Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sprzedam porcelanowy kufel-róg Tuborg, piękny!

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • scorpio77
    Junior
    • 05-2005
    • 2

    Sprzedam porcelanowy kufel-róg Tuborg, piękny!

    Witam.

    Jakiś czas temu w pewnym zagranicznym antykwariacie znalazłem 2 sztuki tego pięknego kufelka, które oczywiście od razu kupiłem. Jedną zostawiłem sobie, drugą przywiozłem, aby jakiś inny kolekcjoner mógł także sie nim cieszyć

    kufelek można obejrzeć tutaj:
    [ADMIN: LINK USUNIĘTO, REKLAMA WŁASNYCH AUKCJI DOZWOLONA JEDYNIE W PODPISIE/SYGNATURCE]

    Jest na licytacji, ale mogę go także sprzedać poza Allegro, jeśli powiesz, że jesteś z forum Browaru.

    kontakt: tel. 888-666-080, gg 1435820, mail w.poniatowski[maupa]gmail.com

    pozdrawiam
    Wojtek
    Last edited by ART; 20-01-2008, 13:11. Powód: reklama aukcji
  • pieczarek
    zwykle cham i prostak
    • 06-2001
    • 5011

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika scorpio77 Wyświetlenie odpowiedzi
    Jedną zostawiłem sobie, drugą przywiozłem, aby jakiś inny kolekcjoner mógł także sie nim cieszyć
    Oj, synek, zasady są na tym forum takie, że nie reklamujemy swoich aukcji na allegro.
    A poza tym ten nieco kiczowaty wyrób ucieszy może jakiegoś ekscentryka. Nikt przy zdrowych zmysłach nie da za to dziwactwo więcej niż 5 zł. Czyli pewnie dwukrotność tego, co Ty zapłaciłeś za granicą. Jeśli naprawdę chcesz, aby ktoś się cieszył, to najrozsądniej zrobisz, gdy wręczysz to jakiemuś forumowiczowi w prezencie. Zapewniam Cię, że odniesiesz z tego znacznie więcej korzyści niż z kilku złotych wywalczonych na allegro.
    Last edited by pieczarek; 20-01-2008, 10:59.

    Comment

    • dzidek1960
      Senior
      • 01-2003
      • 1548

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek Wyświetlenie odpowiedzi
      ... nie da za to dziwactwo więcej niż 5 zł...
      I tu się pomyliłeś , w tej chwili jest już 10,50.
      Poza tym masz rację, a jak ART zobaczy ten temat to i tak część pierwszego postu zniknie. Fakt, że jest to pierwszy post scorpio77 i może on jeszcze nie znać zasad tu obowiązujących. Myślę, że jak tu dłużej pobędzie to się przystosuje do zasad tu panujących. Inaczej krótko widzę jego los.
      "Ma jednak kraj polski napój warzony
      z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
      piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
      do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
      mieszkańców, lecz i cudzoziemców
      wybornym smakiem"
      Jan Długosz, Historie Piwne
      Moja strona www w początkowym okresie budowy

      Comment

      • Bombadil13
        • 05-2005
        • 2479

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek Wyświetlenie odpowiedzi
        Nikt przy zdrowych zmysłach nie da za to dziwactwo więcej niż 5 zł.
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dzidek1960 Wyświetlenie odpowiedzi
        I tu się pomyliłeś , w tej chwili jest już 10,50.
        No nie wiem, czy się pomylił. Nigdy nie masz pewności, czy ten co licytuje jest przy zdrowych zmysłach
        Kolekcjonerzy na ogół ni są
        Poszukuję

        Comment

        • dzidek1960
          Senior
          • 01-2003
          • 1548

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dzidek1960 Wyświetlenie odpowiedzi
          jest to pierwszy post scorpio77 ... jak tu dłużej pobędzie to się przystosuje do zasad tu panujących
          Dopiero teraz zauważyłem datę rejestracji scorpio77. Już za późno na przystosowanie , ART zrobił co do niego należało.
          "Ma jednak kraj polski napój warzony
          z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
          piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
          do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
          mieszkańców, lecz i cudzoziemców
          wybornym smakiem"
          Jan Długosz, Historie Piwne
          Moja strona www w początkowym okresie budowy

          Comment

          • scorpio77
            Junior
            • 05-2005
            • 2

            #6
            Ano, na browarze jestem juz raczej od dawna, przy czym niezbyt aktywnie, zwykle po prostu czytam. Rzeczywiscie nie wiedzialem, ze linkow do allegro wklejac nie mozna, za co przepraszam, bede sie stosowal na przyszlosc.

            Co do wariatow to jak widac paru sie na Allegro znalazlo, bo to "kiczowate dziwactwo" (widac mam spaczony gust) poszlo za 30 zl. Czyli de facto +- rownowartosc tego, ile zaplacilem, bo kosztowal mnie 10 dolarow.

            Szkoda tylko, ze pan starszy odnosi sie do mnie, byle synka, z taka wyzszoscia. Proponuje piwko na ochlodzenie.

            pozdrawiam

            Comment

            • jacekwigier
              Member
              • 11-2003
              • 31

              #7
              Sprzedam skrzynke CHIMAY'A [na 12 but.] tel-501 02 10 44

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