coś więcej na temat Ad.C Schumacher Hamburg Barmbeck

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Nur_otan
    Szeregowy Piwny Łykacz
    • 2010.09
    • 5

    coś więcej na temat Ad.C Schumacher Hamburg Barmbeck

    Witam. Widział ktoś kiedyś taką butelkę jak na zdjęciu? Jak ktoś wie coś wiecej na temat browaru , daty powstania butelki lub piwa bardzo proszę o informację.Napis na butelce
    "AD.C SCHUMACHER HAMBURG BARMBECK" , po za napisami z przodu żadnych dodatkowych oznaczeń Z mojej strony mogę powiedzieć że została znaleziona na budowie właśnie w Hamburgu. Data powstania budynku to 1807 jak dobrze pamietam i wielokrotnie przebudowywany. butelka została wykopana z fundamentów jakimś cudem w jednym kawałku chociaż przy takiej grubości szkle raczej nie powinno mnie to dziwić...
    Pozdrawiam i czekam na informację.
    Attached Files
  • Nur_otan
    Szeregowy Piwny Łykacz
    • 2010.09
    • 5

    #2
    nikt nic nie wie?

    Comment

    • Juby_piwosz
      Porucznik Browarny Tester
      • 2006.02
      • 254

      #3
      Z tego, co mi się udało dowiedzieć to " alte historische Bierflasche Verlag AD.C. Schumacher Hamburg Barmbeck. EUR 5 ..."
      Zatem jest to flaszka składu piwa, nie browaru. Na pierwszy rzut oka początek XX w. Niezbyt cenna, bo cena wywoławcza 5 euro to niewiele. Ale ładna.

      Comment

      • Cooper
        Pułkownik Chmielowy Ekspert
        🍼🍼
        • 2002.11
        • 6055

        #4
        Cenę wywoławczą od końcowej może różnić przepaść
        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

        Comment

        Przetwarzanie...