podstawki otrzesiny bydgoskie 2011 + specjal na rewersie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • misiekczl
    Kapral Kuflowy Chlupacz
    • 2005.03
    • 56

    podstawki otrzesiny bydgoskie 2011 + specjal na rewersie

    witam komplety po 120zl +
    koszt wysylki
    2,6zl zwykly
    4zl priorytet
    te dwie pozycje zamawiajacy na wlasna odpowiedzialnosc
    4,5zl polecony za potwierdzeniem odbioru
    5zl polecony za potwierdzeniem odbioru priorytet
    12zl ubezpieczona paczka

    stan jak na zdeciu
    Attached Files
  • Fala
    Kapitan Lagerowej Marynarki
    • 2004.07
    • 671

    #2
    Czy to są oficjalne podstawki wydane przez browar?
    Napis: "ściągnięto 99%" cieszy tylko przez pierwsze pół godziny.
    Admin ma zawsze rację

    PIWOSZE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ

    Comment

    • mareks
      Major Piwnych Rewolucji
      • 2002.05
      • 1939

      #3
      Jak zlikwidujesz ostatnią cyfrę z ceny to chętnie kupię i pewnie więcej osób także.
      Z cenę, którą proponujesz kupi to 2-3 osoby.

      Comment

      • misiekczl
        Kapral Kuflowy Chlupacz
        • 2005.03
        • 56

        #4
        witam
        Browar ( Grupa Zywiec ) dal zgode organizatorom na wykorzystanie loga Specjal na materialy promocyjne reklamowe itd. Wiec organizatorzy mogli stworzyc podstawki w mysl umowy tak jak i plakaty i i nne wynalaski z uzyciem loga. Co do marketingu Grupy Zywiec zastanawia mnie ona bo dzwonilem tam i zgoda jest ale dalej nie ma odpowiedzi skoro sie zgodzili na papierze czemu nie widac ich na stornie...
        co do ceny
        zdaje sobie sprawe ze nie jest niska, ale sam nie raz kupowalem podtawki np tyskie za 70zl za sztuke bo wyszla seria ktora zdobyla nie malym kosztem jedna osoba
        te podstawki, ktore wystawilem to komplet dwoch, a bylo ich stworzonych po 150 sztuk. byly dodawane do 5-ciu piwn na imprezie jak i rozdawane w konkursach czy nawet lecialy w tlum bawiacy sie

        fakt zdobylem sporo tych kompletow, ale z tego co widze ( bo swoje odczekalem juz) nie widze ich nawet na allegro, totez mniemam iz w takiej ilosci sa tylko w moich rekach i oczywiscie kompletach. a skoro od dwoch osob, ktorym juz je sprzedalem po takiej cenie z buzi nie zrobie sobie 4-ech liter. nie zamierzam byc nie wiarygodna do interesow osoba. albo wszyscy jednakowo, albo nikt.

        pozdrawiam Michal

        Comment

        • Bombadil13
          Major Piwnych Rewolucji
          • 2005.05
          • 2479

          #5
          ART pobierz prowizję w wysokości 83% przychodu.
          Poszukuję

          Comment

          • noodles
            Kapitan Lagerowej Marynarki
            • 2005.09
            • 700

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika misiekczl
            co do ceny
            zdaje sobie sprawe ze nie jest niska, ale sam nie raz kupowalem podtawki np tyskie za 70zl za sztuke bo wyszla seria ktora zdobyla nie malym kosztem jedna osoba
            te podstawki, ktore wystawilem to komplet dwoch, a bylo ich stworzonych po 150 sztuk. byly dodawane do 5-ciu piwn na imprezie jak i rozdawane w konkursach czy nawet lecialy w tlum bawiacy sie

            fakt zdobylem sporo tych kompletow, ale z tego co widze ( bo swoje odczekalem juz) nie widze ich nawet na allegro, totez mniemam iz w takiej ilosci sa tylko w moich rekach i oczywiscie kompletach. a skoro od dwoch osob, ktorym juz je sprzedalem po takiej cenie z buzi nie zrobie sobie 4-ech liter. nie zamierzam byc nie wiarygodna do interesow osoba. albo wszyscy jednakowo, albo nikt.
            Uzasadniłeś cenę tak przekonująco, że teraz możesz spokojnie sprzedawać komplet po 1200 zł. Możesz napisać że 120 zł to była promocja dla pierwszych klientów.
            Moja kolekcja podstawek

            Comment

            • misiekczl
              Kapral Kuflowy Chlupacz
              • 2005.03
              • 56

              #7
              sprzedarz na Browar.biz zostala wycofana, skoro sie nie podoba to nie. zainteresowanych kieruje na maila misiekczl@gmail.com lub za niedlugo na allegro
              ART prosze o wykasowanie tematu ( jesli jest to mozliwe )

              pozdrawiam Michal

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                🥛🥛🥛🥛🥛
                • 2001.02
                • 23860

                #8
                Bombadil może nie za dokładnie opisał co i jak - więc precyzyjniej chodzi o to, że jeśli uprawiasz bardziej handel niż kolekcjonerstwo, wypadałoby się dorzucić do funkcjonowania serwisu: http://www.browar.biz/premium.php
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • misiekczl
                  Kapral Kuflowy Chlupacz
                  • 2005.03
                  • 56

                  #9
                  luzik rozumiem wiec usun temat bo ja nie moge
                  co do handlu na zakupy na bizie tez musze jakos zarobic

                  pozdrawiam

                  Comment

                  • Krzysiu
                    D(r)u(c)h nieuchwytny
                    • 2001.02
                    • 14936

                    #10
                    Trzeba mieć poważnie zryte pod beretem, żeby dać za takie gówno więcej niż dwa złote.

