Koszulki na podstawki

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Rozporek
    Szeregowy Piwny Łykacz
    • 2007.08
    • 20

    #16
    Dobry pomysł lecz do zarobienia niewiele. Sprzedaż takiej ilości w polsce zajmie rok czasu jeśli nie wiecej. Ciekawe czy znajdzie sie zapotrzebowanie na tego typu asortyment... Zainwestowanie takiej kasy to ryzyko. Nie podlega wątpliwości że wejście w ten interes to straszne ryzyko.Ale kto nie ryzykuje ten sie nie dorobi.
    AdamGabler

    Comment

    • Misiu_PM
      Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
      • 2006.03
      • 201

      #17
      wszedlbym, ale mialem inne wydatki ostatnio
      Moja kolekcja: http://kolekcja-midura.pl

      Comment

      • Grothesk
        Kapitan Lagerowej Marynarki
        • 2005.11
        • 811

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rozporek
        Dobry pomysł lecz do zarobienia niewiele. Sprzedaż takiej ilości w polsce zajmie rok czasu jeśli nie wiecej. Ciekawe czy znajdzie sie zapotrzebowanie na tego typu asortyment... Zainwestowanie takiej kasy to ryzyko. Nie podlega wątpliwości że wejście w ten interes to straszne ryzyko.Ale kto nie ryzykuje ten sie nie dorobi.
        Aby inwestycja się zwróciła wystarczyłoby sprzedać jedynie 30% asortymentu. Reszta to czysty zysk! Oczywiście, że to ryzyko - ktoś kto importuje łososia z Norwegii też ryzykuje, że mu się towar zepsuje i inwestycja się nie zwróci... Tu na szczęście czas nie gra większej roli, bo zawsze ma się pieniądz w towarze, który się nie przeterminuje. A co do dystrybucji to gdzie napisałem, że w grę wchodzi sprzedaż jedynie w Polsce? A co mi szkodzi otworzyć globalny sklep online? A Allegro? A ebay.com? Myślisz, że tam nie ma kolekcjonerów?

        Ja wejdę w ten biznes, prędzej czy później mi się uda - to tylko kwestia czasu, zobaczycie! Na razie aby nie wtopić, zbieram informacje, sprawdzam wiarygodność producentów, opisuję dokładnie produkty, które chcę zamówić i ciągle negocjuję różne warunki. Zrobiłem nawet wstępny kosztorys i biznesplan Zupełnie poważnie do tego podchodzę więc uwzględniam różnego rodzaju ryzyka jak zmiana kursu dolara, tsunami w Azji, kryzys energetyczny i to że zupa mogła być za słona...

        Nawet własne firmowe logo sobie pierdyknę na tych koszulkach na podstawki i blisterach na kapsle, aaacoooo!

        To po prostu musi się udać!
        Nie wiem czy za tydzień czy za rok, ale się uda!

        Comment

        • dzidek1960
          Major Piwnych Rewolucji
          • 2003.01
          • 1548

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Grothesk

          To po prostu musi się udać!
          Nie wiem czy za tydzień czy za rok, ale się uda!

          Tego Ci serdecznie życzę.
          Mnie po prostu nie stać aby w to wejść, ale z przyjemnością nabędę pewną ilość koszulek po rozsądnej cenie na większe podstawki. Przynajmniej na korkowe, których nie wpinam w ciękie koszulki na dokumenty z obawy przed połamaniem podczas przeglądania. Jeżeli one będą na sześć podstawek to powinny się mieścić w segregatorze na koszulki formatu B4 a taki to mam.
          "Ma jednak kraj polski napój warzony
          z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
          piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
          do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
          mieszkańców, lecz i cudzoziemców
          wybornym smakiem"
          Jan Długosz, Historie Piwne
          Moja strona www w początkowym okresie budowy

          Comment

          • Grothesk
            Kapitan Lagerowej Marynarki
            • 2005.11
            • 811

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dzidek1960
            Jeżeli one będą na sześć podstawek to powinny się mieścić w segregatorze na koszulki formatu B4 a taki to mam.
            B4 jest większy od A4?
            Jeśli tak to o ile, jaki jest wymiar segregatora a jaki koszulki...
            Zaciekawiłeś mnie, bo nie sądziłem, że poza A4 i A3 są inne w miarę "standardowe" formaty...



            Tomek

            Comment

            • pieczarek
              Pułkownik Chmielowy Ekspert
              • 2001.06
              • 5011

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Grothesk
              B4 jest większy od A4?
              Jeśli tak to o ile, jaki jest wymiar segregatora a jaki koszulki...
              rozmiary A4 - 210 x 297 mm
              rozmiary B4 - 250 x 353 mm

              Więcej tu:

              Comment

              • Grothesk
                Kapitan Lagerowej Marynarki
                • 2005.11
                • 811

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek
                rozmiary A4 - 210 x 297 mm
                rozmiary B4 - 250 x 353 mm

                Więcej tu:
                http://pl.wikipedia.org/wiki/Format_arkusza
                O cholera!
                W całym swoim "niestandardzie" ten rozmiar niemalże idealnie pasuje do rozmiaru, którego ja szukam...

                Przejrzałem właśnie Allegro i 50 stron na googlach i nie znalazłem producenta, który miałby coś takiego w "standardowej" ofercie, ale wysłałem kilka zapytań ofertowych i dzisiaj będę wiedział mniej więcej ile to może kosztować...




