Breloczki/otwieracze - początkujący kolekcjoner

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Peterciu
    D(r)u(c)h nieuchwytny
    • 05-2005
    • 19

    Breloczki/otwieracze - początkujący kolekcjoner

    Witam.
    Po wielu zamieszaniach z moją piwną kolekcją, w której znajdowały się etykiety oraz kilkadziesiąt podstawek postanowiłem zmienić "specializację".

    Od kilku dobrych miesięcy kolekcjonuję breloczki oraz otwieracze piwne. Moja kolekcja nie jest imponująca. Raptem znajduje się w niej może 6 eksponatów ale jak to się mówi od czegoś trzeba zacząć

    W związku z tym czy ktoś z was może mi doradzić jaki jest najlepszy sposób pozyskiwania metalowych cudeniek sygnowanych logo browarów? W sklepach (przynajmniej w moim mieście) wiele promocji w czasie których można zdobyć jakiś piwny gażdżet jest tyle co kot napłakał (czyli nie ma ich wcale - chyba, że ja źle szukam), browary z tego co wiem raczej takich rzeczy nie wysyłają do szarych kolekcjonerów.

    Może ktoś z was ma kilka "blach" na zbyciu za przystępną cenę albo będzie tak dobry i napisze kilka dobrych i skutecznych rad na powiekszenie raczkującej kolekcji.
  • warzechow
    Porucznik Browarny Tester
    • 07-2005
    • 354

    #2
    Mogę dorzucić do Twojej kolekcji breloczek z tajskiego browaru LEO.

    Comment

    • pieczarek
      Pułkownik Chmielowy Ekspert
      • 06-2001
      • 5011

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Peterciu
      W związku z tym czy ktoś z was może mi doradzić jaki jest najlepszy sposób pozyskiwania metalowych cudeniek sygnowanych logo browarów? ....

      Może ktoś z was ma kilka "blach" na zbyciu za przystępną cenę albo będzie tak dobry i napisze kilka dobrych i skutecznych rad na powiekszenie raczkującej kolekcji.
      21 października w Tychach odbędzie się jedna z większych w Polsce giełd. Otwieraczy będzie tam pełno. Ceny zaczynają się zwykle od dwóch złotych. Łatwo uzupełnisz tam kolekcję o kilkadziesiąt sztuk.
      I jeśli okażesz się choć w miarę kontaktowny, to zawrzesz sporo znajomości. Potem pozostaje wykorzystanie tych znajomości i wizyty na następnych giełdach.

      Comment

      • xpstanx
        Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
        • 06-2005
        • 157

        #4
        Radzę też uzupełnić dział "poszukiwane i oferowane" i jak najwięcej się wymieniać. To zawsze przyjemniejsze i tańsze niż kupowanie.

        Comment

        • trampek86
          Szeregowy Piwny Łykacz
          • 10-2006
          • 5

          #5
          siemka! mam troche brelokow metalowych mozemy sie dogadac co do ceny pozdrawiam

          Comment

          • ARTHUR
            Major Piwnych Rewolucji
            • 07-2004
            • 2338

            #6
            Mam zachodnie metalowe i polskie plastikowe otwieracze czekam na propozycje!

            Comment

            • peter007
              Major Piwnych Rewolucji
              • 06-2004
              • 2820

              #7
              Ludzie na jakie wy propozycje czekacie? Przecież nikt nie wie co macie do zaoferowania. Skoro chcesz coś opchnąć to chyba trzeba wyraźnie przedstawić co to jest.

              Ja chyba zamieszczę w "Moto Gratce" ogłoszenie: "sprzedam samochód". Niech wszyscy dzwonią i pytają co to za samochód
              Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

              Comment

              • ARTHUR
                Major Piwnych Rewolucji
                • 07-2004
                • 2338

                #8
                Jak umiesz czytac to ok!ale tez jak chcesz to zrob co napisales!
                A jak interesuja wszystkie to nir trzxeba skanow podawac nie!!!

                Comment

                • peter007
                  Major Piwnych Rewolucji
                  • 06-2004
                  • 2820

                  #9
                  A skąd niby jakiś kolekcjoner ma wiedzieć czy go wszystkie interesują? Kupi i okaże się, że niepotrzebnie, bo wszystkie już w swojej kolekcji ma.
                  Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                  Comment

                  • xpstanx
                    Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                    • 06-2005
                    • 157

                    #10
                    peter007 ma rację. Najlepiej zamieścić skany, a jeśli chodzi o polskie to wymienić chociaż ID wszystkich, które oferujesz, może wtedy ktoś inny się skusi.

                    Comment

                    Przetwarzanie...