Poszukuję puszek - Dębowe mocne oraz Tyskie: Polacy inspirują świat

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jaqubowski
    Kapral Kuflowy Chlupacz
    • 2008.12
    • 76

    Poszukuję puszek - Dębowe mocne oraz Tyskie: Polacy inspirują świat

    Witam,

    zbieram puszki po piwie

    aktualnie potrzebne mi są komplety puszek jak w temacie: Dębowe mocne oraz Tyskie: Polacy inspirują świat

    a konkretniej:

    Tyskie z poszczególnymi krajami: Peru, Australia, Chile, Francja, USA, czyli 5 puszek w komplecie.

    oraz dębowe mocne z napisami: "cierpliwości", "spokojnie", "bez pośpiechu", "zwolnij", "nie śpiesz się", "zaczekaj". 6 puszek z napisami z ceną 3,25 na puszce i bez ceny na puszce, czyli 12 puszek w jednym komplecie,

    jestem zainteresowany wieloma kompletami. Ewentualnie pojedynczymi sztukami.

    puszki popularne, dostępne praktycznie w każdym sklepie spożywczym czy monopolowym.

    Jeżeli takie puszki posiadasz, to zapraszam do współpracy

    pozdrawiam
    Dawid Jakubowski

    klakier.1@interia.pl
    GG - 6141553
    511812281
    Last edited by jaqubowski; 2011-03-12, 10:06.
  • abernacka
    Generał Wszelkich Fermentacji
    🥛🥛🥛🥛
    • 2003.12
    • 10861

    #2
    Nie zerknąłem w pierwszej chwili na nazwę tego działu ale sam temat przyznasz jest dość kontrowersyjny.
    Piwna turystyka według abernackiego

    Comment

    • jaqubowski
      Kapral Kuflowy Chlupacz
      • 2008.12
      • 76

      #3
      być może jest tak jak mówisz, skoro zwróciłeś na to uwagę. Natomiast po wejściu w dany temat myślę, że wszystko się rozjaśnia ?
      Nie wiem czy jest możliwość zmiany tematu i dopisanie o co konkretnie chodzi, żeby nie było niejasności ? Czy po prostu ten temat usunąć jakoś do kosza i założyć nowy ?

      Comment

      Przetwarzanie...