etykiety ponownie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kibi
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2004.07
    • 1875

    #31
    Ale ja mam w Elblągu podobną gdzie logo jest zgodne z nazwą ( w Braniewie zresztą też ) a ta jest ni pies ni wydra. Jeżeli Power jest z Krotoszyna to może http://www.browar.biz/kolekcjonerstwo.php?id=6309&s= też jest niesłusznie w Kielcach, wydaja się być spokrewnione.

    Comment

    • sopista
      Major Piwnych Rewolucji
      • 2003.01
      • 1747

      #32
      Power z Krotoszyna ma 7,8% i podobnie jak Premium głowę orła na dole z lewej (też mam z kontrą). Ta z adresu zatem musi być z Kielc. Nie mam takiej, więc na 100% potwierdzał nie będę.
      Last edited by sopista; 06-08-2004, 16:40.

      Comment

      • Cooper
        Pułkownik Chmielowy Ekspert
        🍼🍼
        • 2002.11
        • 6055

        #33
        Tą KONKRETNĄ etykietę na Żuławskie mimo logosa Braniewa zalicza się do Elbląga. Kluczowy jest tu napis "BROWAR ELBLĄG". Jak mówią Tatarzy Krymscy : "nołbadys perfekt" - ot , po prostu pomyłka elbląskiego browaru (tudzież dukarni).
        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

        Comment

        • kibi
          Major Piwnych Rewolucji
          • 2004.07
          • 1875

          #34
          piwopol

          Następne pytanie: Mam etykiety z opisem produkcja PIWOPOL rozlewnia Pianox. Co to za browar ( gdzie się mieści lub mieścił)?

          Comment

          • becik
            Generał Wszelkich Fermentacji
            🍼🍼
            • 2002.07
            • 14999

            #35
            browar Piwopol to Wąsosz
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            • dziku
              Major Piwnych Rewolucji
              • 2002.12
              • 1992

              #36
              Odp: piwopol

              kibi napisał(a)
              Następne pytanie: Mam etykiety z opisem produkcja PIWOPOL rozlewnia Pianox. Co to za browar ( gdzie się mieści lub mieścił)?
              Może zacznij od wpisania słowa "Pianox" do wyszukiwarki...
              Wiele z Twoich wątpliwości może zostać rozwianych...
              Dziku


              Comment

              • becik
                Generał Wszelkich Fermentacji
                🍼🍼
                • 2002.07
                • 14999

                #37
                a wracając do Powera z Kielc to tu http://www.browar.biz/kolekcjonerstwo.php?id=6308&s=
                rozwieję mam nadzieję wszystkie wątpliwości, pod adresem jest drugi wzór, próbny wraz z kontrą na której wyraźnie jest napisane co i jak, do poprzedniewgo wzoru kontry nie miałem ale możecie w tej kwestii mi zaufać
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                Comment

                • kibi
                  Major Piwnych Rewolucji
                  • 2004.07
                  • 1875

                  #38
                  Dzieki wszystkim za pomoc.Zawsze mam jakieś kłopoty z wyszukiwarkami.Szukałem etykiet w dzialekolekcjonerstwo pod GAB gdyż też miałem takie podejrzenia ale tam "Złotego Potoku" z Piwopolu nie ma. W wyszukiwarce Pianoxu nie wpisałem ale byłem przekonany że wpisałem Piwopol (bezskutecznie) bo to mnie bardziej interesowało. Teraz wpisałem ponownie i otrzymałem satysfakcjonującą odpowiedź.
                  To chyba przez to że są różne wyszukiwarki szukające w różnych miejscach (kiedyś postulowałem ich ujednolicenie w nowej wersji Browaru).

                  Comment

                  • kibi
                    Major Piwnych Rewolucji
                    • 2004.07
                    • 1875

                    #39
                    Następne zapytanie: mam etykietę owalną z kontrą KRUGER (id1996) z Brzegu i podobną ale kwadratową. Czy to też Brzeg?
                    2.Na forum jest zrecenzowane Golden Beer z Broku niestety bez skanu. Mój Golden to owalny metalik w niebiesko zielone pasy 10,1% butelka bezzwrotna. Czy ktoś wie czy to ten sam Golden?

                    Comment

                    • adam16
                      Pułkownik Chmielowy Ekspert
                      • 2001.02
                      • 9865

                      #40
                      kibi napisał(a)
                      Następne zapytanie: mam etykietę owalną z kontrą KRUGER (id1996) z Brzegu i podobną ale kwadratową. Czy to też Brzeg?
                      To może być browar Belgia z Kielc.
                      Browar Hajduki.
                      adam16@browar.biz
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                      Comment

                      • becik
                        Generał Wszelkich Fermentacji
                        🍼🍼
                        • 2002.07
                        • 14999

                        #41
                        kibi napisał(a)
                        Następne zapytanie: mam etykietę owalną z kontrą KRUGER (id1996) z Brzegu i podobną ale kwadratową. Czy to też Brzeg?
                        2.Na forum jest zrecenzowane Golden Beer z Broku niestety bez skanu. Mój Golden to owalny metalik w niebiesko zielone pasy 10,1% butelka bezzwrotna. Czy ktoś wie czy to ten sam Golden?
                        na [pierwsze pytanie adam16 już Ci odpowiedział


                        a na drugie odp. brzmi - Tak, to jest to samo (pasy pionowe )
                        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                        Comment

                        • adam16
                          Pułkownik Chmielowy Ekspert
                          • 2001.02
                          • 9865

                          #42
                          becik napisał(a)
                          na [pierwsze pytanie adam16 już Ci odpowiedział


                          Dla porównania jeszcze jedna wersja Krugera z Kielc:
                          Browar Hajduki.
                          adam16@browar.biz
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                          Comment

                          • kibi
                            Major Piwnych Rewolucji
                            • 2004.07
                            • 1875

                            #43
                            Dzieki za pomoc, na pewno jeszcze nie raz skorzystam. Mój Kruger to ten z id 17890. Ilekroć proszę o pomoc w identyfikacji przychodzi mi na myśl jakaś wyszukiwarka etykiet. Moze byłby problem w przypadku nazwy "pełne" lub " "full" ale takie nazwy jak "wampir", "tańcowane", "srebrny kur" i wiele innych identyfikowałoby bez pudła. Ale to wymagałoby wpisania nazwy w metryczkę więc chyba się nie może udać.
                            Patrzac na datę dodania Kugera do etykiet to jakby specjalnie dla mnie, jeszcze raz dzięki

                            Comment

                            • adam16
                              Pułkownik Chmielowy Ekspert
                              • 2001.02
                              • 9865

                              #44
                              kibi napisał(a)
                              ...Patrzac na datę dodania Kugera do etykiet to jakby specjalnie dla mnie, jeszcze raz dzięki
                              A żebyś wiedział - twoje pytanie przywołało mnie z tymi etykietami do skanera.
                              Browar Hajduki.
                              adam16@browar.biz
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                              Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                              Comment

                              Przetwarzanie...