Sprzedam - gadżety, odzież, kufle, podstawki, hamaki, opakowania i inne akcesoria.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bluemartin
    Szeregowy Piwny Łykacz
    • 2012.06
    • 18

    Sprzedam - gadżety, odzież, kufle, podstawki, hamaki, opakowania i inne akcesoria.

    witam

    Mam na sprzedanie wiele rzeczy Kompanii Piwowarskiej - kufle, odzież (koszulki, polary, czapki), gadżety (długopisy, otwieracze, zegary, plakat trójwymiarowy, etui na dokumenty, pas na puszki piwa, książki, podstawki etc), hamaki, opakowania i jakieś stojaki na podstawki chyba i puszki.

    pozdrawiam

    - piszcie co Was interesuje, jakie ilości, rozmiary etc - zmobilizujecie mnie do "porządków"

    - Ceny uzależnione od ilości -proszę o kontakt na PW w przypadku zainteresownia-prosze pisać jaka ilość interesuje i oferowana cena za sztukę.
    Attached Files
  • bluemartin
    Szeregowy Piwny Łykacz
    • 2012.06
    • 18

    #2
    kolejne zdjęcia

    kolejne zdjęcia niebawem bo nie mogę załadować na serwer zapomniałem wspomnieć że są takze np. karty do gry i inne bajery. będę dołańczał kolejne zdjęcia z czasem

    Comment

    • abernacka
      Generał Wszelkich Fermentacji
      🥛🥛🥛🥛
      • 2003.12
      • 10861

      #3
      Interesują mnie maty barowe, ręczniki barmańskie oraz obrusy barowe.
      Piwna turystyka według abernackiego

      Comment

      • Jack75g
        Kapitan Lagerowej Marynarki
        • 2009.02
        • 555

        #4
        Witam.
        Ja z cierpliwością i zainteresowaniem czekam na kolejne fotki w/w kolektybiliów.
        Interesują mnie koszulki XXL - szczególnie polo, otwieracze, szkło oraz blaszane tablice.
        Poszukuję także parasola piwnego do ogródka, może być używany. Celuję w odcień zieleni np. Żubr, Lech.
        Pozdrawiam
        Kto piwa nie pije ani nie smakuje, ten już jest wariat albo zwariuje.

        Wódeczka? Nie dziękuję, żony i piwa nie zdradzam ...

        Comment

        • e-prezes
          Generał Wszelkich Fermentacji
          🥛🥛🥛🥛🥛
          • 2002.05
          • 19244

          #5
          A po ile karton "Dogów..."?

          Comment

          • ppns
            Major Piwnych Rewolucji
            • 2002.10
            • 1737

            #6
            Czyżby zbankrutowała jakaś hurtownia gadżetów piwnych ?
            piwoppns@wp.pl

            Comment

            • bluemartin
              Szeregowy Piwny Łykacz
              • 2012.06
              • 18

              #7
              proszę o cierpliwość bo nie mogę w ogóle zdjęć wgrać... czy tu jest jakiś limit dzienny na nie? wrzuce później na jakis inny serwer i dam link

              jesli chodzi o parasole ogrodowe (w zestawie ze stolikiem i krzesłami), albo lezaki ogrodowe to już niestety nie mam. do ogrodu jeynie mam kilka hamaków (w innym moim poscie są informacje i zdjęcia).

              jesli chodzi o gadżety, kufle etc - to najchetniej bym sprzedawał po kilka sztuk albo po kartonie w przypadku kufli czy szklanek.

              wybaczcie ze nie odpisuje Wam na bieżąco - brak czasu - nadrobię to i kazdemu odpiszę. prosilbym tylko o info w jakich ilościach chcecie cos (pojedyńczo oczywiście też sprzedaję) i cenę którą oferujecie. Koszt wysyłki jest zalezny od poczty/kuriera więc trudno mi odpowiedziec ile bedzie dokadnie kosztowała paczka z 4 szklankami (przyjmuję wówczas że bedzie wazyla ponad 1kg bo dojdzie opakowanie i wypełniacze a czy chcecie bymwysłal jako "ostrożną" czy nie to zalezy od Was więc ma to tez wplyw na cene wysylki). pisze o tym bo ciężko mi każdemu z was odpowiedzieć dokładnie - zatem wybaczcie i czekajac na info ode mnie napijcie sie browaru

