Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szukam dobrych ludzi:)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • gogol91
    Member
    • 02-2007
    • 47

    #31
    Zbiór znacznie się powiększył po otrzymaniu wszystkich przesyłek... Przybyło również dubletów więc jeśli mógłbym pomóc komuś to na pewno pomogę!

    Comment

    • Krzych15
      Senior
      • 10-2002
      • 596

      #32
      No ładnie wyciągneliście go z dołka, i ja dla Ciebie coś znajdę,ale musisz mnie odszukać w Żywcu wszak to niedaleko od Ciebie.
      krzych
      Dzień bez piwa to stracony dzień.

      Comment

      • mwa
        Senior
        • 01-2003
        • 5071

        #33
        Jak mnie odszukasz to i Krzycha rówież.
        Pozdrawiam Cię !!!!

        Comment

        • gogol91
          Member
          • 02-2007
          • 47

          #34
          Dziękuję bardzo!!! Na pewno odnajdę. Kto szuka nie bładzi Postaram się, chyba wszyscy forumowicze będą w czarnych koszulkach więc dam radę!;D

          Comment

          • Misiu_PM
            Senior
            • 03-2006
            • 201

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika gogol91 Wyświetlenie odpowiedzi
            Dziękuję bardzo!!! Na pewno odnajdę. Kto szuka nie bładzi Postaram się, chyba wszyscy forumowicze będą w czarnych koszulkach więc dam radę!;D
            z tymi koszulkami to sie troche mylisz a propo gaf tez sporo popelnilem i napewno popelnie moze jeszcze niejedna ja takze jestem poczatkujacy (z rocznym stazem ) wiec moze sie czyms wymienimy
            Moja kolekcja: http://kolekcja-midura.pl

            Comment

            • gogol91
              Member
              • 02-2007
              • 47

              #36
              No ja mam nadzieje ze czyms sie uda wymienic... A jak to w koncu jest z tymi koszulkami? A ze tak spytam jak wyglada Twój zbiór? Ile wafli liczy Twoja piwna kolekcja?

              Comment

              • marian1920
                Senior
                • 10-2003
                • 1333

                #37
                no paru kolekcjonerów pewnie będzie paradować w koszulkach ze Śląskiego Klubu Birofilów

                Comment

                • Misiu_PM
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 201

                  #38
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marian1920 Wyświetlenie odpowiedzi
                  no paru kolekcjonerów pewnie będzie paradować w koszulkach ze Śląskiego Klubu Birofilów
                  wlasnie a pytania na temat piwnych kolekcji prosze kierowac na pw bo nie wiadomo do kogo padlo pytanie
                  Moja kolekcja: http://kolekcja-midura.pl

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