Podstawki poznanskiej Brovarii - wymiana

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • filo
    Szeregowy Piwny Łykacz
    • 2006.08
    • 22

    Podstawki poznanskiej Brovarii - wymiana

    Brakuje mi kilku podstawek z browarii. Jednoczesnie mam sporo dubletow tego browaru. Zapraszam do wymiany.
  • mwa
    Pułkownik Chmielowy Ekspert
    • 2003.01
    • 5071

    #2
    Kolego,
    Mam taki zwyczaj przedstawiać się czyli uzupełnij swój profil.
    Kolejna sprawa to dział kolekcjonerstwo. Masz podkładki na wymianę-odszukaj je i dodaj ją jako oferowany wzór. Z poszukiwanymi zrób podobnie.
    Dodam, że chciałem zobaczyć co poszukujesz i co oferujesz, ale profil masz pusty jak i owe wzory.
    Pozdrawiam Cię !!!!

    Comment

    • filo
      Szeregowy Piwny Łykacz
      • 2006.08
      • 22

      #3
      Brakują mi:
      1. Mala szyszka - pusta, tło ciemne; napis: Czy ten wafel moze kłamac?
      2. Duża szyszka - pusta, tło jasne; napis: Każda kropla na wage zlota ... PBR-49
      3. Duża szyszka - pełna, tlo jasne; napisy: Pewnych rzeczy ... PBR-16 oraz Każda kropla na wage... PBR-18
      4. Mala szyszka - pełna, tlo jasne; napisy: Przyszlość widze ... PBR-33; Każda kropla... PBR-37 oraz Place your... PBR-38.

      Na wymiane mam z 30 wzorow, prosze pytac.

      Comment

      • Misiu_PM
        Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
        • 2006.03
        • 201

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika filo
        Brakują mi:
        1. Mala szyszka - pusta, tło ciemne; napis: Czy ten wafel moze kłamac?
        2. Duża szyszka - pusta, tło jasne; napis: Każda kropla na wage zlota ... PBR-49
        3. Duża szyszka - pełna, tlo jasne; napisy: Pewnych rzeczy ... PBR-16 oraz Każda kropla na wage... PBR-18
        4. Mala szyszka - pełna, tlo jasne; napisy: Przyszlość widze ... PBR-33; Każda kropla... PBR-37 oraz Place your... PBR-38.

        Na wymiane mam z 30 wzorow, prosze pytac.
        jestes z Poznania i nie masz Brovarii??
        Moja kolekcja: http://kolekcja-midura.pl

        Comment

        • robobeer
          Kapral Kuflowy Chlupacz
          • 2005.05
          • 36

          #5
          A co w tym dziwnego że kol. filo nie ma wszystkich podstawek z Brovarii?? Ja jestem z Kłodawy a nie mam wszystkich etykiet z tego browaru..

          Comment

          • fiola1
            Kapral Kuflowy Chlupacz
            • 2007.09
            • 34

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mwa
            Kolego,
            Mam taki zwyczaj przedstawiać się czyli uzupełnij swój profil.
            Kolejna sprawa to dział kolekcjonerstwo. Masz podkładki na wymianę-odszukaj je i dodaj ją jako oferowany wzór. Z poszukiwanymi zrób podobnie.
            Dodam, że chciałem zobaczyć co poszukujesz i co oferujesz, ale profil masz pusty jak i owe wzory.
            Witam serdecznie. Jestem chińską gajową nadleśnictwa borów gajowego Maruchy. Skjuzmi, ale taki profil. Proszę Cię MWA, wymień się ze mną za cokolwiek. Nie mam nic, a chciałabym być kimś.

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              🥛🥛🥛🥛🥛
              • 2001.02
              • 23860

              #7
              no i po co ten sarkazm?
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • mwa
                Pułkownik Chmielowy Ekspert
                • 2003.01
                • 5071

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fiola1
                Witam serdecznie. Jestem chińską gajową nadleśnictwa borów gajowego Maruchy. Skjuzmi, ale taki profil. Proszę Cię MWA, wymień się ze mną za cokolwiek. Nie mam nic, a chciałabym być kimś.
                Profil nadal masz pusty więc udaj się do gajowego niech Ci przekarze tajne informacje co i jak masz zrobić.
                Pozdrawiam Cię !!!!

