręce. Dzięki.

        Z Opola tam nic nie było, ponieważ zbieram samą II Rzeczpospolitą. Z Rybnika także nie - butelki rybnickie wciąż mam w zbiorze, jest ich kilka wzorów. Butelki, które proponowałem , były moimi dubletami - nie naruszałem kolekcji.
        Pozdrawiam wszystkich.
        sj

        Comment

        Przetwarzanie...