Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wymienie szklanki/pokale

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • crazyluki
    Junior
    • 01-2008
    • 3

    Wymienie szklanki/pokale

    Witam!
    Wymienię na inne szklanki/pokale które są na obrazku załączonym poniżej. Te co są na zdjęciu to są te które mam co najmniej podwójne ( często jest ich jeszcze więcej). Wymienię sie na inne w stosunku 1:1. Proszę o przysyłanie propozycji wymiany na mój adres mailowy crazyluki [at] gmail.com. Jeśli jestes zainteresowany to wyślij mi maila, podam nr telefonu przez który będzie łatwiej się dogadać.
    Ja sam mam koło 60szklanek w zdecydowanej większości z polski, jeśli masz coś zagranicznego podwójnego to masz duże szanse ze ja tego nie mam.

    LINK DO ZDJĘCIA

    Pozdrawiam
  • Interfan
    Senior
    • 06-2007
    • 130

    #2
    szklanki

    jak uzupełnisz trochę profil to będzie trochę więcej chętnych na wymianę
    www.facebook.com/DziuplaMonopolowa

    Comment

    • Algis
      Junior
      • 05-2004
      • 4

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika crazyluki Wyświetlenie odpowiedzi
      Witam!
      Wymienię na inne szklanki/pokale które są na obrazku załączonym poniżej. Te co są na zdjęciu to są te które mam co najmniej podwójne ( często jest ich jeszcze więcej). Wymienię sie na inne w stosunku 1:1. Proszę o przysyłanie propozycji wymiany na mój adres mailowy crazyluki [at] gmail.com. Jeśli jestes zainteresowany to wyślij mi maila, podam nr telefonu przez który będzie łatwiej się dogadać.
      Ja sam mam koło 60szklanek w zdecydowanej większości z polski, jeśli masz coś zagranicznego podwójnego to masz duże szanse ze ja tego nie mam.

      LINK DO ZDJĘCIA

      Pozdrawiam
      mam duzo szkla zagranicznego do wymiany,szukam otwieracze(metal) browarow swiata,odpowiadam na kazdy ciekawy list(mail).
      Algis z Litwy
      algisrusys@delfi.lt

      Comment

      • Algis
        Junior
        • 05-2004
        • 4

        #4
        list do pieczarka

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Algis Wyświetlenie odpowiedzi
        mam duzo szkla zagranicznego do wymiany,szukam otwieracze(metal) browarow swiata,odpowiadam na kazdy ciekawy list(mail).
        Algis z Litwy
        algisrusys@delfi.lt
        Nie moge ci wyslac mail,nie wiem gdzie blad.Napisz konkretnie co masz do wymiany z otwieraczy,ja zbieram caly swiat tylko z logotypami browarow,mam tego 1330 sztuk,do wymiany rowniez sa.
        Algis

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