Tyskie z kapslem od Lecha

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • cookie90
    Szeregowy Piwny Łykacz
    • 2009.03
    • 2

    Tyskie z kapslem od Lecha

    Witam
    Jakiś czas temu robiąc zakupy w jednym z Legnickich supermarketów znalazłem butelkę piwa Tyskie z kapslem od Lecha pils. Mam pytanie czy taki biały kruczek jest coś warty, a jeżeli tak to ile? Niestety nie znalazłem w internecie informacji na ten temat.

    Zdjęcie:


    Pozdrawiam
  • Cooper
    Pułkownik Chmielowy Ekspert
    🍼🍼
    • 2002.11
    • 6055

    #2
    Finansowo nic nie warte. Bardziej dowód nieprzytomności działania firmy KP tudzież przykład wewnętrzego sabotażu w tejże
    Z drugiej strony wszystko jest OK. Przecież to to samo piwo tylko inne etykiety. Umieszczenie więc kapsla Lech na flaszce oklejonej etami Tyskiego nie jest więc żadną sprzecznością.
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

    Comment

    • jacer
      Pułkownik Chmielowy Ekspert
      • 2006.03
      • 9875

      #3
      Warte jest to cos do czasu odkapslowania.
      Milicki Browar Rynkowy
      Grupa STYRIAN

      (1+sqrt5)/2
      "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
      "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
      No Hops, no Glory :)

      Comment

      • peter007
        Major Piwnych Rewolucji
        • 2004.06
        • 2820

        #4
        Cooper nie wiem dlaczego twierdzisz, że obydwa te piwa nie różnią się ale faktem jest, że to zjawisko jest nic nie warte. Gdzieś na browarze jest fotka tyskiego w grawerowanej butelce żywca
        Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

        Comment

        • Cooper
          Pułkownik Chmielowy Ekspert
          🍼🍼
          • 2002.11
          • 6055

          #5
          khmmm...to może sprecyzuję : nie różnią się smakiem. Różnią się nazwą i opakowaniem , może też ceną ale z tą nie jestem na bieżąco.
          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

          Comment

          • peter007
            Major Piwnych Rewolucji
            • 2004.06
            • 2820

            #6
            Otóż smakiem różnią się i to bardzo
            Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

            Comment

            • Cooper
              Pułkownik Chmielowy Ekspert
              🍼🍼
              • 2002.11
              • 6055

              #7
              Ciekawe czy byś rozpoznał pijąc je z takich samych nieoznaczonych np szklanek ale w sumie skoro tak twierdzisz.... Odbiegliśmy od tematu.
              Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
              1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

              Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

              Comment

              • Mafar
                Major Piwnych Rewolucji
                • 2003.04
                • 1262

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007
                ... Gdzieś na browarze jest fotka tyskiego w grawerowanej butelce żywca
                To ja kiedyś kupiłem "tyskiego żywca"
                Last edited by Mafar; 2009-03-16, 09:27.
                Polakom gratulujemy Brackiego

                Gdy rozum śpi budzą się demony

                Comment

                • delvish
                  Major Piwnych Rewolucji
                  • 2004.11
                  • 3508

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007
                  Otóż smakiem różnią się i to bardzo
                  Różnią się, choć nie jakoś dramatycznie, ekstraktem. Lech Premium ma 11,1o a Tyskacz 11,7o. Różnica 0,6o jest IMO do wyczucia w piwie koncernowym.
                  "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                  (Frank Zappa)

                  "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                  Comment

                  • cookie90
                    Szeregowy Piwny Łykacz
                    • 2009.03
                    • 2

                    #10
                    Dzięki za odpowiedzi.
                    Nie pozostaje mi nic innego jak zacząć chłodzić ten wybryk natury
                    Pozdrawiam

                    Comment

                    Przetwarzanie...