podstawki otrzesiny bydgoskie 2011 + specjal na rewersie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zeko
    D(r)u(c)h nieuchwytny
    • 2004.07
    • 708

    #16
    Kolega Krzysiu ma rację do do zasad panujących na forum. Gdzie duże litery na początkach zdań, gdzie polskie znaki typu "ł", "ż" itd.?? I co z tego że jesteś ścisłowcem?? Ja mam wykształcenie wyższe techniczne ale nie zwalnia mnie to z używania poprawnej polszczyzny. Trochę szacunku do naszego ojczystego języka. Dzieci neo używają takiego języka bez dużych liter, bez polskich znaków, a jak się zdenerwują piszą Caps Lock-iem.

    Comment

    • noodles
      Kapitan Lagerowej Marynarki
      • 2005.09
      • 700

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika misiekczl
      a gdybys jeszcze bardziej logicznie pomyslal to wystawiam tu oferty taniej niz byly z mojej strony na llegro, bo jak piszesz tu nie ma oplaty wiec moge uciac cene o te koszty!!! troche logiki
      Koszty cię tak zżerają, że tylko na forum możesz uciąć cenę. Rzeczywiście powalająca logika. Takich idiotyzmów już dawno nikt tu nie wypisywał.
      Moja kolekcja podstawek

      Comment

      • volodos
        D(r)u(c)h nieuchwytny
        • 2008.09
        • 717

        #18
        "Starzy wyjadacze" i tak kupują od niego, i to jeszcze płacąc prześmieszne ceny za wysyłkę.

        Comment

        • szu
          D(r)u(c)h nieuchwytny
          • 2011.09
          • 28

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika misiekczl
          gdybys byl tak bystry zauwazylbys ze sam wczesniej o to pprosilem, a nigdzie nie zauwazylem by nie mozna na sprzedam-wymienie n wstawiac ofert nie wazne czy jednej czy dziesiec
          a gdybys jeszcze bardziej logicznie pomyslal to wystawiam tu oferty taniej niz byly z mojej strony na llegro, bo jak piszesz tu nie ma oplaty wiec moge uciac cene o te koszty!!! troche logiki
          co do mojej polszczyzny nie raz za nia przepraszalem i na tym forum to czynie
          BARDZO KAZDE PRZEPRASZAM ALE MAM Z POLSZCZYZNA PROBLEMY OD URODZENIA BO JESTEM SCISLAKIEM!!!! Przepraszam ze taki sie urodzilem
          pozdrawiam Michal
          Przepraszam ale co znaczy JESTEM SCISLAKIEM ?SCISLAK to to samo co handlarz ?

          Comment

          • cororo
            Kapitan Lagerowej Marynarki
            • 2003.04
            • 766

            #20
            Dziwne że wszystkie podstawki z giełd w Człuchowie, z festiwalu i ta są bardzo podobne jakościowo i graficznie. Ciekawe czy robione w tej samej drukarni? Jeszcze ten dopisek seria limitowana-identyczny jak na tamtych. Mam wrazenie że to podstawki robione przez Człuchowian na zarobek. Jeśli jestem w błędzie sorry. Jutro giełda w Elblagu. Jest możliwośc by rozpytać kolekcjonerów z Elbląga czy ktoś ma te podstawki z browaru.
            Last edited by cororo; 2011-12-09, 22:54.

            Comment

            • anteks
              maruda
              🥛🥛🥛
              • 2003.08
              • 10756

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika szu
              Przepraszam ale co znaczy JESTEM SCISLAKIEM ?SCISLAK to to samo co handlarz ?
              Mi to sie kojarzy z inną częścią ciała
              Mniej książków więcej piwa

              Comment

              • misiekczl
                Kapral Kuflowy Chlupacz
                • 2005.03
                • 56

                #22
                I tu utne spekulacje, a z reszta nie bo widze ze jaja sobie ze mnie robicie...
                zapraszam np na http://www.samorzad.ukw.edu.pl/forum/portal.php
                np google i kto to jest Gegat itd...(firme znalalem nie podam mam do w du*** )
                Jestescie koledzy naprawde ... i tu tez bez komentarza z mojej strony( pewne osoby mnie ostrzegaly przed takimi atakami, ale widze, ze dalej musze sie wiele nauczyc sam np sluchac starszych ) Nic to piszcie dalej a jak ktos ma jeszcze jakies spekulacje na mysli niech wali dalej mam w to w*je*a**...

                Zazdrosc widze jest silniejsza...

                Sor ART, ale chyba nie po takie ciekawe wrzuty zalozyles ta strone... sam tworzylem strony i fora wiec przyjmij moje kondolencje
                I dziwicie sie, ze ludzie nie chca z browaru kozystac?? Ja po tych dwoch dniach sie nie dziwie, ale mam to w dup**, takie zachowania "doroslych" ludzi => po prostu smutek
                co do browaru to sam oddzial w bydzi odbiera je ponad dwa tygodnie od organizatorow czy nawet dluzej ( tak juz na marginesie )...

                Comment

                • darek99
                  Major Piwnych Rewolucji
                  • 2002.04
                  • 2147

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika misiekczl
                  Sor ART, ale chyba nie po takie ciekawe wrzuty zalozyles ta strone... sam tworzylem strony i fora wiec przyjmij moje kondolencje ..
                  Podeślij linki, ciekawi mnie jak wyglądają strony stworzone przez scislaka .
                  Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                  Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                  skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                  Epikur z Samos.

                  Comment

                  • Krzysiu
                    D(r)u(c)h nieuchwytny
                    • 2001.02
                    • 14936

                    #24
                    To jakieś dziecko neo. Jeśli z taką polszczyzną jest na studiach, to współczuję przyszłym pokoleniom. Ale co się dziwić, w końcu jest to Uniwersytet Kazimierza Wielkiego. W nieodległym Toruniu krąży taka anegdota, że Kazimierz Wielki został patronem tej uczelni w Bydgoszczy, bo był analfabetą. Do tej pory myślałem, że to zwykła, lokalna złośliwość, ot taka wojenka między dwoma miastami. Ale teraz widzę, że jednak to nie był żart.

                    Comment

                    • beny
                      Kapitan Lagerowej Marynarki
                      • 2001.03
                      • 984

                      #25
                      A gdzie tą zgodę browaru można obejrzeć,
                      Z piwnym pozdrowieniem
                      Radosław Kwiecień

                      http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P

                      Comment

                      Przetwarzanie...