Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Podstawki poznanskiej Brovarii - wymiana

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • filo
    Junior
    • 08-2006
    • 22

    Podstawki poznanskiej Brovarii - wymiana

    Brakuje mi kilku podstawek z browarii. Jednoczesnie mam sporo dubletow tego browaru. Zapraszam do wymiany.
  • mwa
    Senior
    • 01-2003
    • 5071

    #2
    Kolego,
    Mam taki zwyczaj przedstawiać się czyli uzupełnij swój profil.
    Kolejna sprawa to dział kolekcjonerstwo. Masz podkładki na wymianę-odszukaj je i dodaj ją jako oferowany wzór. Z poszukiwanymi zrób podobnie.
    Dodam, że chciałem zobaczyć co poszukujesz i co oferujesz, ale profil masz pusty jak i owe wzory.
    Pozdrawiam Cię !!!!

    Comment

    • filo
      Junior
      • 08-2006
      • 22

      #3
      Brakują mi:
      1. Mala szyszka - pusta, tło ciemne; napis: Czy ten wafel moze kłamac?
      2. Duża szyszka - pusta, tło jasne; napis: Każda kropla na wage zlota ... PBR-49
      3. Duża szyszka - pełna, tlo jasne; napisy: Pewnych rzeczy ... PBR-16 oraz Każda kropla na wage... PBR-18
      4. Mala szyszka - pełna, tlo jasne; napisy: Przyszlość widze ... PBR-33; Każda kropla... PBR-37 oraz Place your... PBR-38.

      Na wymiane mam z 30 wzorow, prosze pytac.

      Comment

      • Misiu_PM
        Senior
        • 03-2006
        • 201

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika filo Wyświetlenie odpowiedzi
        Brakują mi:
        1. Mala szyszka - pusta, tło ciemne; napis: Czy ten wafel moze kłamac?
        2. Duża szyszka - pusta, tło jasne; napis: Każda kropla na wage zlota ... PBR-49
        3. Duża szyszka - pełna, tlo jasne; napisy: Pewnych rzeczy ... PBR-16 oraz Każda kropla na wage... PBR-18
        4. Mala szyszka - pełna, tlo jasne; napisy: Przyszlość widze ... PBR-33; Każda kropla... PBR-37 oraz Place your... PBR-38.

        Na wymiane mam z 30 wzorow, prosze pytac.
        jestes z Poznania i nie masz Brovarii??
        Moja kolekcja: http://kolekcja-midura.pl

        Comment

        • robobeer
          Member
          • 05-2005
          • 36

          #5
          A co w tym dziwnego że kol. filo nie ma wszystkich podstawek z Brovarii?? Ja jestem z Kłodawy a nie mam wszystkich etykiet z tego browaru..

          Comment

          • fiola1
            Member
            • 09-2007
            • 34

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mwa Wyświetlenie odpowiedzi
            Kolego,
            Mam taki zwyczaj przedstawiać się czyli uzupełnij swój profil.
            Kolejna sprawa to dział kolekcjonerstwo. Masz podkładki na wymianę-odszukaj je i dodaj ją jako oferowany wzór. Z poszukiwanymi zrób podobnie.
            Dodam, że chciałem zobaczyć co poszukujesz i co oferujesz, ale profil masz pusty jak i owe wzory.
            Witam serdecznie. Jestem chińską gajową nadleśnictwa borów gajowego Maruchy. Skjuzmi, ale taki profil. Proszę Cię MWA, wymień się ze mną za cokolwiek. Nie mam nic, a chciałabym być kimś.

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23816

              #7
              no i po co ten sarkazm?
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • mwa
                Senior
                • 01-2003
                • 5071

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fiola1 Wyświetlenie odpowiedzi
                Witam serdecznie. Jestem chińską gajową nadleśnictwa borów gajowego Maruchy. Skjuzmi, ale taki profil. Proszę Cię MWA, wymień się ze mną za cokolwiek. Nie mam nic, a chciałabym być kimś.
                Profil nadal masz pusty więc udaj się do gajowego niech Ci przekarze tajne informacje co i jak masz zrobić.
                Pozdrawiam Cię !!!!

