Koszulki na podstawki

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Rozporek
    Szeregowy Piwny Łykacz
    • 2007.08
    • 20

    #46
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Leonpraga
    Ostatni zakupiłem opakowanie koszulek na podstawki na cztery kieszenie wymiar 10x15 po 25 sztuk za 13 zł
    Gdzie zakupiłeś?
    AdamGabler

    Comment

    • Mickey
      Szeregowy Piwny Łykacz
      • 2007.08
      • 13

      #47
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Leonpraga
      Ostatni zakupiłem opakowanie koszulek na podstawki na cztery kieszenie wymiar 10x15 po 25 sztuk za 13 zł
      no właśnie, GDZIE?
      w office depot 10 takich kosztuje 8 PLN.

      Comment

      • Leonpraga
        Porucznik Browarny Tester
        • 2005.02
        • 468

        #48
        Od paru lat kupuję te koszulki w Markecie Makro w Ząbkach w dziale za albumami do zdjęć jednak trzeba tam mieć kartę lub od kogoś pożyczyć.

        Comment

        • Rozporek
          Szeregowy Piwny Łykacz
          • 2007.08
          • 20

          #49
          Dzieki za info.
          AdamGabler

          Comment

          • Grothesk
            Kapitan Lagerowej Marynarki
            • 2005.11
            • 811

            #50
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Leonpraga
            Ostatni zakupiłem opakowanie koszulek na podstawki na cztery kieszenie wymiar 10x15 po 25 sztuk za 13 zł
            Obawiam się, że to o czym mówisz to opakowanie na zdjęcia a nie podstawki... Prostokątny format świadczy o wykorzystaniu do archiwizacji zdjęć lub widokówek, RACZEJ nie podstawek... Te, w zdecydowanej większości, produkowane są na aperturze kwadratu...

            Томэк

            Comment

            • Leonpraga
              Porucznik Browarny Tester
              • 2005.02
              • 468

              #51
              Używam tych folii od kilku lat i nie narzekam, bardzo dobrze się sprawdzają w kolekcji łatwe w oglądaniu i wytrzymałe jeszcze żadna mi się nie uszkodziła jednak najlepiej je trzymać w segregatorach z czteroma zapięciami.

              Comment

              • Misiu_PM
                Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                • 2006.03
                • 201

                #52
                Tomuś czy wiadomo już coś więcej, czy nadal czekasz na oferty? pół roku minęło, a Ty zamilkłeś i nie wiemy jak się sprawy mają. czyśbyś zrezygnwał z tego pomysłu?
                Moja kolekcja: http://kolekcja-midura.pl

                Comment

                • grzeber
                  Major Piwnych Rewolucji
                  🍼🍼
                  • 2002.05
                  • 2869

                  #53
                  W temacie cisza, a ja w międzyczasie dorobiłem się segregatora na podstawki firmy Dikappa. Mieści on standardowo ok. 90 podstawek (można dokupić więcej ale koszulki są z grubej folii więc dużo więcej się nie zmieści) i jest o tyle fajny, że mieszczą się w nim wszelkie, możliwe podstawki. Kieszonki są nawet ciut za duże i za luźne bo cieńsze podstawki mogą wypadać.
                  Co do minusów: wymiary - jest duuuży i ciężko go umieścić gdzieś w standardowych szafkach, no i cena nowego jest stanowczo nie do zaakceptowania.
                  pozdrawiam
                  www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                  Comment

                  • Promil03
                    D(r)u(c)h nieuchwytny
                    • 2007.10
                    • 2833

                    #54
                    A możesz zdradzić szczegóły w jaki sposób się go "dorobiłeś"? Czy go kupiłeś, a jeśli tak to gdzie i za ile?

                    Comment

                    • noodles
                      Kapitan Lagerowej Marynarki
                      • 2005.09
                      • 700

                      #55
                      Ponieważ Grzeber i mnie zaciekawił więc poszukałem. Znalazłem to:



                      Jeśli to ten album (a pewnie ten) to jest bardzo fajny i baaaardzo drogi. Można sobie kupić jeden na najcenniejsze podstawki w kolekcji ale mnie osobiście i na to byłoby szkoda pieniędzy. Jednak nie ma to jak segregator Herlitz i nowa kolekcja koszulek foliowych w Tesco :-)
                      Moja kolekcja podstawek

                      Comment

                      • wiesiek
                        Kapral Kuflowy Chlupacz
                        • 2002.12
                        • 38

                        #56
                        Segregatory są drogie, koszulki też, ale jest pozytyw, że wafle o różnych wymiarach są w ładnej oprawie i możne je do woli przekładać.
                        wiesiuńcia

                        Comment

                        • grzeber
                          Major Piwnych Rewolucji
                          🍼🍼
                          • 2002.05
                          • 2869

                          #57
                          Ja swój kupiłem używany od osoby która pozbywała się niepotrzebych gratów z mieszkania. Kosztował mnie dużo mnie niż nowy, którego raczej za taką cenę bym sobie nie kupił bo ciekawsze są segregatory niemieckiego klubu IBV. Cena podobna ale format trochę poręczniejszy i mieszczą nie 90 podstawek jak Dikappa ale 210.

                          Jak będę miał chwile to zamieszcze porównawcze zdjęcie zwykłego segregatora i Dikappy.
                          pozdrawiam
                          www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                          Comment

                          • grzeber
                            Major Piwnych Rewolucji
                            🍼🍼
                            • 2002.05
                            • 2869

                            #58
                            Jest i foto segregatora Dikappy. Dla porównania obok normalna koszulka A4.
                            Attached Files
                            pozdrawiam
                            www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                            Comment

                            • zulu
                              Porucznik Browarny Tester
                              • 2004.04
                              • 299

                              #59
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzeber
                              ... Kosztował mnie dużo mnie niż nowy, którego raczej za taką cenę bym sobie nie kupił bo ciekawsze są segregatory niemieckiego klubu IBV. Cena podobna ale format trochę poręczniejszy i mieszczą nie 90 podstawek jak Dikappa ale 210.
                              Planuje zakup segregatora, który nadawałby się do PW (w większości okragłe). Myślałem się szarpnąć na Dikappe. Czy te niemieckie segregatory z IBV również nadawałyby się do okrągłych podstawek, czy mają sztywne koszulki, no i wreszcie jak można je kupić? (nie szprechen Dojcze wcale)

                              Comment

                              • marian1920
                                Major Piwnych Rewolucji
                                • 2003.10
                                • 1333

                                #60
                                Właśnie skończyły mi się koszulki na podstawki Parę lat temu kupowałem je od kogoś z Was (być może, że od grzebera ).
                                Przydałoby mi się parę nowych koszulek (na 4 i na 6 podstawek). Może ktoś ma albo wie, gdzie można zdobyć?

                                Comment

                                Przetwarzanie...