Co to za dziwna podstawka???

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Bartexxx18
    D(r)u(c)h nieuchwytny
    • 04-2005
    • 8

    Co to za dziwna podstawka???

    Niestety nie mogłem wstawić skanu bo rozmiar trochę za duży i za Chiny nie mogę go już zmniejszyć, ale za to wstawiłem ją na allegro.

    Czy ktoś może widział już coś takiego? wygląda na stare, lecz inestety nie ma na niej nazwy browaru ani nic w tym stylu - tylko napis "piwo" w 4 językach.
  • TomX
    D(r)u(c)h nieuchwytny
    • 09-2004
    • 1035

    #2
    Kilka miesięcy temu, jak nie dawniej, o tej podstawce już buło na forum. Poszperaj w dawniejszych tematach, na pewno gdzieś tam siedzi.

    Comment

    • grzeber
      Major Piwnych Rewolucji
      🍼🍼
      • 05-2002
      • 2869

      #3
      Na forum przyjęło się, że nie umieszczamy linków do własnych (i znajomych ) aukcji na Allegro i innych serwisach aukcyjnych bo może być to postrzegane jako reklama.

      Jeżeli chcesz zidentyfikować daną podstawkę to śmiało możesz wrzucić skan na forum (po wcześniejszym zmienszeniu ).

      PS : aby nie było, że nic nie wnosze do tematy to powiem, iż nie wiem co to za podstawka. Nie jest jednak ona jakoś specjalnie stara, ja bym obstawiał najdalej druga połowa lat 80.
      pozdrawiam
      www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

      Comment

      • Bartexxx18
        D(r)u(c)h nieuchwytny
        • 04-2005
        • 8

        #4
        sorry za wstawienie linka, ale nie wiem jak mam zmniejszyć rozmiar skanu, skoro skan ma najgorszą rozdzielczość z możliwych (34 KB) a i tak nie dało się go wstawić na forum....

        Comment

        • kalifat
          Major Piwnych Rewolucji
          • 10-2004
          • 1168

          #5
          Bartexxx18

          Spróbowałem wrzucić Twój obrazek na stronę browaru.
          Nie obraź się, ale spróbuj poczytać informacje, które zwrócił serwer


          Błędy podczas załadowania
          Bartexxx.jpeg:
          Plik jest za duży! Maksymalne wymiary to (wys. x szer.) 500 px x 600 px.
          Wymiary Twojego pliku: 548 px x 550 px.


          Po zmniejszeniu rozmiaru wszystko hula
          Attached Files
          Last edited by kalifat; 09-05-2005, 21:13.
          bla bla bla

          Comment

          • Bartexxx18
            D(r)u(c)h nieuchwytny
            • 04-2005
            • 8

            #6
            dzięki, nowy jestem i nie znam się..

            Comment

            • Shlangbaum
              Pułkownik Chmielowy Ekspert
              • 03-2005
              • 5828

              #7
              Jakby kolega nadal szukał odpowiedzi na temat podstawki, którą mi sprzedał to odsyłam do dawnego tematu o niej:
              tutaj znajdziesz pomoc przy identyfikacji danych eksponatów ze swoich kolekcji


              Będę tak jak P-Oset proponował w tamtym temacie szukał tego zamku przedstawionego na waflu, w końcu jest się historykiem nie

              Krakowski Konkurs Piw Domowych !

              Comment

              • Shlangbaum
                Pułkownik Chmielowy Ekspert
                • 03-2005
                • 5828

                #8
                Aldach napisał: Przypuszczam, że jest polska, na odwrocie jest pieczątka (której nie skanowałem) o treści "Zakład Tektury w Czańcu Sp. z o.o., 34-314 Czaniec", Nie wiem jednak czy jest to producent owej podkładki czy jedynie któryś z byłych właścicieli.

                Sprawdziłem i jest w Czańcu fabryka tektury ale zamek na etykiecie to raczej nie Czaniecki bo ten jest w kompletnej ruinie. Może zapytam ten Skład Tektury czy oni to produkowali i dla kogo.

                Jest nadzieja:
                Poz. 10815. "ZAKŁAD TEKTURY W CZAŃCU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ" W UPADŁOŚCI w Czańcu. KRS 0000172401. SĄD REJONOWY W BIELSKU-BIAŁEJ, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 24 września 2003 r., sygn. akt VI U 60/01. [BM-10605/2003]

                Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej, Wydział VI Gospodarczy, zawiadamia, iż postanowieniem z dnia 15.09.2003 r., sygn. akt VI U 60/01, postępowanie upadłościowe Zakładu Tektury w Czańcu Spółki z o.o. w Czańcu umorzył.
                Last edited by Shlangbaum; 20-05-2005, 21:04.

                Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                Comment

                • Bartexxx18
                  D(r)u(c)h nieuchwytny
                  • 04-2005
                  • 8

                  #9
                  Szacunek za szlachetną idee poszukiwania pochodzenia tej "niewiadomej podstawki'

                  Comment

                  • Krzysiu
                    D(r)u(c)h nieuchwytny
                    • 02-2001
                    • 14936

                    #10
                    Te "xxx18" to oznacza, że próbujesz dorosnąć do osiemnastego roku życia?

                    Tak czy inaczej powinienieś wiedzieć, że obrazków nie zmniejsza się w przeglądarce internetowej, tylko w programie graficznym, np. Adobe Photoshop, Corel Photopaint, MS Paint, Paint Shop Pro itp., lub jakimkolwiek innym programie do obróbki plików bitmapowych.

                    Comment

                    • Bartexxx18
                      D(r)u(c)h nieuchwytny
                      • 04-2005
                      • 8

                      #11
                      Dzięki za trafną uwagę "seniorze Krzysiu".

                      Comment

                      • Shlangbaum
                        Pułkownik Chmielowy Ekspert
                        • 03-2005
                        • 5828

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
                        Te "xxx18" to oznacza, że próbujesz dorosnąć do osiemnastego roku życia?
                        Złośliwość godna starego tetryka. A czy to, że piszesz się Krzysiu a nieKrzysztof znaczy, że próbójesz sobie lat odjąć?

                        Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                        Comment

                        Przetwarzanie...