Sprzedam Porcelanowy Kapsel PAUL SCHUMACHER STETTIN & Stettiner Bergschloss Brauerei

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Delfin2402R
    Szeregowy Piwny Łykacz
    • 2008.08
    • 1

    Sprzedam Porcelanowy Kapsel PAUL SCHUMACHER STETTIN & Stettiner Bergschloss Brauerei

    Witam , mam do sprzedania Kapsel z porcelany Paul Schummacher Stettin , ile ten kapselek może być warty?? czekam na jakieś propozycje cenowe
    Nielada Gradka Dla Kolekcjonerów
    gg 7501743






    Jestem ciekawy różnych szczegółów dotyczacych kapsli jak cos to pisac z info
    Attached Files
  • darek99
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2002.04
    • 2147

    #2
    Może to i ciekawe porcelanki dla kogoś kto zaczyna zbierać , a tak na poważnie to jest tego naprawdę dużo w obiegu kolekcjonerskim , jak ktoś Ci zaproponuje po pięć złotych za sztukę to je sprzedaj i ładnie podziękuj.
    Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
    Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
    skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
    Epikur z Samos.

    Comment

    • pizmak666
      Major Piwnych Rewolucji
      🍼
      • 2006.12
      • 1898

      #3
      Skłaniam się ku odpowiedzi darek99 oraz wnoszę do "trzymających władzę" na forum o stworzenie specjalnego kanału w którym nowi użytkownicy browar.biz w swym pierwszym poście coś chcą sprzedać i myślą jeszcze że to opchnął za miliony...
      „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

      "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

      Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

      Comment

      • brzeczka
        D(r)u(c)h nieuchwytny
        • 2003.12
        • 373

        #4
        Ja osobiście nigdy bym nie pomyślał, źe na tym forum moźna sobie "pokupczyć".
        Pouczyć autora i zamknąć temat - moje przemyślenia.

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          🥛🥛🥛🥛🥛
          • 2001.02
          • 23860

          #5
          to jest dział giełdowy, człek nie kieruje na Allegro, opisał co i jak, najwyżej nie skorzystacie z oferty.
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • brzeczka
            D(r)u(c)h nieuchwytny
            • 2003.12
            • 373

            #6
            Ja się pokajam. Po powrocie do internetu po dłuźszej przerwie wbiłem sobie w wyszukiwanie tematy i zareagowałem zgodnie z sumieniem, a dopiero póżniej dojrzałem, źe to dział giełdowy (zapomniałem całkiem, źe taki jest, wiecie: galeria, kolekcjonerstwo, historia, czasem identyfikacja, reszta z kuriera na mail).
            Obsuwa moja, niemniej jednak przy oferowaniu towaru naleźy podać cenę wyjściową, źeby ew. kupiec wiedział w jakim przedziale się znajdujemy. :-]

            Comment

            Przetwarzanie...