Wampir z Warszawy i Malto z Poznania

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cahul06
    Szeregowy Piwny Łykacz
    • 2008.12
    • 1

    Wampir z Warszawy i Malto z Poznania

    Witam
    Mam w swojej skromnej kolekcji dwie etykiety nieznalezione wśród wszystkich zamieszczonych w Browar.biz. Może źle szukałem (dopiero od kilku dni jestem pełnoprawnym "Browarnikiem", a może to jakieś rarytasy - choć nie sądzę). Wampira wśród kolekcjonerskich etykiet znalazłem - ale z Legnicy - mój pochodzi z Browarów Warszawskich S. A. Poznańskie Malto też znalazłem nieco inne. Niestety nie mam skanera, stąd taka a nie inna jakość zdjęć. Pozdrawiam - Sławek
    Attached Files
  • Cooper
    Pułkownik Chmielowy Ekspert
    🍼🍼
    • 2002.11
    • 6055

    #2
    Takiego konkretnie Wampira jak pokazałeś powinieneś znaleść u nas w dziale Browary jako browar Ciechanów (należał swego czasu do Browarów Warszawskich stąd ta nazwa na krawatce). Etyketa używana była w rozlewni w Grabowie. Malto to nieczynny od 1980 roku browar Huggera w Poznaniu i też powinieneś go znaleść w naszych browarach ale musisz szukać w browarach nieczynnych. Zobacz czy aby na pewno jest tam taka etykieta bo nie jestem pewien. Jeśli nie, to jak dorobisz sie skanera - dorzuć ją tam. Dzięki.
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

    Comment

    • grzeber
      Major Piwnych Rewolucji
      🍼🍼
      • 2002.05
      • 2869

      #3
      Wampir jest tutaj - http://www.browar.biz/kolekcjonerstwo.php?id=30713
      Malto nie ma - gratuluje ciekawego wzoru w kolekcji!
      pozdrawiam
      www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

      Comment

      Przetwarzanie...