Koszulki na podstawki

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • karin861
    Kapitan Lagerowej Marynarki
    • 2006.02
    • 597

    #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek
    Aż się wierzyć nie chce, że na studia (nawet od "rekreacji i turystyki") przyjmują ludzi sadzących co krok ordynarne farfocle. Jesteś po giertychowskiej maturze?
    nie,i waż slowa które iszesz,jeśli zwracasz innym uwagę na obrażanie to sam nie obrażaj
    a stwierdzenie "PAN TOMEK" było cynizmem jeśli nie zauważyłeś.
    Skończmy tą dyskusję bo żałośnie jest Ciebie czytać...
    Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

    Comment

    • pieczarek
      Pułkownik Chmielowy Ekspert
      • 2001.06
      • 5011

      #32
      Cieszę się, że się już nie będziesz wypowiadać.
      I pamiętaj o gramatyce, interpunkcji, ortografii. Bo to, co dotychczas zaprezentowałaś, woła o pomstę do nieba. Naprawdę, trudno się domyślić, że nie jesteś giertychówką.

      Comment

      • Rozporek
        Szeregowy Piwny Łykacz
        • 2007.08
        • 20

        #33
        Oczywiście jest interes w tego typu produkcie ale trzeba czekać żeby tranzakcja sie opłąciłą. Domyślam się ze koło 200-500 ludzi było by zainteresowanych kupnem tego produktu od ciebie. Ja sam mam koło 300 podkłądek i na pewno kupie te blistery jeśli się pojawią na allegro w przystępnej cenie. Co do Allegro i ebay to strzał w 10.Nigdzie sie nie sprzeda to lepiej niż w dziale kolekcje dla birofili. Gdybym miał troche więcej czasu to wszedł bym w tego typu interes. Fajna sprawa zwłasza dla Ciebie jeśli jesteś pasjonatem tego rodzaju kolekcjonerstwa. Ja sam uwielbiam gadzety itp. związane z piwkiem ale nie mam czasu na interes jak również gotówki. Co do kursy dolara ma tendencje spadkową wiec myśle ze w połowie roku bedzie stałw grancicy 2 zł i w tedy deal znakomity. Mówi się że dolar ma wyrównać sie ze złotówką ale myśle że to troche potrwa. Popieram twój projekt. A taka dygresja. Fakt TiR to kierunek dla ludzi obijających się sam studiuje WF dziennie na AWF wiec znam ludzi tzw opier..... z TiRu.
        AdamGabler

        Comment

        • Grothesk
          Kapitan Lagerowej Marynarki
          • 2005.11
          • 811

          #34
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika karin861
          Taki mocny w gębie i tyle sie rozpisuje a podstawowej tabeli rozmiarow koszulek nie zna heh super zamiast sie chwalic i wypisywac referaty to rob a nie gadaj, slowami ludzmi chcesz zainteresowac? pic na wode fotomontaz kolego
          Szanowna Warsiawianka się odezwała, która notabene zablokowała mnie na GG, wystawiła neutrala na Allegro i czort wie co jeszcze... Czy mi się tylko wydaje czy jesteś zbyt zakompleksiona droga Karino, bo to, że brakuje Ci dystansu do świata, otoczenia i przede wszystkim do siebie samej to już wiedziałem dwa lata temu, gdy "rozmawialiśmy" po raz pierwszy... Pojaw się w końcu PIERWSZY RAZ łaskawie na którejkolwiek giełdzie to sobie porozmawiamy od serca, oko w oko. A myślę, że jest o czym!

          Tak, jestem mocny w gębie i wyobraź sobie, że czasami udaje mi się nawet przejść od słów do czynów, o czym Ty możesz sobie tylko poczytać - w końcu nie byłaś nigdy na żadnej giełdzie i nie masz pojęcia jak sympatyczne rzeczy Cię omijają. Zbieranie podstawek z samego tylko Allegro to takie kolekcjonerstwo jak lizanie lizaka przez papierek.... Do dziś pamiętam Twoje słowa, które brzmiały mniej więcej tak: "...nie będę jechała jakimś tam byle jakim pociągiem tyle kilometrów albo spała byle gdzie..." - z takim podejściem droga Karino, powinnaś zbierać stalowe puszki po kawiorze a nie podstawki od piwa!

