Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kupię etykiety Sigls beer-bop

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zeko
    Senior
    • 07-2004
    • 708

    Kupię etykiety Sigls beer-bop

    Poszukuję etykiet Sigls Beer-Bop http://www.salzburg.com/wiki/index.php/SIGLs . Posiadam tylko 4, 5 i 6. Chętnie się wymienię bądź odkupię sztuki.
  • kibi
    Senior
    • 07-2004
    • 1875

    #2
    Fajne etykiety!
    Nie znam niemieckiego więc nie bardzo rozumiałem o co tam chodzi. Na szczęście Google zaproponowało mi tłumaczenie. Oto ono:

    Historia
    1992 r., kilka agencji zostali poinstruowani, aby utworzyć marki piwo w butelkach do Trumer prywatnych. Dla konkurencji, GGK Salzburg był zwycięzcą. Alois, Oscar i Egon urodzili. Każdego roku, nowe dane zostały dodane, uroczystości takie jak Boże Narodzenie Bock piwo wyborach w Niemczech i Austrii, pod warunkiem ze względu na szczególne problemy.
    Jeden w Austrii do tej pory wykonane odrywanym zamknięcia niewykorzystanych butelki jeszcze bardziej atrakcyjny. Wśród kapsułek kryli i liczby Joker, gry zostały wymyślone, aby to zrobić.
    2006 Gra została zatrzymana wraz z danymi. Po pierwsze, kolorowe etykiety przyszedł ze słowami: "Prawdziwy Fresh kremowy butelkach", a następnie obecny niebieski z wytycznymi UE minister piwa.
    Nawet piwa uległa transformacji. Czy było butelkowane na początku, ani na 5,0% alkoholu i 12 ° wagi oryginalna, Sigle pokazuje strony startowej do piwa obecnie 4,7% alkoholu objętościowo w 11,2 ° ekstraktu z oryginalnej treści.


    I od razu wszystko jasne .

    Comment

    • zeko
      Senior
      • 07-2004
      • 708

      #4
      Panowie, ponawiam temat. Jeśli ktoś z was posiada takowe etykiety proszę o kontakt na PW.

      Comment

      • zeko
        Senior
        • 07-2004
        • 708

        #5
        Aktualizacja pozycji które posiadam: 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 20, 22, 23, 24, 32, 33, 38, 44, 45, Eagle Sigl, Stubai sigl, Bistro, Neuber

        Comment

        • zeko
          Senior
          • 07-2004
          • 708

          #6
          Ponawiam wątek. Jeśli ktoś z Was posiada na wymianę/sprzedaż owe etykiety jestem zainteresowany.

          Comment

          • zeko
            Senior
            • 07-2004
            • 708

            #7
            Temat nadal aktualny. https://picasaweb.google.com/d.jochm...glSBeerLabels# tu znajdują się wzory których obecnie mi brakuje.

            Comment

            • zeko
              Senior
              • 07-2004
              • 708

              #8
              Odświeżam temat, nadal poszukuję wszystkich etykiet z tej austriackiej serii. Odkupię bądź wymienię.

              Comment

              • zeko
                Senior
                • 07-2004
                • 708

                #9
                Aktualizacja poszukiwanych wzorów z serii Sigl's https://picasaweb.google.com/1148636...iglSBeerLabels . Zresztą każda sztuka mnie interesuje, bo jest ich sporo z różnymi odwrotkami. Proszę o info na PW

                Comment

                • zeko
                  Senior
                  • 07-2004
                  • 708

                  #10
                  Ponawiam prośbę. Poszukiwane wzory w poście powyżej, natomiast te które mam w kolekcji są TUTAJ.
                  Gdyby ktoś coś miał proszę o info

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