Butelka z Hansy Bergen

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • cringer
    Kapral Kuflowy Chlupacz
    • 2008.02
    • 71

    Butelka z Hansy Bergen

    Hej

    czy orientuje sie ktos jaka jest wartosc tej butelki (t.zn. jakby sprzedac, to za ile) ?
    Butelka jest z grubego szkla, o pojemnosci 0,65 litra.



    Za odpowiedzi z gory dziekuje
  • e-prezes
    Generał Wszelkich Fermentacji
    🥛🥛🥛🥛🥛
    • 2002.05
    • 19244

    #2
    -> Allegro od 1 zł. Nawet zalicytuję
    Last edited by e-prezes; 2015-07-11, 21:58.

    Comment

    • cringer
      Kapral Kuflowy Chlupacz
      • 2008.02
      • 71

      #3
      A po co ten szyderczy usmiech, normalnie odpowiedziec sie nie da ?

      Comment

      • e-prezes
        Generał Wszelkich Fermentacji
        🥛🥛🥛🥛🥛
        • 2002.05
        • 19244

        #4
        A gdzie jest napisane, że jest szyderczy?

        Comment

        • Cooper
          Pułkownik Chmielowy Ekspert
          🍼🍼
          • 2002.11
          • 6055

          #5
          Nie ma co spinać pośladów za mocno Cringer. Eta wygląda faktycznie na nieco starszą a butelki, wbrew tytułowi, nie pokazałeś praktycznie ale jeśli jest ona gładka tzn bez tłoczonych napisów to nic nie warta. U nas raczej mało kto mocniej napina się na Norwegię dlatego polecałbym eBay niż allegro jeśli chcesz ją obżenić.
          Trudno powiedzieć czy jak na norweskie ety jest dobra. Wg mnie tylko eBay może to zweryfikować. Startówkę, jak zasugerował ePrezes też dał bym pokorną.
          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

          Comment

          • cringer
            Kapral Kuflowy Chlupacz
            • 2008.02
            • 71

            #6
            Widzisz Cooper odpowiedziales kulturalnie, a wiec da sie.
            Butelka nie jest moja, dowiaduje sie o jej ewentualna wartosc dla tych ktorzy ja posiadaja.
            Butelka nie ma zadnych tloczen. Jest z grubszego szkla niz wspolczesne, ma pewne pomarszczenia w strukturze, jak sadze jest to kwestia jej wieku.

            Dzieki !

            P.S. na norweskim forum kolekcjonerow powiedziano mi pochodzi ona z lat 60, jej wartosc jest za niska na wystawianie na aukcje (choc nie podano przyblizonej wartosci) i ze samo piwo nalezalo raczej do sikaczy.

            Comment

            • e-prezes
              Generał Wszelkich Fermentacji
              🥛🥛🥛🥛🥛
              • 2002.05
              • 19244

              #7
              A co we wskazaniu miejsca, gdzie dowiesz się ile jest warte znalezisko jest niekulturalnego? Samemu zdarzało mi się sprzedać przedmiot warty powiedzmy 5 zł za 40. I na odwrót kupić kompletny bezwartościowy złom za 50 zł. Wartość takich rzeczy jest względna. Są warte tyle ile ktoś chce za nie dać. Co ci z tego, że będziesz wiedział, że warte jest to np. 50 zł skoro nikt nie będzie chciał to kupić od Ciebie za taką cenę.

              Comment

              • seba_gliwice
                Porucznik Browarny Tester
                • 2003.10
                • 374

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
                ...Co ci z tego, że będziesz wiedział, że warte jest to np. 50 zł skoro nikt nie będzie chciał to kupić od Ciebie za taką cenę.
                ... Nabędzie bezcenną wiedzę, o którą tutaj pyta ... Wbrew ogólnym trendom są jeszcze ludzie, którym na tym zależy ...

                Comment

                Przetwarzanie...