          Złośliwość jest podobno oznaką inteligencji, doceniam to co piszesz, jednakże zamiast ględzić od rzeczy, przeczytaj lepiej jakąś książkę i podszkol się z języka, z którego rok temu zrobiłaś maturę... Dysortomózgowie to raczej wstydliwa choroba, a może to my jesteśmy tacy nietolerancyjni?


          wznoszę toast za moją ulubioną kolekcjonerkę ze stolicy!

          Comment

          • Grothesk
            Kapitan Lagerowej Marynarki
            • 2005.11
            • 811

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika karin861
            każdy ma inne zdanie nt. postawy i słów PANA TOMKA, i każdy w tym państwie ma prawo mieć własne zdanie.
            No tak. Jest moja prawda... Jest też Twoja prawda! Ale nie zapominaj, że jest też jeszcze jeden rodzaj prawdy, o którym pewnie zapomniałaś... wiesz jaki? Gówno prawda!

            Comment

            • Grothesk
              Kapitan Lagerowej Marynarki
              • 2005.11
              • 811

              #36
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika karin861
              nie,i waż slowa które iszesz,jeśli zwracasz innym uwagę na obrażanie to sam nie obrażaj
              a stwierdzenie "PAN TOMEK" było cynizmem jeśli nie zauważyłeś.
              Skończmy tą dyskusję bo żałośnie jest Ciebie czytać...
              Szanowna koleżanka po prostu выжей сра як дупэ ма i to jest właśnie problem, o którym kiedyś próbowałem Ci delikatnie zasygnalizować ale najzwyczajniej w świecie się obraziłaś... Mężczyźni uwielbiają po prostu takie tupiące nóżką księżniczki, mówiące "bo nie i już"!

              Z szacunku do czasu, którego ostatnio mam coraz mniej i do tego, że ART pewnie wytnie co trzeba (albo i nie ) nie będę drążył tematów z definicji "niedrążalnych"




              Tomek

              Comment

              • Grothesk
                Kapitan Lagerowej Marynarki
                • 2005.11
                • 811

                #37
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Misiu_PM
                tylko pamietaj o segregatorach
                Otrzymałem właśnie pierwszą odpowiedź, na moje zapytanie ofertowe, od jednego z krajowych producentów segregatorów... Otóż:

                Segregator

                z tektury litej o grubości 2,5mm,
                z jednokolorową matową okleiną,
                wzmocnionymi metalowymi narożnikami,
                o wymiarze 370x260x80 mm (dla koszulek 360x250mm),
                z mechanizmem dźwigniowym na cztery ringi - śr./wys. 65mm

                wstępnie kosztuje:

                Nakład 200szt. = 13,20zł / szt. + VAT 22%
                Nakład 300szt. = 12,10zł / szt. + VAT 22%
                Nakład 500szt. = 11,00zł / szt. + VAT 22%
                Nakład 1000szt. = 10,05zł / szt. + VAT 22%


                To pierwsza oferta i pierwsza wycena. Czekam na dalsze informacje od pozostałych producentów. Dla ciekawości wyślę też te dane Chińczykom, bo akurat z nimi rozmawiałem głównie o blisterach na kapsle i koszulkach na podstawki. Nie wiem natomiast, czy opłaciłby się import tak nietypowych segregatorów właśnie z Chin, bo o tyle, o ile one nie są ciężkie do wysyłki, to przy takim rozmiarze i ilości zajmują całkiem pokaźną objętość, tak więc zastanawiam się czy akurat odnośnie segregatorów od dostawcy innego jako polski producent, gra byłaby warta świeczki...


