Etykiety Warka/Frater - proszę o pomoc

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Petros
    D(r)u(c)h nieuchwytny
    • 11-2006
    • 28

    Etykiety Warka/Frater - proszę o pomoc

    Witam serdecznie.
    Czy ktoś z Was szanowni forumowicze był by tak dobry i pomógł początkującemu kolekcjonerowi i podzielił się etykietami Warki Jasne Pełne, Strong oraz Frater (czerwony i niebieski).

    Osobiście nie mam szczęścia do przesyłek z browarów więc też moja kolekcja nie jest oszołamiająca
    A jak sami zapewne wiecie stan etykiet w sklepach (szczególnie tych z Grupy Żywiec S.A.) jest bardzo opłakany.

    Pozdrawiam.
  • Shlangbaum
    Pułkownik Chmielowy Ekspert
    • 03-2005
    • 5828

    #2
    Wpadnij Petros na nasze spotkanie w Krakowie (tu masz odpowiedni wątek) to dostaniesz ode mnie gratis zestaw startowy zbieracza etykiet.

    Krakowski Konkurs Piw Domowych !

    Comment

    • Petros
      D(r)u(c)h nieuchwytny
      • 11-2006
      • 28

      #3
      Widzę, że mój temat umarł za nim zaczął na dobre żyć Może jest to podyktowane tym, że nie do końca jasno określiłem swoje potrzeby.

      Dlatego też za pozwoleniem napiszę jeszcze raz co na wątrobie mej leży.

      Mianowicie czy ktoś z Was drodzy kolekcjonerzy posiada w swoich zbiorach dublety etykiet Warki (Jasne Pełne - z zameczkiem, Strong - czarno - złota etykieta) oraz Frater (czerwona i niebieska etykieta), które są umieszczane na butelkach dostępnych na sklepowych półkach?

      Próbowałem pisać do Grupy żywiec S.A. na adres kontakt@grupazywiec.pl prośby o przesłanie na mój adres korespondencyjny ww. etykiet jednak e-maile nie dochodziły

      E-maile z prośbami wysłane do browaru Belgia pozostały bez echa.

      W związku z tym zwracam się do Was szanowni forumowicze o pomoc. Jeżeli ktoś by posiadał etykiety (b. zależy mi na przysłowiowych "dziewicach", które nie były naklejane na butelki) o których mowa w tym temacie bardzo proszę o kontakt na PW.

      Liczę na waszą pomoc oraz wyrozumiałość.

      Petros Pozdrawia

      Comment

      • kibi
        Major Piwnych Rewolucji
        • 07-2004
        • 1875

        #4
        Temat nie umarł. Otrzymałeś ofertę od Shlangbauma. Również mogę Ci wysłać "zestaw startowy", ale po co ponosić koszty wysyłki, skoro możesz odebrać to na miejscu, a przy okazji poczynić cenne znajomości wśród LajboCKów .

        Comment

        • Petros
          D(r)u(c)h nieuchwytny
          • 11-2006
          • 28

          #5
          Czas najwyższy zakręcic się koło kolekcjonerów z Krakowa. Może pomogą powiększyć kolekcję
          Last edited by Petros; 03-11-2006, 13:12.

          Comment

          • Shlangbaum
            Pułkownik Chmielowy Ekspert
            • 03-2005
            • 5828

            #6
            Znajdź na forum temat 'Przychylność browarów' i z niego dowiesz się jak pisać i do których browarów by uzyskać fanty.

            Krakowski Konkurs Piw Domowych !

            Comment

            • Petros
              D(r)u(c)h nieuchwytny
              • 11-2006
              • 28

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
              Znajdź na forum temat 'Przychylność browarów' i z niego dowiesz się jak pisać i do których browarów by uzyskać fanty.
              Przeglądnąłem owy temat głównie w poszukiwaniu namiarów na Grupę żywiec S.A. (zależy mi bowiem na etykietach Warki) Niestety adresy e-mail podane w temacie okazywały się nieaktualne

              Comment

              Przetwarzanie...