                Comment

                • fiola1
                  Kapral Kuflowy Chlupacz
                  • 2007.09
                  • 34

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
                  no i po co ten sarkazm?
                  to nie sarkazm, to odmiana czarnego humoru. EmDabljuEj zadzaiłał na mnie jak naczelnik poczty w Łyskowie działał na Nikodema Dyzmę. Ale juź nie będę

                  Comment

                  • filo
                    Szeregowy Piwny Łykacz
                    • 2006.08
                    • 22

                    #10
                    To żadna tajemnica, że trudno wydostać z Brovarii podstawki. Moim zdaniem i tak mam niezły zbiór. Brakuje mi zaledwie kilku na kilkadziesiąt. Tych, którzy mają watpliwości zapraszam do Poznania. Niech idą na piwko i postarają się coś załatwić. Wyjdą z 1 podstawką. I to tą, którą dostaną pod kufelek za 8 zł, czasem jeszcze już mocno poplamioną. No, może jak kupią sobie pokal to dostaną z łaski drugą. Tak niestety jest. I naprawdę nie wiem po co te głupie zaczepki. Jak chesz się wymienić to pisz, a jak zamierzasz udowadniać jaki to jesteś bystry w docinkach, to napradę szkoda czasu. Pozdrawiam.

                    Comment

                    • mwa
                      Pułkownik Chmielowy Ekspert
                      • 2003.01
                      • 5071

                      #11
                      Wiem, bo byłem tam w tym roku.
                      Z jednej strony mają rację, bo jak się widzi te kosmiczne ceny na allegro to szlak trafia, dlatego dali sobie na sposób.
                      z drugiej strony serię 30 podkładek zrobił również Browar Fortuna, gdzie sprzedawali wysyłkowo po 1zł/szt. Sposób niezły, bo ceny szybko spadły jak i handel na giełdach. Kupują chyba tylko nieliczni.
                      Jestem za drugim sposobem zaspokajania rynku. Tylko nie wiadomo czemu Browaria tak stawia sprawę. Niby jadąc wozem (obojętnie jakim) mogę se kupić piwo i otrzymać komplet np. 10 dekli, tylko jak dojadę to starczą mi dwa a reszta będzie na kolejny dzień praktycznie bez gazu. Ale skoro tak stawiają sprawę by windować ceny jest przychylność dla stałych klientów, a nie dla kolekcjonerów. W końcu browarowi chodzi o kasę a nie o kolekcjonerów.
                      Pozdrawiam Cię !!!!

                      Comment

                      • belmondziak
                        Szeregowy Piwny Łykacz
                        • 2008.02
                        • 13

                        #12
                        Wymiana

                        Witam jestem praktycznie nowym ludkiem na stronce. Zbieram podstaweczki. W tej chwili mam około 600-700 dubletów z POlski i zagranicy. Łącznie w tej chwili posiadam około 3 tysiące w moim zbiorze. Pozdrawiam . Belmondziak

                        Comment

                        • filo
                          Szeregowy Piwny Łykacz
                          • 2006.08
                          • 22

                          #13
                          Prosze podac maila do siebie. Odezwę się. Mysle, ze sie jakos porozumiemy. Pewnie w Pana dubletach coś dla siebie znajde.

                          Comment

                          • belmondziak
                            Szeregowy Piwny Łykacz
                            • 2008.02
                            • 13

                            #14
                            Witam serdecznie. Jestem zupełnym amatorem wśród zawodowców. Hiha. mam w tej chwili tylko 200-250 polskich dubletów oraz 400-500 zagranicznych. Mam zrobione foty mogę wysłać, ale w tej chwili nie mam jak dać na stronce. Mogę wysłać tylko prosze podać emaila. W sumie mam około 700 polskich i 2400 z zagranicy. Pozdrawiam. Belmondziak

                            Comment

                            • filo
                              Szeregowy Piwny Łykacz
                              • 2006.08
                              • 22

                              #15
                              Prosze podac maila, odezwe sie.

                              Comment

                              Przetwarzanie...