                Ktoś pytał o cenę detaliczną blisterów na kapsle już po sprowadzeniu do Polski. Nie chciałbym na tym etapie palnąć jakiejś głupoty i pomylić się w wycenie, ale nie sądzę aby finalna cena jednostkowa przekroczyła 3.5 zł za arkusz A4 na 35 kapsli - co jak sami wiecie jest bardzo konkurencyjne do oferty SEPY. Jak będzie nie wiem, na razie tego jeszcze nie sprowadziłem, jak to napisała ładnie moja ulubiona (nie)znajoma Karina, w gębie jestem mocny, więc skupię się bardziej na konkretach...


                Tomek

                Comment

                • Grothesk
                  Kapitan Lagerowej Marynarki
                  • 2005.11
                  • 811

                  #38
                  Odnośnie cen koszulek na podstawki, to WSTĘPNIE ZAKŁADAM, że finalna cena detaliczna nie powinna przekroczyć 1zł za arkusz z transparentnej i grubej folii PP z 6 kieszonkami formatu 120x120mm - zdaję sobie sprawę, że to i tak jest znaczny koszt, ale jednej złotówki za koszulkę tego formatu nie da się porównać nijak do ceny mniejszej koszulki SEPY za 4,5zł (słownie: CZTERY I PÓŁ). Problem polega na tym, że nie można iść zbytnio na kompromis jakości do ceny, one mogłyby być i po groszu, ale tak cienkie jak sik pająka dlatego szukam dobrego towaru w rozsądnej cenie. Jestem przekonany, że ta oferta nie każdego zainteresuje i że będą tacy, co będą woleli tradycyjnie trzymać podstawki w pudełkach, woreczkach strunowych albo w zwykłych koszulkach A4 z Tesco... Nie da się wszystkim dogodzić, niestety!

                  Co do upustów myślałem nie tyle o obniżaniu ceny przy zamówieniu hurtowym (aczkolwiek uwzględniam taką opcję) - myślałem natomiast o tym aby koszt jednostkowy od razu był niski, nawet w detalu, jedyny szkopuł w tym, że koszulki można byłoby kupować jedynie w zbiorczych opakowaniach, np po minimum 50-100 sztuk aby uniknąć drobnicy... To jeszcze jest kwestia do przemyślenia, na razie nie dzielmy skóry na niedźwiedziu!



                  Tomek

                  Comment

                  • Misiu_PM
                    Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                    • 2006.03
                    • 201

                    #39
                    zawsze wiedzialem, ze nikt nie lubi warszawiakow, a najbardziej oni sami co do slaska to bylem pewny, ale w Poznaniu tak wrogo nastawieni ??
                    co do koszulek to biore po 50 szt z przerwami do tego segregatory a moze moj zakup sie polaczy z pozostalymi kolekcjonerami z Knurowa i bedzie wieksze zamowienie? tymczasem sledzimy Twoje poczynania i zyczymy powodzenia
                    Moja kolekcja: http://kolekcja-midura.pl

                    Comment

                    • Grothesk
                      Kapitan Lagerowej Marynarki
                      • 2005.11
                      • 811

                      #40
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Misiu_PM
                      zawsze wiedzialem, ze nikt nie lubi warszawiakow, a najbardziej oni sami co do slaska to bylem pewny, ale w Poznaniu tak wrogo nastawieni ??
                      co do koszulek to biore po 50 szt z przerwami do tego segregatory a moze moj zakup sie polaczy z pozostalymi kolekcjonerami z Knurowa i bedzie wieksze zamowienie? tymczasem sledzimy Twoje poczynania i zyczymy powodzenia
                      Nie napisałem nigdzie, że nie lubię Warszawiaków. Nie napisałem także, że tak naprawdę w połowie jestem Ślązakiem (mój ojciec urodził się w Pszczynie a brat w Siemianowicach Śląskich - tylko ja jestem gorol po matce, bo urodzony w Lublinie, pieronie! )

