Kupię/wymienię podstawki pl - reaktywacja zbierania :)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Seta
    Pułkownik Chmielowy Ekspert
    • 2002.10
    • 6964

    Kupię/wymienię podstawki pl - reaktywacja zbierania :)

    Koleżanki & Koledzy

    Od jakiś 15stu lat zbieram podstawki. Z tym, że aktywny w tym moim zbieraniu jestem jak migrujący leniwiec Sid z Epoki Lodowcowej... W związku z czym mam całkiem nie najgorszą (jak na mnie) kolekcję z lat 90' ale ostatnie lata przespałem. Jak sobie patrze na wybór i ceny na Allegro (PPFy rozumiem, ale makulatura ) to mi się odechciewa. Tak, wiem muszę pojechać do Żywca. Pojadę.
    Jednakże jeśli ktoś chciałby się pozbyć w rozsądnej cenie dubletów lub wymienić się na masówkę (powiedzmy wymiana po 200 sztuk w ciemno) to proszę o ofertę na PW, pudelko.leszek(małpa)gmail.com lub wpis w tym wątku.
    Postanowiłem skupić się na podstawkach polskich (zagranicy nie wyrzucam, ale nie kupuję). Mam sporawo średnio-ciekawostek zagranicznych na wymianę oraz polskich sprzed 10 lat.
    Z masówki interesuje mnie zwłaszcza Fortuna, Czarnków, Brovaria - te w ogóle nie docierały na moje tereny... Oczywiście mam też braki w nowszych koncerniakach i inszych.

    Aha jakby ktoś miał wyrzucać podstawki nie-alkoholowe oraz nie-papierosowe, to chętnie przyjmę. Od wczoraj zbiera takowe moja 6-letnia córka!
    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.
  • Krzych15
    Kapitan Lagerowej Marynarki
    • 2002.10
    • 596

    #2
    Mam sporo niepiwnych może cos zaoferujesz na wymianę.
    krzych
    Dzień bez piwa to stracony dzień.

    Comment

    • Seta
      Pułkownik Chmielowy Ekspert
      • 2002.10
      • 6964

      #3
      Mogę zaoferować inne niepiwne, ale myślałem raczej o wymianie piwnymi, a te z kawy ewentualnie przy okazji.
      Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

      Comment

      • ARTHUR
        Major Piwnych Rewolucji
        • 2004.07
        • 2338

        #4
        Mam podstwki zachodnie,wschodnie europy i polskie.

        Interesują mnie kapsle w zamian lub piny.

        Comment

        • Ahumba
          PremiumUżytkownik
          🥛🥛🥛
          • 2001.05
          • 9007

          #5
          Podaj na pw swój adres, to Ci przygotuję i wyślę "trochę" polskich podstawek.
          Jak masz jakieś czeskie, to odłóż dla mnie jak nie to będziesz miał prezent pod choinkę.
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

          Comment

          • mwa
            Pułkownik Chmielowy Ekspert
            • 2003.01
            • 5071

            #6
            Seta, kuknij co mom oferowane i ślij na PW.
            Pozdrawiam Cię !!!!

            Comment

            • tete123
              Kapral Kuflowy Chlupacz
              • 2007.09
              • 84

              #7
              mam kilkanaście podstawek tutaj i bym się wymienił na etykiety piwne z dani lub polski
              http://tadek-mojehobby.blogspot.com

              Comment

              • kalifat
                Major Piwnych Rewolucji
                • 2004.10
                • 1168

                #8
                Seta, zobaczę co mam.
                Kiedyś w dubletach miałem Browarmię, Bierhalle i Poznańską Brovarię, ale nie wiem czy gdzieś nie poszła. Sprawdzę.
                bla bla bla

                Comment

                • Seta
                  Pułkownik Chmielowy Ekspert
                  • 2002.10
                  • 6964

                  #9
                  Dziękuję serdecznie za paczki od Ahumby i pierońskiego Mwa .
                  Odwdzięczę się na miarę moich możliwości, ale nie są one porównywalne...
                  Informacja dla chętnych do wymianki: moje dublety są w moim profilu. Jeszcze trochę dojdzie na dniach...
                  Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                  Comment

                  • Krisp01
                    Kapral Kuflowy Chlupacz
                    • 2008.12
                    • 32

                    #10
                    Napisz wreszcie, jakie masz! Albo przyjdę w Nowy Rok do Ciebie i będę katalogował! a wtedy piwa Ci w piwnicy zabraknie!
                    Dzień bez piwa, to dzień stracony...

                    Comment

                    • Seta
                      Pułkownik Chmielowy Ekspert
                      • 2002.10
                      • 6964

                      #11
                      Pierwsza wymiana z prawdziwego zdarzenia z Sołtysem1313 na 23szt !
                      Czekam na list.
                      Moje dublety są w profilu (KLIK) - nie wiem czy link zadziała - inaczej: klikasz moją ksywę, zakładka kolekcjonerstwo i oferowane podstawki (musisz być zalogowany).
                      Kilka ciekawych rzeczy dla średnio-zaawansowanych zbieraczy powinno się znaleźć...
                      Nie czekaj - zagaduj na PW!
                      Last edited by Seta; 2009-01-08, 15:17.
                      Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                      Comment

                      • soltys1313
                        Kapral Kuflowy Chlupacz
                        • 2008.01
                        • 73

                        #12
                        Podstawki w drodze

                        Comment

                        • Krisp01
                          Kapral Kuflowy Chlupacz
                          • 2008.12
                          • 32

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta
                          Pierwsza wymiana z prawdziwego zdarzenia z Sołtysem1313 na 23szt !
                          Czekam na list.
                          Moje dublety są w profilu (KLIK) - nie wiem czy link zadziała - inaczej: klikasz moją ksywę, zakładka kolekcjonerstwo i oferowane podstawki (musisz być zalogowany).
                          Kilka ciekawych rzeczy dla średnio-zaawansowanych zbieraczy powinno się znaleźć...
                          Nie czekaj - zagaduj na PW!
                          Cze, Brata!
                          Czy poszukiwane przez Ciebie podstawki (z Twojego profilu) są na bieżąco aktualizowane? Bo będę miał kilka z poszukiwanych przez Ciebie. Jak masz dublety o tematyce "morskiej" albo "kobiecej" to zostaw dla mnie.
                          Dzień bez piwa, to dzień stracony...

                          Comment

                          Przetwarzanie...