Sprzedam liczne kolekcje piwne...

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Falcade991
    Szeregowy Piwny Łykacz
    • 06-2009
    • 2

    Sprzedam liczne kolekcje piwne...

    Sprzedam liczne kolekcje piwne, kufle,pokale, butelki, naklejki, podkładki,
    kontakt 609 397 385. Patrz załącznik.
    Attached Files
  • noodles
    Kapitan Lagerowej Marynarki
    • 09-2005
    • 700

    #2
    Zarejestrowałeś się jako Józef0909 i założyłeś wątek o sprzedaży. Kiedy poproszono cię o zdjęcia olałeś tamten wątek i zarejestrowałeś się jako Falcade 991 tylko po to żeby założyć nowy wątek tym razem ze zdjęciami. A jeśli teraz ktoś o coś zapyta to poznamy twoje trzecie wcielenie ? A zapyta bo na tych zdjęciach g.... widać.
    Last edited by noodles; 04-06-2009, 23:43.
    Moja kolekcja podstawek

    Comment

    • genea
      Major Piwnych Rewolucji
      • 02-2006
      • 1515

      #3
      Ponoć do trzech razy sztuka...
      Ale faktycznie z tych zdjęć wynika tylko że kolekcja jest w miare ładnie wyeksponowana... Ale nawet z lupą nie da się odczytać choćby logo browaru na kuflu czy szklance...
      Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
      Bractwo Piwne

      Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
      Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

      Comment

      • karin861
        Kapitan Lagerowej Marynarki
        • 02-2006
        • 597

        #4
        Jestem bardzo ciekawa, jaki kolejny wymyślny nick wymyślisz "autorze dwóch tematów"
        Trzeba mieć sokoli wzrok albo skaner na podczerwień, by w ogóle coś z tych zdjęć zobaczyć. Zwłaszcza te "podkładki". No! Chyba, że są w tych licznych pudłach i skrzyniach
        Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

        Comment

        • Cooper
          Pułkownik Chmielowy Ekspert
          🍼🍼
          • 11-2002
          • 6055

          #5
          Koleś chyba likwiduje knajpę albo zmienia jej dizajn .
          Wygląda to bardziej na temat Wygląd Mojej Knajpy niż pokazujący birrofilia na sprzedaż/wymianę. To co dostrzegłem konkretnego to niestety raczej produkty masowe o niedużej wartości kolekcjonerskiej lub praktycznie żadnej. Mnie interesuje np szkło warszawskie i z niego widzę tylko 1 szklankę 0,5 L która na allegro miała by problem z zejściem za 2-3 zeta. Raczej nikłe szanse że ktoś to kupi a jesli już to pewnie "na ślepo" całość po baaaaaaaardzo "hurtowej" cenie. Niestety Falcade
          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

          Comment

          • genea
            Major Piwnych Rewolucji
            • 02-2006
            • 1515

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika karin861
            Zwłaszcza te "podkładki". No! Chyba, że są w tych licznych pudłach i skrzyniach
            Podkładki jak sama nazwa wskazuje służą do podkładania pod nogi szafy co by się nie kiwała I pewnie tam się znajdują u falcade
            Last edited by genea; 08-06-2009, 10:29.
            Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
            Bractwo Piwne

            Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
            Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

            Comment

            • jaqubowski
              Kapral Kuflowy Chlupacz
              • 12-2008
              • 76

              #7
              a tam... jesteście trochę złośliwi. może wystarczyło, żeby jedna osoba do niego zadzwoniła i poprosiła o dokładne zdjęcia i umieszczenie ich na forum. Gnębienie tej osoby nic nie da. A raczej da to, że już się na forum nie pojawi. A chyba nie taki jest cel forum?

              Comment

              • Krzysiu
                D(r)u(c)h nieuchwytny
                • 02-2001
                • 14936

                #8
                Pojawiła się tylko po to, żeby sprzedać wyposażenie knajpy. Merytorycznie niewiele to wnosi dla forum, dlatego nawet jak się obrazi i więcej nie napisze, to strata będzie niewielka.

                Jak ktoś chce kupować, to niech załatwia sobie zdjęcia mailem. Forum to nie jest śmietnik, żeby wrzucać do niego wszystkie badziewia, jakie krążą po sieci. Utrzymanie forum kosztuje.

                Comment

                • jaqubowski
                  Kapral Kuflowy Chlupacz
                  • 12-2008
                  • 76

                  #9
                  a.. no chyba, że tak

                  Comment

                  Przetwarzanie...