                      O tym, że Knurów zamówi 500 sztuk koszulek i dwadzieścia segregatorów to ja już wiem od dawna ;-P tylko import z Chin to nie jest takie "в кий пердзял" jakby się co niektórym wydawało... :-) Ja też bym wolał pójść sobie do sklepu i kupić gotowe albo zamówić u kogoś kto się tym zajmuje nie martwiąc się o nic i niczym nie ryzykując. Myślę i martwię się (na zapas) czy inwestycja będzie miała ręce i nogi, bo to nie sztuka wywalić pieniądze w błoto a 5 tysięcy dolarów ulicą nie chodzi... Gdyby była chociaż dodatkowa osoba, do podziału nie tylko zysku, ale i potencjalnego ryzyka, to podejrzewam, że szybciej bym się zdecydował na zamówienie. Biedny los początkującego importera... ;-P

                      Jeśli macie jakiś pomysł, sugestię czy też jakąkolwiek wątpliwość odnośnie wykonania/zamówienia takich koszulek na podstawki to piszcie śmiało, może razem coś wymyślimy i odwieczny problem przechowywania podstawek odejdzie do lamusa...

                      To samo tyczy się kapslarzy - wszelkie sugestie mile widziane! Od blisterów SEPY formatu A4 na 35 kapsli chyba nic ambitniejszego nie wymyślono jak do tej pory do archiwizacji kolekcji... A może wprowadzić jakieś udoskonalenia? Bazuję tutaj na Waszym indywidualnym doświadczeniu w tej kwestii, tak więc temat jest otwarty...




                      Tomek

                      Comment

                      • Rozporek
                        Szeregowy Piwny Łykacz
                        • 2007.08
                        • 20

                        #41
                        To do dzieła. Czekamy na blisterty itp. Przypuszczalnie kiedy można sie spodziewać towaru w Polsce?
                        AdamGabler

                        Comment

                        • Promil03
                          D(r)u(c)h nieuchwytny
                          • 2007.10
                          • 2833

                          #42
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Grothesk
                          Jeśli macie jakiś pomysł, sugestię czy też jakąkolwiek wątpliwość odnośnie wykonania/zamówienia takich koszulek na podstawki to piszcie śmiało, może razem coś wymyślimy i odwieczny problem przechowywania podstawek odejdzie do lamusa...
                          A może po prostu zbierzesz 20-30 zamówień po 50-100 sztuk koszulek, ludziska przeleją Ci kasę na zasadzie przedpłaty i będziesz spokojny, że 1000-3000 koszulek będziesz miał już sprzedane.
                          Nie eliminuje to całkowice ryzyka zamówienia, zapłacenia Chińczykom i czekania na towar, ale na początek może wystarczy.

                          Trzymam kciuki
                          Last edited by Promil03; 2008-01-16, 17:30.

                          Comment

                          • Rozporek
                            Szeregowy Piwny Łykacz
                            • 2007.08
                            • 20

                            #43
                            Good idea .Jakas aukcja na allegro zaznaczyć że 2 miechy na realizacje zamówienia.Wtajemniczyć ludzi z tej strony oraz puścić po necie info i mozna wystartować w taki sposób.Popieram propozycje kolegi wyzej.
                            AdamGabler

                            Comment

                            • LenDo
                              Porucznik Browarny Tester
                              • 2006.09
                              • 395

                              #44
                              Co do blisterów na kapsle...obowiązkowo muszą mieć miejsce na 4 ringi...tak samo segregatory 4 ringowe muszą być.
                              Last edited by LenDo; 2008-01-16, 21:05.
                              "Zbieracze to szczęśliwi ludzie" J.W.Goethe

                              Comment

                              • Leonpraga
                                Porucznik Browarny Tester
                                • 2005.02
                                • 468

                                #45
                                Ostatni zakupiłem opakowanie koszulek na podstawki na cztery kieszenie wymiar 10x15 po 25 sztuk za 13 zł

                                Comment

                                Przetwarzanie...