Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Belgijskie podstawki - wymienie na polskie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • filo
    Junior
    • 08-2006
    • 22

    Belgijskie podstawki - wymienie na polskie

    Mam około 30 belgijskich wafli. Chętnie je wymienie na polskie. Jestem na gg od 7.00 do 15.00 pod numerem 4806286
  • cyborg_marcel
    Senior
    • 03-2003
    • 3467

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika filo
    Mam około 30 belgijskich wafli. Chętnie je wymienie na polskie. Jestem na gg od 7.00 do 15.00 pod numerem 4806286
    Niektórzy rzadko bywają na gg... Czy mógłbyś wypełnić swój profil i ewentualnie zamieścić jakieś fotki, tudzież preferencje, co do polskich podstawek?
    Z góry dziekuję
    Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

    Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

    Comment

    • filo
      Junior
      • 08-2006
      • 22

      #3
      Mam jeszcze mało wafli wiec może mnie interesować naprawde sporo wzorów. Jeśli nie można przez gg, to prosze o kontakt: robertk14@wp.pl. Napisz jakie masz na zbyciu podstawki i z pewnością dojdziemy do porozumienia.

      Comment

      • abernacka
        Senior
        • 12-2003
        • 10847

        #4
        Napisz proszę czy owe podstawki czasami pochodzą od polskiego dystrybutora piw belgijskich. Który miał swoje stoisko na Poznańskiej Polagrze. Jeśl itak musze cię zmartwić, kolekcjonerzy wafli z ukierunkowaniem na Belgię mają je wszystkie.
        Piwna turystyka według abernackiego

        Comment

        • cyborg_marcel
          Senior
          • 03-2003
          • 3467

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika filo
          Mam jeszcze mało wafli wiec może mnie interesować naprawde sporo wzorów. Jeśli nie można przez gg, to prosze o kontakt: robertk14@wp.pl. Napisz jakie masz na zbyciu podstawki i z pewnością dojdziemy do porozumienia.
          Jeżeli o mnie chodzi, mam dublety większości podstawek istniejących i nieistniejących polskich browarów z ostatnich kilkunastu lat [i śmiem podejrzewać, że to dotyczy większości niepoczątkujących kolekcjonerów]. Chyba najprościej będzie się dogadać na jakiejś giełdzie... => najbliższe wydarzenia kolekcjonerskie
          Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

          Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

          Comment

          • filo
            Junior
            • 08-2006
            • 22

            #6
            Nie wiem, skąd pochodzą te podstawki. Po prostu dostałem je. Ale może być, ze pochodzą z Polagry.
            Cyborg - nie bywam na giełdach. Napisz do mnie e-maila i sie porozumiemy. Jak masz tak dużo dubletów, to z pewnością coś wybiorę (np. Niechanowo alb Spiż Wrocław). Mam także kilka innych zagranicznych na zbyciu.

            Comment

            • grzeber
              Senior
              • 05-2002
              • 2869

              #7
              Cyborgu nie wiedziałem, że zbierasz polskie podstawki? Powiedzmy od połowy lat 90tych mam jeszcze kilkadziesiąt braków, więc może i ja coś dla siebie znajdę .
              Mam sporo podstawek do zaoferowania .
              pozdrawiam
              www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

              Comment

              • cyborg_marcel
                Senior
                • 03-2003
                • 3467

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzeber
                Cyborgu nie wiedziałem, że zbierasz polskie podstawki? Powiedzmy od połowy lat 90tych mam jeszcze kilkadziesiąt braków, więc może i ja coś dla siebie znajdę .
                Mam sporo podstawek do zaoferowania .
                Kurka, no tak... Najpierw zbierane było tylko to, co wypite... Potem zaczęło się tego robić za dużo, więc zachcianki kolekcjonerskie zostały ograniczone do kategorii "bajkowe", "architektura", "motyw morski" i "po prostu mi się podoba ten wafelek" W międzyczasie Cyborg odziedziczył trochę wafli tu i ówdzie, podostawał z browarów i stowarzyszeń, a do tego dokonał kilku nieprzemyślanych zakupów oraz kilku przemyślanych (nie)wrogich przejęć cudzych kolekcji Mam chyba większość, poza rarytasami, które Kolega Grzeber za ciężkie pieniądze na aukcjach kupuje (ale te wafle mają raczej więcej niż kilkanaście lat...)

                Dobra, Filo> tajemniczy z Ciebie człowiek (profil dalej pusty...), więc postaram się poza Forum z Tobą dogadać.

                Ps. Jak jeszcze przejmę kolekcję MWA, to już w ogóle będę mieć dubletów, że hej!
                Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                Comment

                • kalifat
                  Senior
                  • 10-2004
                  • 1168

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cyborg_marcel
                  ...
                  Ps. Jak jeszcze przejmę kolekcję MWA, to już w ogóle będę mieć dubletów, że hej!
                  No Marcelino, a skąd u Ciebie takie hurtownicze zapędy?

                  To naturalny odruch dla zwykłych ludzików, ale czy dla cyborga nie nazbyt pretensjonalne
                  bla bla bla

                  Comment

                  • cyborg_marcel
                    Senior
                    • 03-2003
                    • 3467

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kalifat
                    No Marcelino, a skąd u Ciebie takie hurtownicze zapędy?

                    To naturalny odruch dla zwykłych ludzików, ale czy dla cyborga nie nazbyt pretensjonalne
                    Odchodzimy od głównego tematu i zaraz nas któryś Admin wykasuje...

                    A tam pretensjonalne... Im więcej wafli = tym więcej dubletów = tym więcej możliwości wymiany = tym więcej nadziei na długie zimowe wieczory na porządkowaniu kolekcji
                    Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                    Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                    Comment

                    • cyborg_marcel
                      Senior
                      • 03-2003
                      • 3467

                      #11
                      Do rzeczy: np. gdyby Filo, tudzież ktoś inny, był w posiadaniu wafli, które uzupełniłyby te dwie skromne serie, to Cyborg byłby szczęśliwy
                      Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                      Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                      Comment

                      • cyborg_marcel
                        Senior
                        • 03-2003
                        • 3467

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cyborg_marcel
                        Do rzeczy: np. gdyby Filo, tudzież ktoś inny, był w posiadaniu wafli, które uzupełniłyby te dwie skromne serie, to Cyborg byłby szczęśliwy
                        Ps. T.zn. Był w posiadaniu i chciał je zbyć, bo takich którzy je mają, to już znam
                        Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                        Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