Koszulki na podstawki

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • grzeber
    Major Piwnych Rewolucji
    🍼🍼
    • 2002.05
    • 2869

    Koszulki na podstawki

    Mam do sprzedarzy koszulki na podstawki pod piwo. Do jednej sztuki mieści się 6 kwadratowych podstawek.
    Komplet 10 koszulek (czyli jak łatwo policzyć wejdzie w to 60 podstawek) kosztuje 12 PLN.

    Sprawa nie jest może najtańsza ale myśle, że warto w nich umieścić choćby cenniejsze wzory jak PW czy PPF albo korkowe serie, które tak prezentują się wyśmienicie.

    W chwili obecnej posiadam od ręki 4 takie komplety ale moge mieć więcej.
    Przy wiekszych zamówieniach możliwa negocjacja ceny.
    pozdrawiam
    www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej
  • grzeber
    Major Piwnych Rewolucji
    🍼🍼
    • 2002.05
    • 2869

    #2
    Tak wyglądają koszulki już z podstawkami.
    Attached Files
    pozdrawiam
    www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

    Comment

    • zulu
      Porucznik Browarny Tester
      • 2004.04
      • 299

      #3
      Czy każda kieszonka jest zamykana czy to są tylko nacięcia i jak odwrócimy koszulkę to podstawki powypadają ?

      Comment

      • Doodeck
        Major Piwnych Rewolucji
        • 2003.05
        • 1612

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzeber
        sprzedarzy
        Terror FCJP nie śpi.

        Czy koszulki są z folii twardej, czy miękkiej ?
        Czy mają dziurki do wpięcia w segregator ?
        Dalekosiężny
        Obserwator
        Obiektów
        Dynamicznie
        Epatujących
        Ciekawymi
        Koncepcjami

        Comment

        • mwa
          Pułkownik Chmielowy Ekspert
          • 2003.01
          • 5071

          #5
          Kupowalem kiedyś 10 szt. za 6,5 zł z tym, że są na cztery.
          Folia jest twarda w porównaniu ze zwykłymi koszulkami (choć te są też różne). Mają dziurki by se wsadzić do segregatorów.
          Pozdrawiam Cię !!!!

          Comment

          • minos
            Kapral Kuflowy Chlupacz
            • 2006.11
            • 34

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzeber
            Tak wyglądają koszulki już z podstawkami.
            Jakie są wymiary kieszonek bo jak wiadomo podstawka podstawce nierówna

            Comment

            • slavoy
              Pułkownik Chmielowy Ekspert
              🥛🥛🥛
              • 2001.10
              • 5055

              #7
              Kurde, już myślałem, że grzeber wymienia t-shirty na wafle. Ciekaw byłem proporcji wymiennych
              Dick Laurent is dead.

              Comment

              • grzeber
                Major Piwnych Rewolucji
                🍼🍼
                • 2002.05
                • 2869

                #8
                Już odpowiadam zbiorowo.

                1. Kieszonki zamykane nie są, dostęp do niech jest od środka (kolumna z prawej jest ładowana od lewej strony, a ta z lewej dla odmiany od prawej ) i podstawki raczej nie są skłonne do wypadania (choc ja trzymam tylko korkowe).

                2. Folia jest z tych grubszych gładkich (nie groszkowych). Są dziurki do wpięcia w segregator i pasuje do standardowych segregatorów A4.

                3. Wymiary pustej kieszonki to 10,6 cm szerokości i 10,1 cm wysokości.

                4. Koszulki piwne typu T-shirt na podstawki też mogę wymienić, al ejestem wybredny co do podstawek.
                pozdrawiam
                www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                Comment

                • robobeer
                  Kapral Kuflowy Chlupacz
                  • 2005.05
                  • 36

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mwa
                  Kupowalem kiedyś 10 szt. za 6,5 zł z tym, że są na cztery.
                  Folia jest twarda w porównaniu ze zwykłymi koszulkami (choć te są też różne). Mają dziurki by se wsadzić do segregatorów.
                  witam. niedawno kupowałem takie jak pisze mwa po 7,69. na jednej stronie są cztery okienka o wymiarach 10x15cm. jeżeli ktoś byłby zainteresowany to mogę sprawdzić czy jeszcze są?

                  Comment

                  • Grothesk
                    Kapitan Lagerowej Marynarki
                    • 2005.11
                    • 811

                    #10
                    W jaki kraju zostały wyprodukowane te koszulki?
                    W Polsce czy w Chinach?


                    Tomek

                    Comment

                    • grzeber
                      Major Piwnych Rewolucji
                      🍼🍼
                      • 2002.05
                      • 2869

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Grothesk
                      Gdzieś Ty to znalazł?
                      Przyznaję, niegłupie to jest a 12zł nie jest jeszcze jakąś kosmiczną ceną, wychodzi po 1zł 20 gr za 6 podstawek czyli 20gr za archiwizację jednej - cena powiedzmy znośna, ale można by ją pewnie jeszcze obniżyć o 25% kupując naprawdę hurtową ilość. Czy naprawdę nie ma w tym kraju bezrobocia producenta, który zrobiłby LEKKO niestandardowy rozmiar takiej koszulki aby wchodziły też podstawki okrągłe?

