co to jest?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • crimson11
    D(r)u(c)h nieuchwytny
    • 2002.10
    • 21

    co to jest?

    Witam,
    ostatnio nabyłem na Allegro etykietę /podobno/ ale mam wątpliwości co do autentyczności.
    jest to etykieta przedwojenna/podobno/ z browaru A.Heidricha w Prudniku, myslałem że jest to ta mała o wymiarach 72x93 mm z zaokrąglonymi brzegami, którą kiedyś miałem w kolekcji, ale okazało się że ta jest zupełnie inna, tzn grafika ta sama ale wymiary duże 138 x 178 mm. i brzegi proste.
    Nigdy u nikogo tego nie widziałem, dlatego proszę o pomoc jesli ktoś coś na ten temat wie, czy to jest nowe wykopalisko czy też jakaś fałszywka?http://www.zts.ia.polsl.gliwice.pl/hosil/cotojest.htm
  • becik
    Generał Wszelkich Fermentacji
    🍼🍼
    • 2002.07
    • 14999

    #2
    Pierwszy raz słyszę o tak duzym Prudniku, jaka to musiałaby być butelka. Jesli w ogóle jest to etykieta to moze być na kontener, skrzynkę czy beczkę.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • cororo
      Kapitan Lagerowej Marynarki
      • 2003.04
      • 766

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
      Pierwszy raz słyszę o tak duzym Prudniku, jaka to musiałaby być butelka. Jesli w ogóle jest to etykieta to moze być na kontener, skrzynkę czy beczkę.
      Jest to reklama nie etykieta, ostatnio wysypało sie tego duże sterty nawet na allegro były sprzedawane przez kogoś jako etykiety na beczkę.

      Comment

      • becik
        Generał Wszelkich Fermentacji
        🍼🍼
        • 2002.07
        • 14999

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cororo
        Jest to reklama nie etykieta, (...)
        W jaki sposob za pomoca tego czegos reklamowano piwo? Ulotki? Papierki na stolik? Zakładki? Kolorowe karteczki?
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • cororo
          Kapitan Lagerowej Marynarki
          • 2003.04
          • 766

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
          W jaki sposob za pomoca tego czegos reklamowano piwo? Ulotki? Papierki na stolik? Zakładki? Kolorowe karteczki?
          Wydaje mi się że to wisiało najnormalniej w ramkach jak np.reklama Strakacza,która jest wykonana z takiego samego papieru.

          Comment

          • becik
            Generał Wszelkich Fermentacji
            🍼🍼
            • 2002.07
            • 14999

            #6
            Fakt, ale też wydaje mi sie to jak na taką formę reklamy zbyt male.
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            • Krzysiu
              D(r)u(c)h nieuchwytny
              • 2001.02
              • 14936

              #7
              Na Allegro były takie same i większe. Było tego naprawdę dużo, w Świdnicy na starociach też mieli na zbyciu.

              Comment

              • crimson11
                D(r)u(c)h nieuchwytny
                • 2002.10
                • 21

                #8
                to znaczy z tego wnioskuję

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
                Na Allegro były takie same i większe. Było tego naprawdę dużo, w Świdnicy na starociach też mieli na zbyciu.
                że jest to oryginalne, obojetne czy etykieta czy reklama ale nie podróbka

                Comment

                Przetwarzanie...