Odstąpię etykiety SBK, przyjmę wafle :)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • cyborg_marcel
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2003.03
    • 3467

    Odstąpię etykiety SBK, przyjmę wafle :)

    Mam do odstąpienia jeden komplet etykiet 3 piw browaru SBK z Algierii: Primus Blonde, Primus Forte i Dragon. Na etykietach, kontretykiecie i krawatkach głównie język francuski, z odrobiną angielskiego i formułkami arabskimi. (Wiem, że zdjęcie kiepskie, ale za to etykiety przywiezione samolotem, więc w idealnym stanie. )

    W zamian przyjmę wafle z motywami: architektura, budowlanka, marynistyka. W ostateczności mogą być zwierzątka albo sudoku.

    Najchętniej wymiana osobista we Wro, w październiku/listopadzie również w Opolu i Warszawie, tudzież w Poznaniu lub Krakowie za kilkanaście tygodni.
    Attached Files
    Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

    Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.
  • adi_999
    Porucznik Browarny Tester
    • 2004.11
    • 425

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cyborg_marcel
    Mam do odstąpienia jeden komplet etykiet 3 piw browaru SBK z Algierii: Primus Blonde, Primus Forte i Dragon. Na etykietach, kontretykiecie i krawatkach głównie język francuski, z odrobiną angielskiego i formułkami arabskimi. (Wiem, że zdjęcie kiepskie, ale za to etykiety przywiezione samolotem, więc w idealnym stanie. )

    W zamian przyjmę wafle z motywami: architektura, budowlanka, marynistyka. W ostateczności mogą być zwierzątka albo sudoku.

    Najchętniej wymiana osobista we Wro, w październiku/listopadzie również w Opolu i Warszawie, tudzież w Poznaniu lub Krakowie za kilkanaście tygodni.
    jeśli jeszcze aktualne ,to poszukam Twoich motywów
    mój zbiór etykiet http://picasaweb.google.com/112278001030728908988

    Comment

    • cyborg_marcel
      Major Piwnych Rewolucji
      • 2003.03
      • 3467

      #3
      Temat jeszcze chwilę aktualny.
      Wszystkich, którzy wysłali mi mejle, proszę o uzbrojenie się jeszcze w odrobinę cierpliwości.
      Praca skutecznie odebrała mi sen i wolny czas w tym tygodniu, ale w okolicach wtorku-środy powinien już się znaleźć szczęśliwy nowy posiadacz ww. etykiet.
      Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

      Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

      Comment

      • cyborg_marcel
        Major Piwnych Rewolucji
        • 2003.03
        • 3467

        #4
        Jestem w trakcie "rozmów" z wybranym Forumowiczem, mam też dwie osoby na liście rezerwowych, niemniej jednak dziękuję Wszystkim zainteresowanym.

        W międzyczasie osoba, dla której był zaklepany jeden komplet, nie dotrzymała umowy, więc ten wolny komplet wystawiam na allegro (nick ten sam co tu).

        Odpowiadając zbiorczo na mejle:
        Możliwe, że w najbliższym czasie będę mieć więcej nadprogramowych (= do zbycia) afrykańskich rarytasów - nie omieszkam o tym poinformować.
        Etykiety SBK prezentowane na zdjęciu przechodzą już do przeszłości. Od poniedziałku w druku jest nowy wzór ze zmienionym tekstem (dotyczy to wszystkich trzech piw).
        Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

        Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

        Comment

        Przetwarzanie...