2 szkiełka

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • HaJni
    Kapral Kuflowy Chlupacz
    • 2009.06
    • 77

    2 szkiełka

    Witam, mam 2 szkiełka. Dylan's smooth i pokal Craft Collection z napisem Original beers crafted to your taste. Pierwsza to Anglia? Bądź coś brytyjskiego? Druga: szkło dla minibrowarów/Irlandia/Kanada?
    Attached Files
  • HaJni
    Kapral Kuflowy Chlupacz
    • 2009.06
    • 77

    #2
    Zdjęcia weszły odwrotnieierwsza to te minibrowary/Irlandia/Kanada, druga-coś brytyjskiego?

    Comment

    • Cooper
      Pułkownik Chmielowy Ekspert
      🍼🍼
      • 2002.11
      • 6055

      #3
      A dlaczemu podejrzenia na Irlandię? Szklanka pierwsza (nie wiem dlaczego dałeś białe tło do szkła z białym nadrukiem ) czyli Craft wygląda bardzo nonejmowo.
      Nie kojarzę nic z browarów irladzkich co miało by chociaż zbliżoną grafikę lub tekst do szklanki z lewej.
      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

      Comment

      • HaJni
        Kapral Kuflowy Chlupacz
        • 2009.06
        • 77

        #4
        Żadnych pomysłów? A ostatnim razem tak mi pomogliście...

        Comment

        • HaJni
          Kapral Kuflowy Chlupacz
          • 2009.06
          • 77

          #5
          Szklanka Dylan's Smooth może pochodzić z walijskiego browaru Brain's. Ktoś potwierdzi?
          Co do pokala, info: szklanka przeznaczona dla irlandzkich mikrobrowarów serwujących wyprodukowane przez siebie własne piwa niszowe o pojemności HALFPINT. Czyli jakaś firma zrobiła szkło po prostu dla minibrowarów, wszystkich chcących nie mieć własnego firmowego szkła?

          Comment

          Przetwarzanie...