MISTRZ id:1485

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Bombadil13
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2005.05
    • 2479

    MISTRZ id:1485

    Odwiedzając browar Grudziądz, otrzymałem z sekretariatu min. etykietę od piwa MISTRZ. Identyczna z ID:1485 z VICTORII. Pytałem miłą Panią, czy to ich piwo i stwierdziła, że tak! Może być jednak niezbyt dobrze poinformowana Czy ktoś może potwierdzić, że browar Grudziądz warzył piwo MISTRZ?
    No i pytanie do becika: Etykietę wkładać do Sieradza (kontra jest jednoznaczna) i do Grudziadza? Cóz czynić?
    Last edited by Bombadil13; 2006-02-06, 20:15.
    Poszukuję
  • cororo
    Kapitan Lagerowej Marynarki
    • 2003.04
    • 766

    #2
    Nie podejrzewam zeby warzyli tam kiedyś Mistrza(gdy to piwo warzyła Męcka Wola to Grudziądz nie był czynny).Raczej etykieta(y) znalazła(y) sie przez przypadek
    Last edited by cororo; 2006-02-06, 20:18.

    Comment

    • becik
      Generał Wszelkich Fermentacji
      🍼🍼
      • 2002.07
      • 14999

      #3
      Cororo juz napisałco i jak

      Też nie słyszałem o Mistrzu z Grudziądza. Nie ma kontry, nie ma dowodów...
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • kibi
        Major Piwnych Rewolucji
        • 2004.07
        • 1875

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
        Nie ma kontry, nie ma dowodów...
        Też mi sie tak zdaje, że Cororo ma rację, ale swoją drogą jakiś dziwny przypadek, żeby w browarze rozdawali etykiety innego browaru (w dodatku niespokrewnionego).

        Comment

        • Bombadil13
          Major Piwnych Rewolucji
          • 2005.05
          • 2479

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
          Też nie słyszałem o Mistrzu z Grudziądza. Nie ma kontry, nie ma dowodów...
          Też nie słyszałem, dlatego pytam
          Dziwne to by cały plik etykiet od Mistrza znajdował się w sekretariacie grudziadzkiego browaru i nie miał z nim nic wspólnego. A przy następnej wizycie w grudziadzkim browarze przeprowadzę szczegółowe śledztwo
          Poszukuję

          Comment

          • Dreamer
            Major Piwnych Rewolucji
            • 2003.05
            • 1576

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kibi
            swoją drogą jakiś dziwny przypadek, żeby w browarze rozdawali etykiety innego browaru (w dodatku niespokrewnionego).
            Wcale nie taki dzwiwny. Nie raz, nie dwa zdarzyło mi się oglądać w mniejszych browarach walające się pakiety etykiet konkurencji. Najczęściej są to próbki z drukarnii rozsyłane albo rozwożone przez przedstawicieli szukających nowych klientów. Czasem zdarza się, że grafik przywozi ze sobą do jednego browaru etykiety projektowane wcześniej dla innego...
            Blog: Piwna Brytania

            Comment

            Przetwarzanie...