Co to za otwieracz (w kształcie orła) ?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • romiszu
    Szeregowy Piwny Łykacz
    • 2004.07
    • 10

    Co to za otwieracz (w kształcie orła) ?

    NA ALLEGRO POJAWIŁ SIĘ OTWIERACZ OKOCIM MOCNE W KSZTAŁCIE ORŁA JAK ŻADKA TO SZTUKA W JAKIEJ ILOŚCI WYSZEDŁ E.T.C.
  • wojtek_63
    Porucznik Browarny Tester
    • 2004.10
    • 357

    #2
    Na razie rozpuszczone zostały wici w sprawie tego otwieracza. Po pierwszych konsultacjach wyglada to na produkt garażowy ale na razie nic pewnego.Cana minimalna w obu przypadkach została ustalona na 500 zł ( drogo ) i stąd sugestia ,że ktoś zainwestował w matryce i musi mu sie ona zwrócić. Obie aukcje zostały obstawione prrzez podbijaczy sprzedającego.

    Comment

    • pieczarek
      Pułkownik Chmielowy Ekspert
      • 2001.06
      • 5011

      #3
      Romiszu, porzuć manierę nabuzowanych czternastolatków. Wielkie litery stosuj tylko tam, gdzie to konieczne. Używaj kropek i innych znaków przestankowych. Unikaj ordynarnych baboli ortograficznych.

      A sam otwieracz wygląda tak karykaturalnie, że wierzyć się nie chce, że wzór z tak śmiesznym "orłem" mógł zatwierdzić browar.

      Comment

      • romiszu
        Szeregowy Piwny Łykacz
        • 2004.07
        • 10

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek
        Romiszu, porzuć manierę nabuzowanych czternastolatków. Wielkie litery stosuj tylko tam, gdzie to konieczne. Używaj kropek i innych znaków przestankowych. Unikaj ordynarnych baboli ortograficznych.

        A sam otwieracz wygląda tak karykaturalnie, że wierzyć się nie chce, że wzór z tak śmiesznym "orłem" mógł zatwierdzić browar.
        Witam stosowanie wielkich liter pozostało mi ze szkoły, po jednej z uwag pani profesor : "Jak nie wiesz czy masz pisać z dużej czy małej to pisz wszystko z dużej a nikt ci nie zarzuci że nie wiesz". I tak było do dzisiaj.
        Co do otwieracza to dzięki, też wyglądało mi to na naciąganą sprawę szczególnie te podbijanie piłeczki przez allegrowiczów z zerowym kontem.

        Comment

        • Cooper
          Pułkownik Chmielowy Ekspert
          🍼🍼
          • 2002.11
          • 6055

          #5
          Jeśli jesteś na prawdę ostro zainteresowany tym otwieraczem sprobój mailowo skontaktować się z CP , podesłać im foto i zapytać czy coś takiego wydali. Niezależnie czy to podróba czy legal wygląda na nowy wzór więc na pewno Carlsberg będzie pamiętał czy coś takiego wypuścił ostatnio.
          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

          Comment

          • pieczarek
            Pułkownik Chmielowy Ekspert
            • 2001.06
            • 5011

            #6
            Właśnie dostałem wiadomość od bardzo dobrze poinformowanego forumowicza, że ten otwieracz, o dosyć dyskusyjnej urodzie kurczaka, jest jednak oryginalny. Wg mnie szkoda, że ludzie będą się zabijać za czymś tak brzydkim. Ale przecież nigdzie nie jest napisane, że obiekty kolekcjonerskie muszą być ładne. Tak więc, kto przy forsie, ten może śmiało ruszać do licytacji.

            Comment

            • Krzysiu
              D(r)u(c)h nieuchwytny
              • 2001.02
              • 14936

              #7
              Muszę powiedzieć, że jestem pod dużym wrażeniem. Trzeba mieć zdrowo namieszane pod kopułą, żeby dać 500 zł za taki kawałek złomu.

              Comment

              • slavoy
                Pułkownik Chmielowy Ekspert
                🥛🥛🥛
                • 2001.10
                • 5055

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek
                (...) o dosyć dyskusyjnej urodzie kurczaka(...)
                A "orły" z nie tak dawnej reklamy telewizyjnej Okocimia Mocnego to jak wyglądały?
                Dick Laurent is dead.

                Comment

                • pieczarek
                  Pułkownik Chmielowy Ekspert
                  • 2001.06
                  • 5011

                  #9
                  Nie wiem Slavoy jak wyglądały "orły" w reklamie Okocimia, bardzo mało oglądam telewizję. Jak już, to programy przyrodnicze, a tam kurczak nie występował.

                  Comment

                  • Twilight_Alehouse
                    D(r)u(c)h nieuchwytny
                    • 2004.06
                    • 6310

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek
                    Nie wiem Slavoy jak wyglądały "orły" w reklamie Okocimia
                    Tak wyglądały.

                    Comment

                    • petrus33
                      Gość
                      • 2008.01
                      • 888

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse
                      Tak wyglądały.
                      Poprawiłeś mi humor w ten paskudny dzień

                      Comment

                      • Twilight_Alehouse
                        D(r)u(c)h nieuchwytny
                        • 2004.06
                        • 6310

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika petrus33
                        Poprawiłeś mi humor w ten paskudny dzień
                        Cała przyjemność po mojej stronie

                        Comment

                        Przetwarzanie...