Vereins-Brauerei Beuthen O.S. talerz firmowy

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • seba_gliwice
    Porucznik Browarny Tester
    • 2003.10
    • 374

    Vereins-Brauerei Beuthen O.S. talerz firmowy

    Witam,

    Oferuję do wymiany talerz firmowy z przybrowarnianej gospody firmowej bytomskiego browaru Vereins-Brauerei A.G. Beuthen O.S. Browar działał do 1928 roku. Średnica ok. 15,5 cm, stan bardzo dobry, bez żadnych uszkodzeń mechanicznych, jedyny minus to widoczne na zdjęciach przetarcia emblematu, wynikające z wieku przedmiotu.

    Interesują mnie polskie etykiety przedwojenne, piwne pamiątki z przedwojennych Gliwic. W ostateczności mogę go zaoferować do sprzedaży - cena 50 pln.
  • seba_gliwice
    Porucznik Browarny Tester
    • 2003.10
    • 374

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika seba_gliwice
    Witam,

    Oferuję do wymiany talerz firmowy z przybrowarnianej gospody firmowej bytomskiego browaru Vereins-Brauerei A.G. Beuthen O.S. Browar działał do 1928 roku. Średnica ok. 15,5 cm, stan bardzo dobry, bez żadnych uszkodzeń mechanicznych, jedyny minus to widoczne na zdjęciach przetarcia emblematu, wynikające z wieku przedmiotu.

    Interesują mnie polskie etykiety przedwojenne, piwne pamiątki z przedwojennych Gliwic. W ostateczności mogę go zaoferować do sprzedaży - cena 50 pln.
    Zdjęcia poniżej ...
    Attached Files

    Comment

    • volodos
      D(r)u(c)h nieuchwytny
      • 2008.09
      • 717

      #3
      Jeżeli nikt się nie wymieni, chętnie kupię.

      Comment

      • seba_gliwice
        Porucznik Browarny Tester
        • 2003.10
        • 374

        #4
        OK rezerwuję go więc dla Ciebie. Poczekajmy jeszcze ok. 2 tygodnie na ewentualne oferty wymiany. Jeśli nie nadejdą, to odezwę się na PW i omówimy szczegóły. Planuję być 03.09.2011 na giełdzie w Cieszynie, więc wówczas możemy to sfinalizować właśnie tam ... Dziękuje i Pozdrawiam

        Comment

        • volodos
          D(r)u(c)h nieuchwytny
          • 2008.09
          • 717

          #5
          Ok, super.

          Comment

          • seba_gliwice
            Porucznik Browarny Tester
            • 2003.10
            • 374

            #6
            Temat nieaktualny ....

            Comment

            Przetwarzanie...