zamiana kapsli na piwo

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bury_wilk
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2004.01
    • 2655

    zamiana kapsli na piwo

    Już po raz trzeci (cóż za wspaniały jubileusz) wystawiam na handel zamienny kapsle z tego, co przez czas względnie ostatni wypiłem (i jeszcze parę innych osób). Tym razem w ofercie 175 kapsli w tym 76 polskich po raz, 50 zagranicznych po raz, 1 niezidentyfikowany (chyba mocne musiało być ) po raz, 28 polskich po raz drugi, 9 zagranicznych po raz drugi, 7 polskich po raz trzeci, 2 zagraniczne po raz trzeci i jeszcze 2 polskie po raz czwarty. Ilość powyższa może ulec zmianie, jeśli do czasu transakcji wypiję coś ciekawego.
    Zasady takie same, jak w poprzednich aukcjach, czyli zamieniam kapsle na piwo domowe, regionalne, lub ciekawe zagraniczne w ilosci uznaniowej.

    Co do konkretów, to niestety nie prowadzę katalogu, nie mogę zeskanować, więc sprawa jest trochę w ciemno. Białych kruków raczej nie ma co się spodziewać, bo to są kapsle z piw wypitych przez ostatnie dwa, czy trzy lata, ale myślę, że kilka interesujących egzemparzy można znaleźć. Podczas liczenia zauważyłem ze zdumieniem, że nie ma ani jednego kapsla po Lechu, a żywiecki tylko po porterze

    Jeśli ktoś jest zainteresowany, to zapraszam na PW

    Lubię kiedy się zieleni
    Lubię jak się piwo pieni...

    ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!
Przetwarzanie...