                Comment

                • fiola1
                  Member
                  • 09-2007
                  • 34

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                  no i po co ten sarkazm?
                  to nie sarkazm, to odmiana czarnego humoru. EmDabljuEj zadzaiłał na mnie jak naczelnik poczty w Łyskowie działał na Nikodema Dyzmę. Ale juź nie będę

                  Comment

                  • filo
                    Junior
                    • 08-2006
                    • 22

                    #10
                    To żadna tajemnica, że trudno wydostać z Brovarii podstawki. Moim zdaniem i tak mam niezły zbiór. Brakuje mi zaledwie kilku na kilkadziesiąt. Tych, którzy mają watpliwości zapraszam do Poznania. Niech idą na piwko i postarają się coś załatwić. Wyjdą z 1 podstawką. I to tą, którą dostaną pod kufelek za 8 zł, czasem jeszcze już mocno poplamioną. No, może jak kupią sobie pokal to dostaną z łaski drugą. Tak niestety jest. I naprawdę nie wiem po co te głupie zaczepki. Jak chesz się wymienić to pisz, a jak zamierzasz udowadniać jaki to jesteś bystry w docinkach, to napradę szkoda czasu. Pozdrawiam.

                    Comment

                    • mwa
                      Senior
                      • 01-2003
                      • 5071

                      #11
                      Wiem, bo byłem tam w tym roku.
                      Z jednej strony mają rację, bo jak się widzi te kosmiczne ceny na allegro to szlak trafia, dlatego dali sobie na sposób.
                      z drugiej strony serię 30 podkładek zrobił również Browar Fortuna, gdzie sprzedawali wysyłkowo po 1zł/szt. Sposób niezły, bo ceny szybko spadły jak i handel na giełdach. Kupują chyba tylko nieliczni.
                      Jestem za drugim sposobem zaspokajania rynku. Tylko nie wiadomo czemu Browaria tak stawia sprawę. Niby jadąc wozem (obojętnie jakim) mogę se kupić piwo i otrzymać komplet np. 10 dekli, tylko jak dojadę to starczą mi dwa a reszta będzie na kolejny dzień praktycznie bez gazu. Ale skoro tak stawiają sprawę by windować ceny jest przychylność dla stałych klientów, a nie dla kolekcjonerów. W końcu browarowi chodzi o kasę a nie o kolekcjonerów.
                      Pozdrawiam Cię !!!!

                      Comment

                      • belmondziak
                        Junior
                        • 02-2008
                        • 13

                        #12
                        Wymiana

                        Witam jestem praktycznie nowym ludkiem na stronce. Zbieram podstaweczki. W tej chwili mam około 600-700 dubletów z POlski i zagranicy. Łącznie w tej chwili posiadam około 3 tysiące w moim zbiorze. Pozdrawiam . Belmondziak

                        Comment

                        • filo
                          Junior
                          • 08-2006
                          • 22

                          #13
                          Prosze podac maila do siebie. Odezwę się. Mysle, ze sie jakos porozumiemy. Pewnie w Pana dubletach coś dla siebie znajde.

                          Comment

                          • belmondziak
                            Junior
                            • 02-2008
                            • 13

                            #14
                            Witam serdecznie. Jestem zupełnym amatorem wśród zawodowców. Hiha. mam w tej chwili tylko 200-250 polskich dubletów oraz 400-500 zagranicznych. Mam zrobione foty mogę wysłać, ale w tej chwili nie mam jak dać na stronce. Mogę wysłać tylko prosze podać emaila. W sumie mam około 700 polskich i 2400 z zagranicy. Pozdrawiam. Belmondziak

                            Comment

                            • filo
                              Junior
                              • 08-2006
                              • 22

                              #15
                              Prosze podac maila, odezwe sie.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