Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

butelki po Warce Special wymienię

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mimazy
    Senior
    • 04-2010
    • 118

    butelki po Warce Special wymienię

    Witam,
    odkryłem ostatnio 2 skrzynki butelek po Warce Specjal (plus kilka ze Stronga) z końca lat 90, miałem zamiar je przeznaczyć do piwowarstwa domowego, jednak gdyby ktoś był zainteresowany wymianą na czyste butelki EURO lub inne z szerokim kołnierzem i grubościenne to moglibyśmy się umówić w Radomiu lub Warszawie (lub okolicach)
  • Radical
    Senior
    • 03-2008
    • 145

    #2
    Daj foto etykietki. W jakim stanie są butelki ?
    Radical.

    Comment

    • mimazy
      Senior
      • 04-2010
      • 118

      #3
      te które przywiozłem do Warszawy już umyłem (etykiety były w gorszym stanie), resztę mam w Radomiu, będe tam nie wcześniej niż za 2 tygodnie i nie mam fotki. W stanie dobrym, być może nie wszystkie ale napewno większość- stały w kratówce w zamkniętym suchym pomieszczeniu.
      To etykiety owalne i prostokątne (czyli ten sam owal z obramowaniem w czarno- srebrne paski)

      Comment

      • mimazy
        Senior
        • 04-2010
        • 118

        #4
        Zapomniałem o całej sprawie, ale powoli butelki mi się kończą i będe musiał sięgnąć do głębszych zapasów, stąd jeśli ktoś jest zainteresowany ocaleniem ich chętnie wymienię, a jeśli nie to odmoczę i pójdą etykietki paczką do Włocławka (Wisłą)
        Jedna skrzynka jest w całości pełna takich jak przedostatnia (koło Warki Strong) druga skrzynka stanowi miks różnych, co widać na zdjęciu.
        Attached Files

        Comment

        • mimazy
          Senior
          • 04-2010
          • 118

          #5
          może tu będzie lepiej widać
          Attached Files

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