                    Comment

                    • noodles
                      Kapitan Lagerowej Marynarki
                      • 2005.09
                      • 700

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika misiekczl
                      sprzedarz na Browar.biz zostala wycofana, skoro sie nie podoba to nie. zainteresowanych kieruje na maila misiekczl@gmail.com lub za niedlugo na allegro
                      Olej Allegro. Masz tak rzadkie i cenne rzeczy, że może w Sotheby's będą zainteresowani sprzedażą.
                      Last edited by noodles; 2011-12-09, 11:47.
                      Moja kolekcja podstawek

                      Comment

                      • misiekczl
                        Kapral Kuflowy Chlupacz
                        • 2005.03
                        • 56

                        #12
                        Wasza zlosliwosc jest wprost piekna
                        no tak ale jak to mozliwe ze jakis mlody dorwal cos czego inni nie maja i chce za to tak jak inni by brali ( szkoda ze nie udalo sie Wam dorwac starzy wyjadacze co??) bo jak wy dorwiecie cos fanego to na gieldach za zwykle podstawki krzyczynie ile siana, a juz za jakies limity lepiej nie pisac i to jest normalne, a jak ktos inny to najlepiej by za free wam wyslal, lub nawet dolozyl do tematu po prostu zal, no ale coz pisac dalej ciekawe posty bynajmniej mam ubaw i cierpliwie poczekam za dodaniem ich do kolekcji
                        bo z tego co widze tu np moja warzelnia jest droga a lykaja coniektorzy z Was na allegro za 35 zl za sztuke ( ja 7 za 70zl ), a i tak piszecie jakies dziwne tematy na priw. po tem boogy ze drogo bo ktos lyknol za 80zl ( jesli mial szczescie, lub ktos zmienil zdanie => graty strzalu ), a dla reszty zlosliwych prosty komentarz nie podoba sie to nie brac.

                        pozdrawiam wszystkich

                        Comment

                        • Krzysiu
                          D(r)u(c)h nieuchwytny
                          • 2001.02
                          • 14936

                          #13
                          Najpierw naucz się pisać dobrze po polsku. Na tym forum obowiązuje używanie poprawnej polszczyzny. I nie piernicz o netykiecie, bo to było dobre dwadzieścia lat temu, a nie teraz.

                          A co do meritum: nie obchodzi mnie, dlaczego ktoś jest tak walnięty, żeby płacić za takie śmieci po kilkadziesiąt złotych. Każdy ma prawo do robienia z siebie durnia na własny rachunek. Ale twoje nachalne handlowanie przekracza wszystko, co było na tym forum, łącznie z dobrym obyczajem. Lata mi, czy jesteś młody, czy stary i na co przeznaczasz te pieniądze. Próba handlowego wykorzystywania browaru.biz z chęci zaoszczędzenia kilku złotych na opłatach dla Allegro jest żałosna i żenująca.

                          Zgłaszam wniosek formalny do admina o usunięcie wszystkich twoich handlowych tematów.
                          Last edited by Krzysiu; 2011-12-09, 13:37.

                          Comment

                          • misiekczl
                            Kapral Kuflowy Chlupacz
                            • 2005.03
                            • 56

                            #14
                            gdybys byl tak bystry zauwazylbys ze sam wczesniej o to pprosilem, a nigdzie nie zauwazylem by nie mozna na sprzedam-wymienie n wstawiac ofert nie wazne czy jednej czy dziesiec
                            a gdybys jeszcze bardziej logicznie pomyslal to wystawiam tu oferty taniej niz byly z mojej strony na llegro, bo jak piszesz tu nie ma oplaty wiec moge uciac cene o te koszty!!! troche logiki
                            co do mojej polszczyzny nie raz za nia przepraszalem i na tym forum to czynie
                            BARDZO KAZDE PRZEPRASZAM ALE MAM Z POLSZCZYZNA PROBLEMY OD URODZENIA BO JESTEM SCISLAKIEM!!!! Przepraszam ze taki sie urodzilem
                            pozdrawiam Michal

                            Comment

                            • Rzeszowiak
                              Major Piwnych Rewolucji
                              🍼
                              • 2009.04
                              • 1597

                              #15
                              Pisz w wordzie. Po sprawdzeniu tekstu słownikiem użyj opcji kopiuj - wklej.

                              Comment

                              Przetwarzanie...