podstawki

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Adam50
    Porucznik Browarny Tester
    • 10-2006
    • 321

    podstawki

    Poszukuje birofilów z Ebląga i okolic,proszę o kontakt:e-mial: olszynka__50@wp.pl
  • TomX
    D(r)u(c)h nieuchwytny
    • 09-2004
    • 1035

    #2
    Co oferujesz w zamian? Interesuje cię wszystko jak popadnie czy masz już sporą kolekcje i poszukujesz do niej "perełek"?? Najlepiej by było gdybys wypełnij swój profil i wybrał z działu "kolekcjonerstwo" te wzory, które cie interesują - mając liste poszukiwanych wzorów duzo łatwiej bedzie tobie znaleźć ludzi majacych na wymiane to co Cie interesuje.

    Comment

    • ARTHUR
      Major Piwnych Rewolucji
      • 07-2004
      • 2338

      #3
      A ze Szczecina nie poszukujesz?
      mam kilka dziesiat podstawek na wymiane lub...?

      Pozdrawiam Arthur

      Comment

      • Grothesk
        Kapitan Lagerowej Marynarki
        • 11-2005
        • 811

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika TomX
        Co oferujesz w zamian? Interesuje cię wszystko jak popadnie czy masz już sporą kolekcje i poszukujesz do niej "perełek"?? Najlepiej by było gdybys wypełnij swój profil i wybrał z działu "kolekcjonerstwo" te wzory, które cie interesują - mając liste poszukiwanych wzorów duzo łatwiej bedzie tobie znaleźć ludzi majacych na wymiane to co Cie interesuje.

        Wydaje mi się drogi Tomaszu, że autor wątku wyraźnie napisał, że poszukuje birofiLÓW a nie birofiLIÓW :-) Skoro poszukuje birofilów to znaczy, że chce się chyba na piwo umówić z jakimś kolekcjonerem a nie się wymienić na kolektybilia... Nie wiem jak profesor Miodek (nie mylić z miodkiem z Olkusza :P) upatruje się na wyraz birofilia oraz wyrazy mu pokrewne, ale w moim skromnym przekonaniu birofilia w mianowniku liczby mnogiej to artykuły kolekcjonerskie związane ze zbieractwem akcesoriów browarniczych, czyli jeśli ktoś chciałby się wymieniać to powinien poszukiwać birofiLIÓW, giełdy organizowane w Polsce to przecież giełdy birofiliów a nie birofilów, czy mówi się giełdy samochodziarzy (w zamyśle ludzi interesujących się samochodami)? Nie, mówimy giełdy samochodowe (czyli od przedmiotu zainteresowania). Giełdy tyska i żywiecka mają chyba jako jedyne w kraju poprawną formę odmiany tego wyrazu. A inne giełdy, tzw. "birofilów", no cóż... wg mego przekonania brzmią conajmniej niepoprawnie, że nie napiszę śmiesznie... A może źle myślę?

        Comment

        • Misiu_PM
          Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
          • 03-2006
          • 201

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Grothesk
          Wydaje mi się drogi Tomaszu, że autor wątku wyraźnie napisał, że poszukuje birofiLÓW a nie birofiLIÓW :-) Skoro poszukuje birofilów to znaczy, że chce się chyba na piwo umówić z jakimś kolekcjonerem a nie się wymienić na kolektybilia... Nie wiem jak profesor Miodek (nie mylić z miodkiem z Olkusza :P) upatruje się na wyraz birofilia oraz wyrazy mu pokrewne, ale w moim skromnym przekonaniu birofilia w mianowniku liczby mnogiej to artykuły kolekcjonerskie związane ze zbieractwem akcesoriów browarniczych, czyli jeśli ktoś chciałby się wymieniać to powinien poszukiwać birofiLIÓW, giełdy organizowane w Polsce to przecież giełdy birofiliów a nie birofilów, czy mówi się giełdy samochodziarzy (w zamyśle ludzi interesujących się samochodami)? Nie, mówimy giełdy samochodowe (czyli od przedmiotu zainteresowania). Giełdy tyska i żywiecka mają chyba jako jedyne w kraju poprawną formę odmiany tego wyrazu. A inne giełdy, tzw. "birofilów", no cóż... wg mego przekonania brzmią conajmniej niepoprawnie, że nie napiszę śmiesznie... A może źle myślę?
          Ktos kiedys powiedzial, ze jezyk polski jest trudny, a nawet bardzo trudny i niestety trzeba sie z tym zgodzic a dla nastepnych pokolen bedzie jeszcze trudniejszy, a wtedy jak bedzie brzmiala polska mowa
          Moja kolekcja: http://kolekcja-midura.pl

          Comment

          • Grothesk
            Kapitan Lagerowej Marynarki
            • 11-2005
            • 811

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Misiu_PM
            Ktos kiedys powiedzial, ze jezyk polski jest trudny, a nawet bardzo trudny i niestety trzeba sie z tym zgodzic a dla nastepnych pokolen bedzie jeszcze trudniejszy, a wtedy jak bedzie brzmiala polska mowa

            Najgorsze jest to, że w dzisiejszych czasach ponad 75% gimnazjalistów, licealistów baa, studentów! jest CHORYCH na DYS(~ortografię, ~leksję)* (niepotrzebne skreślić). Smutne to, sam młodym człowiekiem jestem, ale za moich czasów książki się jeszcze czytało i za 3 ortografy na dyktandzie czy maturze pałę się dostawało... A dzisiaj? Jeden papier od PSYCHOLOGA i wolna amerykanka... morzna pisaci z buendami, bo to pszecież horoba być dysortografem... Świat poszedł do przodu, ciekawe czy w dobrym kierunku... :-)

            Comment

            • dryx
              † 1966-2017 Piwosz w Raju
              • 04-2002
              • 1735

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Grothesk
              na DYS(~ortografię, ~leksję)* (niepotrzebne skreślić).
              to nie DYS-coś tam, tylko dysmózgowie

              Comment

              Przetwarzanie...