                      W jaki kraju zostały wyprodukowane te koszulki?
                      W Polsce czy w Chinach?

                      Tomek
                      Widze, że kiepsko rozglądasz się na giełdach, już kilka razy miałem ze soba te koszulki i zainteresowanie było nikłe niestety.

                      Jeśli będziesz chciał umieścić w nich cały swój zbiór (240 zgrzewek ) to jakąś cene promocyjną się wymyśli oczywiście .

                      Nie ma zaznaczonego kraju produkcji, więc nie wiem skąd pochodzą te koszulki.
                      pozdrawiam
                      www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                      Comment

                      • Grothesk
                        Kapitan Lagerowej Marynarki
                        • 2005.11
                        • 811

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzeber
                        Widze, że kiepsko rozglądasz się na giełdach, już kilka razy miałem ze soba te koszulki i zainteresowanie było nikłe niestety.

                        Jeśli będziesz chciał umieścić w nich cały swój zbiór (240 zgrzewek ) to jakąś cene promocyjną się wymyśli oczywiście .

                        Nie ma zaznaczonego kraju produkcji, więc nie wiem skąd pochodzą te koszulki.

                        Grzesiu Od czasu jak zacząłem jeździć na giełdy to ja Cię raptem 5 razy w życiu widziałem na oczy, z czego dwa razy w Warszawie, leniu śmierdzący Trzeba było się pochwalić głośno, że masz takie koszulki, to nie szalałbym ze zgrzewarką tylko kuRtuRaLnie bym sobie powkładał do gotowych koszulek...

                        Moich 252 zgrzewek (masz nieaktualne dane ) rzecz jasna w koszulki pchać nie będę, leżą sobie w szafie i czekają na lepsze czasy :-) A co się tyczy zbioru pojedynczych podstawek z całego świata to jeszcze w tym roku przekroczę 10 tysięcy sztuk - tak więc trzeba pomyśleć o solidnej archiwizacji, bo naprawdę zaczynam się potykać o makulaturę

                        Szkoda, że nie ma oznaczenia producenta na tych koszulkach, można by do niego wysłać zapytanie ofertowe czy podjąłby się wykonania takiej a takiej ilości koszulek w takim a takim rozmiarze....

                        Comment

                        • robobeer
                          Kapral Kuflowy Chlupacz
                          • 2005.05
                          • 36

                          #13
                          Jakie wymiary mają te koszulki? Czy pasują do sefgregatora A4?

                          Comment

                          • grzeber
                            Major Piwnych Rewolucji
                            🍼🍼
                            • 2002.05
                            • 2869

                            #14
                            Jak najbardziej pasuje do segregatora A4. Koszulka jest troszeczkę (po ok 1 cm) większa od normalnej dokumentowej.
                            pozdrawiam
                            www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                            Comment

                            • Grothesk
                              Kapitan Lagerowej Marynarki
                              • 2005.11
                              • 811

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzeber
                              W chwili obecnej posiadam od ręki 4 takie komplety ale moge mieć więcej.
                              Przy wiekszych zamówieniach możliwa negocjacja ceny.
                              To ja może wtrącę swoje trzy grosze...

                              Obiecałem napisać co tam słychać w najszybciej rozwijającej się gospodarce świata tak więc dowiedziałem się kilku ciekawych rzeczy... Po bardzo burzliwych negocjacjach z Chińczykami , udało mi się otrzymać wstępną wycenę dotyczącą zamówienia blisterów na kapsle i koszulek na podstawki, otóż:

                              Przy pewnym zamówieniu na pewną kwotę w pewnym nakładzie w pewnej firmie koszt za jeden blister na kapsle (analogiczny do SEPY) - to koszt około 1zł! Koszt jednej koszulki 350x250mm (na 6 podstawek formatu 120x120 mm) to kwota rzędu 25gr!

                              To oczywiście ceny producenta. Do tego dochodzi transport, cło, spedycja, magazynowanie, dystrybucja, podatki, koszty własne... Ale i tak jednostkowa cena wg mojego wstępnego kosztorysu nie powinna podwoić ceny zakupu. To są ceny dla nakładu kapitału 5 000 USD. Cena jednostkowa może być jeszcze niższa przy większym zamówieniu - wystarczy podwoić zamówienie aby cenę obniżyć trzykrotnie!

                              Idealny pomysł na biznes
                              Jeśli ktoś byłby zainteresowany współpracą - powiedzmy na zasadzie wspólnika z kapitałem - to jestem otwarty na propozycje. Dla wyeliminowania niepoważnych ofert napiszę tylko, że wadium spółki wynosi 1500 dolarów amerykańskich. Może ktoś się skusi?






                              Grothesk

                              Comment

                              Przetwarzanie...