Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Podstawka Himalaya Beer

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • noodles
    Senior
    • 09-2005
    • 700

    Podstawka Himalaya Beer

    Do jakiego kraju ją zaliczyć ? Na stronie dystrybutora nie ma ani słowa gdzie piwo zostało uwarzone. Bierdeckelsammler zalicza ją do Nepalu ale ja mam wątpliwości.
    Attached Files
    Moja kolekcja podstawek
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10847

    #2
    Piwo jest to warzone w Niemczech, niestety nie wiem z jakiego browaru ono pochodzi.
    Piwna turystyka według abernackiego

    Comment

    • dryx
      † 1966-2017 Piwosz w Raju
      • 04-2002
      • 1735

      #3
      Żaden tam Nepal, tylko europejski browar - Niemcy albo UK, a może jedno i drugie. Jakieś 1-2 lata temu pojawiła się inna wersja tej podstawki. Google wskazywało wtedy na jakieś międzynarodową firmę mającą oddziały w wielu krajach. Była też anglojęzyczna strona.

      Comment

      • Micho441
        • 04-2008
        • 812

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
        Piwo jest to warzone w Niemczech, niestety nie wiem z jakiego browaru ono pochodzi.
        I Pan Wszystkowiedzący nie wie w jakim browarze jest warzone to piwo.Przeciez na podstawce jest wyraźnie napisane, www itd.

        Comment

        • abernacka
          Senior
          • 12-2003
          • 10847

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Micho441 Wyświetlenie odpowiedzi
          (...)Przeciez na podstawce jest wyraźnie napisane, www itd.
          Można wiedzieć gdzie?
          Piwna turystyka według abernackiego

          Comment

          • Micho441
            • 04-2008
            • 812

            #6
            Przeciez to Pan stwierdził, że piwo jest warzone w Niemczech wiec sam jestem niecierpliwy Pana odpowiedzi na moje pytanie, jaki to niemiecki browar warzy wspomniane na przedstawionej podstawce piwo.Ze "wzgledu" na -Niedźwiedzia Himalajskiego wspomniany browar jest w kregu mojego zainteresowania i nie słyszałem aby warzył to piwo jakis inny browar poza Nepalskim.Ale jako niedoświadczony kolekcjoner może się mylę? Z uwagą czekam więc na Pana odpowiedź.
            Forumowicz "dryx" potwierdził że Niemcy lub UK ?

            Comment

            • abernacka
              Senior
              • 12-2003
              • 10847

              #7
              Wydaje mi sie że nie umiesz czytać ze zrozumieniem.
              Piwna turystyka według abernackiego

              Comment

              • Micho441
                • 04-2008
                • 812

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                Piwo jest to warzone w Niemczech, niestety nie wiem z jakiego browaru ono pochodzi.
                Czy to ja napisałem że piwo to warzone jest w Niemczech? Widze,że odpowiedzi na Pana Teze nie doczekam sie.

                Comment

                • abernacka
                  Senior
                  • 12-2003
                  • 10847

                  #9
                  Przecież WYRAŹNIE napisałem że nie wiem w jakim browarze ów piwo jest warzone. Pytałem przyjaciół z biersekte.de i potwierdzili mi, że jest to licencja ale z jakiego browaru niestety tego nie wiedza. Bardzo proszę nie doszukiwać się gdzieś egzotyki tam gdzie jej nie ma!
                  Piwna turystyka według abernackiego

                  Comment

                  • Upernavik
                    Member
                    • 11-2004
                    • 73

                    #10
                    Pod waszą dyskusje znalazłem coś takiego http://www.himalayabeer.com/ może to jednak Indie ?

                    Comment

                    • noodles
                      Senior
                      • 09-2005
                      • 700

                      #11
                      Ja też to znalazłem i może coś przeoczyłem ale nie znalazłem tam informacji, że piwo warzone jest w Indiach.
                      Moja kolekcja podstawek

                      Comment

                      • Upernavik
                        Member
                        • 11-2004
                        • 73

                        #12
                        Przekonują że od kilku lat na rynku UK to import Indyjski wysyłany i znany na cały świat czemu im nie wieżyć po co te spekulacje zamiast się cieszyć smakiem np mini browar spiż

                        Comment

                        • beny
                          Senior
                          • 03-2001
                          • 984

                          #13
                          na 100% nie jest to Nepal
                          Z piwnym pozdrowieniem
                          Radosław Kwiecień

                          http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P

                          Comment

                          • Micho441
                            • 04-2008
                            • 812

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dryx Wyświetlenie odpowiedzi
                            Żaden tam Nepal, tylko europejski browar - Niemcy albo UK, a może jedno i drugie. Jakieś 1-2 lata temu pojawiła się inna wersja tej podstawki. Google wskazywało wtedy na jakieś międzynarodową firmę mającą oddziały w wielu krajach. Była też anglojęzyczna strona.
                            Zaden tam browar tylko firma handlowa importujaca z Azji artykuły spożywcze i kamień budowlany ozdobny np.marmur a podstawkę o której wspomniałes angielskojezyczna wydała jako reklamówke importowanego piwa.
                            http://www.himalaya-group.com/ - po kliknieciu na mapie nie na dymek a nazwę np.Niemcy ukażą sie dane siedziby firmy w Niemczech i można zapytać czy jest to piwo import orginał czy produkcja licencyjna europejskiego browaru?

                            Comment

                            • Micho441
                              • 04-2008
                              • 812

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beny Wyświetlenie odpowiedzi
                              na 100% nie jest to Nepal
                              Masz rację co do podstawki jak równiez wspomnianej przez "dryx" - angielskojezycznej ale piwo - reklamuje orginal import.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