Piwo Czarnków "Teatr pasja rodzinna" Seria limitowanych etykiet!

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zulu
    Porucznik Browarny Tester
    • 2004.04
    • 299

    Piwo Czarnków "Teatr pasja rodzinna" Seria limitowanych etykiet!

    Z okazji rozpoczynającego się dzisiaj (12.11) w Pile Festiwalu Teatralnego "Teatr pasja rodzinna" Browar Czarnków wypuścił serię piwa w bączkach z czterema festiwalowymi etykietami. Etykiety nawiązują do przedstawień teatralnych ("Goło i wesoło", "Nas troje" i jeszcze jakieś dwa spektakle). Niestety nie posiadam zdjęć. Jest piwo ciemne i jasne; osoba sprzedająca zapewniła mnie że jest niepasteryzowane; wszystkie kapslowane czerwonym kapslem (nawet ciemne).

    Piwo w cenie 5zł za sztukę dostępne jest tylko po spektaklach w Pilskim Domu Kultury. Bilety na 14 przedstawień wykupione już od ponad miesiąca.
    Niestety nie wiem jak duży nakład przygotowano, widziałem tylko kilka kartonów, wygląda na super limitowaną edycję i do tego do zdobycia tylko przez kilkanaście dni festiwalowych.

    Ze względu na cenę nie kupowałem, ale będę jeszcze w PDK i mogę spróbować załatwić te etykiety (o ile jeszcze będą) po cenie w jakiej sprzedają + przesyłka (paczka z butelkami bo sam nie podejmę się zdzierania). Piwko zaś wypije za fatygę
    Zainteresowani palec pod budkę.

    Mogę tez przywieźć to piwo na giełdę w Poznaniu jeśli będą chętni, chociaż to chyba zwykłe Noteckie?
    Last edited by zulu; 2009-11-12, 23:39. Powód: no takie tam
  • cororo
    Kapitan Lagerowej Marynarki
    • 2003.04
    • 766

    #2
    Wysłałem do Ciebie mejl Etykiety istotnie podobno mocno limitowane!
    Last edited by cororo; 2009-11-12, 23:45.

    Comment

    • zulu
      Porucznik Browarny Tester
      • 2004.04
      • 299

      #3
      Zdjęcia etykiet
      Attached Files
      Last edited by zulu; 2009-11-13, 23:35.

      Comment

      • zulu
        Porucznik Browarny Tester
        • 2004.04
        • 299

        #4
        i jeszcze od razu sprostuje - wszystkie piwa są jasne (a nie jedno ciemne),
        wszystkie bez daty przydatności do spożycia
        nie ma spektaklu "Nas troje" jak pisałem wcześniej (moja pomyłka) tylko takie jak widać

        Comment

        Przetwarzanie...