poszukuję etykiet od napoi bezalkoholowych

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adzient
    • 2024.10

    poszukuję etykiet od napoi bezalkoholowych

    Witam.
    Jestem nowym członkiem Waszej społeczności.Nie zdążyłem się jaszcze przywitać i porzedstawić.(Nie mogę znależć miejsca ,gdzie można to uczynić na Waszym forum)
    dla czytających nazywam się Andrzej Polasik .mieszkam w Elblągu.Kolekcjonuję etykiety od napoi bezalkoholowych i przetworów spożywczych.Wiem,że nie handlujecie takowym towarem ,ale zdaję sobie sprawę,że niektórzy z Was mają coś takiego niepotrzebnego.Mogę odkupić .Niestety nie posiadam na wymianę nic związanego ze złocistym napojem.Mogę zdać się jedynie na rewanż w formie finansowej.
    Proszę o propozycje.
    Pozdrawiam wszystkich.
    Andrzej
  • dzidek1960
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2003.01
    • 1548

    #2
    Witaj!
    Powitania nowych użytkowników masz tu. Jeżeli chodzi o wymiany kupno i sprzedaż to swój temat założyłeś w dobrym miejscu.
    Fajnie by było gdybyś wypełnił profil co byśmy wiedzieli co nieco o Tobie. Profil to taka ikonka z głową u góry strony po prawej stronie, trzecia ikonka w kolejności.
    "Ma jednak kraj polski napój warzony
    z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
    piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
    do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
    mieszkańców, lecz i cudzoziemców
    wybornym smakiem"
    Jan Długosz, Historie Piwne
    Moja strona www w początkowym okresie budowy

    Comment

    • ARTHUR
      Major Piwnych Rewolucji
      • 2004.07
      • 2338

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adzient
      Witam.
      Jestem nowym członkiem Waszej społeczności.Nie zdążyłem się jaszcze przywitać i porzedstawić.(Nie mogę znależć miejsca ,gdzie można to uczynić na Waszym forum)
      dla czytających nazywam się Andrzej Polasik .mieszkam w Elblągu.Kolekcjonuję etykiety od napoi bezalkoholowych i przetworów spożywczych.Wiem,że nie handlujecie takowym towarem ,ale zdaję sobie sprawę,że niektórzy z Was mają coś takiego niepotrzebnego.Mogę odkupić .Niestety nie posiadam na wymianę nic związanego ze złocistym napojem.Mogę zdać się jedynie na rewanż w formie finansowej.
      Proszę o propozycje.
      Pozdrawiam wszystkich.
      Andrzej
      Posiadam takie etykiety.
      Wiecej dowiesz sie na PW

      Comment

      Przetwarzanie...