                Tomek

                Comment

                • Misiu_PM
                  Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                  • 2006.03
                  • 201

                  #23
                  tylko pamietaj o segregatorach
                  Moja kolekcja: http://kolekcja-midura.pl

                  Comment

                  • karin861
                    Kapitan Lagerowej Marynarki
                    • 2006.02
                    • 597

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Grothesk
                    O cholera!
                    W całym swoim "niestandardzie" ten rozmiar niemalże idealnie pasuje do rozmiaru, którego ja szukam...

                    Przejrzałem właśnie Allegro i 50 stron na googlach i nie znalazłem producenta, który miałby coś takiego w "standardowej" ofercie, ale wysłałem kilka zapytań ofertowych i dzisiaj będę wiedział mniej więcej ile to może kosztować...




                    Tomek
                    Taki mocny w gębie i tyle sie rozpisuje a podstawowej tabeli rozmiarow koszulek nie zna heh super zamiast sie chwalic i wypisywac referaty to rob a nie gadaj, slowami ludzmi chcesz zainteresowac? pic na wode fotomontaz kolego
                    Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

                    Comment

                    • pieczarek
                      Pułkownik Chmielowy Ekspert
                      • 2001.06
                      • 5011

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika karin861
                      Taki mocny w gębie i tyle sie rozpisuje a podstawowej tabeli rozmiarow koszulek nie zna heh super zamiast sie chwalic i wypisywac referaty to rob a nie gadaj, slowami ludzmi chcesz zainteresowac? pic na wode fotomontaz kolego
                      Jak na osobę, która o sobie pisze, cytuję, "aktywna uśmiechnięta ciakawa świata", to jest to wyjątkowo niegrzeczna wypowiedź.
                      A znając Tomka i sposób w jaki zorganizował od zera giełdę w Poznaniu, to można przypuszczać, że łatwiej mu będzie rozwiązać sprawę importu koszulek i odpowiednich segregatorów, niż Tobie nabrać odrobinę ogłady.

                      I jeszcze jedno. Tomek być może pisze dużo, ale za to po polsku. Czego i Tobie z całego serca życzę.

                      Comment

                      • karin861
                        Kapitan Lagerowej Marynarki
                        • 2006.02
                        • 597

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek
                        Jak na osobę, która o sobie pisze, cytuję, "aktywna uśmiechnięta ciakawa świata", to jest to wyjątkowo niegrzeczna wypowiedź.
                        A znając Tomka i sposób w jaki zorganizował od zera giełdę w Poznaniu, to można przypuszczać, że łatwiej mu będzie rozwiązać sprawę importu koszulek i odpowiednich segregatorów, niż Tobie nabrać odrobinę ogłady.

                        I jeszcze jedno. Tomek być może pisze dużo, ale za to po polsku. Czego i Tobie z całego serca życzę.
                        każdy ma inne zdanie nt. postawy i słów PANA TOMKA, i każdy w tym państwie ma prawo mieć własne zdanie.
                        Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

                        Comment

                        • pieczarek
                          Pułkownik Chmielowy Ekspert
                          • 2001.06
                          • 5011

                          #27
                          No i ja miałem własne zdanie. Stwierdziłem, że wg odstajesz od poziomu tej dyskusji.
                          A jeśli Grothesk, to dla Ciebie PAN TOMEK, to tym bardziej powinnaś ważyć słowa.

                          Dziewczyno, zmiłuj się, zacznij używać słownika ortograficznego. Aż się wierzyć nie chce, że na studia (nawet od "rekreacji i turystyki") przyjmują ludzi sadzących co krok ordynarne farfocle. Jesteś po giertychowskiej maturze?

                          Comment

                          • franekf
                            Kapitan Lagerowej Marynarki
                            • 2004.06
                            • 944

                            #28
                            Choć często się z Pieczarkiem nie zgadzam (zwłaszcza jak czytam jego "polityczne" posty), tak tym razem przyznaję mu rację. Może PAN TOMEK nie zrobił jeszcze wszystkiego, ale przynajmniej rozeznał się co i jak, wie już mniej więcej ile ta zabawa będzie kosztować - do tej pory nawet tyle nikt inny nie zrobił. Mam nadzieję że biznes wypali

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek
                            Aż się wierzyć nie chce, że na studia (nawet od "rekreacji i turystyki") przyjmują ludzi sadzących co krok ordynarne farfocle.
                            Zdziwiłbyś się bardzo
                            Last edited by franekf; 2008-01-15, 18:59.
                            Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
                            http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
                            Piwny Janusz bez Teku

                            Comment

                            • franekf
                              Kapitan Lagerowej Marynarki
                              • 2004.06
                              • 944

                              #29
                              .....
                              Last edited by franekf; 2008-01-15, 19:00. Powód: post wysłany 2 razy
                              Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
                              http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
                              Piwny Janusz bez Teku

                              Comment

                              • kamixon
                                Szeregowy Piwny Łykacz
                                • 2006.07
                                • 4

                                #30
                                Easy, ludzie! Nie tak nerwowo.

                                Jako kapslarz i potencjalny klient chciałbym zadać pytania: Jeśli interes wypali, to ile na oko wyniosłaby cena 1 koszulki i czy mógłbym liczyć na jakieś obniżki przy zakupie np. 50 sztuk?

                                A tak w ogóle, to zdecydowanie zachęcam do tego działania. Wśród kapslarzy znajdzie się sporo osób chętnych posegregować swoją kolekcję (nierzadko wielotysięczną), nie wspominając o zagranicznych kolekcjonerach. Życzę powodzenia i wytrwałości!

                                Comment

                                Przetwarzanie...