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                🥛🥛🥛🥛🥛
                • 2001.02
                • 23860

                #8
                Jeśli to handel, a z racji ilości i rodzaju towaru na to wygląda, proszę przynajmniej dorzucić swoją cegiełkę: www.browar.biz/premium.php
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • bluemartin
                  Szeregowy Piwny Łykacz
                  • 2012.06
                  • 18

                  #9
                  ok - juz się ustosunkowałem do tego na PW. innym tez wyjaśnię ze moze tego troche jest (jesli chodzi o asortyment) ale kazdej rzeczy jest po kilka sztuk (no chyba ze długopisy i inne drobne - te jesli mam paczkę to wiadomo ze w paczce jest po 100 szt, a szkła, kufle itp są po 2 kartony, pozostałe - np. pas na piwa, stojaki - po 1 sztuce).

                  Comment

                  • bluemartin
                    Szeregowy Piwny Łykacz
                    • 2012.06
                    • 18

                    #10
                    jako że nie mogę nadal wrzucic tu zdjęć bezpośrednio bto podaję linki do zdjęć na innym serwerze. niektóre ze zdjęć są słabej jakości zatem wielkie sorry - jak ktoś potrzebuje zdjęcia z innejperspektywy albo właśnie wyraźniejsze to proszę pisać.

                    kufle i inne szklanki
                    kufle i inne szklanki2

                    gadżety i inne podobne

                    hamaki

                    a z odzieży mam polary koloru piaskowego (beżowe) Tyskie, zielone Żubr, czerwone Redds (dla kobiet) i koszulki zielone Żubr i czarne Dębowe (z napisami typu "Chłop jak Dąb" "Wiem czego chce") - zdjęć na razie nie podaje bo słabo wyszły (przez foliowe opakowanie) i jutro postaram się porobić lepsze.

                    brak jeszcze zdjęć kart do gry żubra, pasa Lech na piwa, plakatu trójwymiarowego Żubr, korkowych podkładek Żubra i może jeszcze czegos o czym nie pamietam.

                    Comment

                    • karin861
                      Kapitan Lagerowej Marynarki
                      • 2006.02
                      • 597

                      #11
                      A znajdą się może w tej kolekcji jakieś chusty na głowę/szyję?
                      Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

                      Comment

                      • Adam50
                        Porucznik Browarny Tester
                        • 2006.10
                        • 321

                        #12
                        Koszulki

                        W jakiej cenie są polary i koszulki.

                        Comment

                        • Fala
                          Kapitan Lagerowej Marynarki
                          • 2004.07
                          • 671

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Adam50
                          W jakiej cenie są polary i koszulki.
                          i jakie rozmiary?
                          Napis: "ściągnięto 99%" cieszy tylko przez pierwsze pół godziny.
                          Admin ma zawsze rację

                          PIWOSZE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ

                          Comment

                          • Jack75g
                            Kapitan Lagerowej Marynarki
                            • 2009.02
                            • 555

                            #14
                            Proszę o zdjęcia, wymiary i ceny za koszulki Żubra i Dębowe oraz podkładki Żubra.
                            Kto piwa nie pije ani nie smakuje, ten już jest wariat albo zwariuje.

                            Wódeczka? Nie dziękuję, żony i piwa nie zdradzam ...

                            Comment

                            • bluemartin
                              Szeregowy Piwny Łykacz
                              • 2012.06
                              • 18

                              #15
                              brak odpowiedzi bo...

                              witam
                              przepraszam bardzo za kilkudniowe milczenie moje - wynika to z faktu iz miałem mały wypadek i dopiero wróciłem ze szpitala. dziś juz nie dam rady jeszcze ale od jutra postaram sie odpowidac na pytania i PW. sorki wielkie.

                              Comment

                              Przetwarzanie...