Poszukuję Piw!

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Latarnik
    Premium Lamplighter
    🥛🥛🥛🥛
    • 2004.06
    • 5024

    #16
    Latarnik napisał(a)
    Poszukuję piwa BRACKIE z kapslem.
    Brackie już mam.
    5450 kapsli z wypitych piw
    874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
    "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
    https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
    Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
    https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

    Comment

    • e-prezes
      Generał Wszelkich Fermentacji
      🥛🥛🥛🥛🥛
      • 2002.05
      • 19251

      #17
      poszukuje piw z małych i średnich browarów polskich, w tym głównie noteckiego (szczegóły na PW co jest w Waszym zasięgu). a żeby nie było łatwo poszukuję również takich piw:
      Velkopovicky Kozel Cerny, Hradebni Tmave, Staropramen Granat, Pardubicky Porter, Pernstejn Granat, Radegast Dark, Lasko Netopir lub Temne Lasko, Lićanka Velebistsko Tamno, Kapuziner Weisbier lub Winter-Weisbier, Lowenbrau Triumphator, Franken Brau Schwarzbier i Weissbier, Eisenacher Schwarzer Drachen, Erdinger Schneeweise, Colbitzer Schwarzbier i Bock, Sternquell Bock bier, Fohrenburger Oktoberfest Bock, Olvi Doppelbock, Andechser Bergbock Hell, 7 Stern Chilli Holunder Weizen, Holsten Maibock, Herforder Maiboch lub jakikolwiek godny maibock.
      w ofercie mam jedynie wybór piw C.K. Browaru, Relakspolu, ew. Jagiełło Mocny, Imielin Szpunt Mocne oraz Brackie.

      Comment

      • cielak
        Major Piwnych Rewolucji
        • 2004.03
        • 2890

        #18
        e-prezes napisał(a)
        poszukuje piw z małych i średnich browarów polskich, w tym głównie noteckiego (szczegóły na PW co jest w Waszym zasięgu). a żeby nie było łatwo poszukuję również takich piw:
        Velkopovicky Kozel Cerny, Hradebni Tmave, Staropramen Granat, Pardubicky Porter, Pernstejn Granat, Radegast Dark, Lasko Netopir lub Temne Lasko, Lićanka Velebistsko Tamno, Kapuziner Weisbier lub Winter-Weisbier, Lowenbrau Triumphator, Franken Brau Schwarzbier i Weissbier, Eisenacher Schwarzer Drachen, Erdinger Schneeweise, Colbitzer Schwarzbier i Bock, Sternquell Bock bier, Fohrenburger Oktoberfest Bock, Olvi Doppelbock, Andechser Bergbock Hell, 7 Stern Chilli Holunder Weizen, Holsten Maibock, Herforder Maiboch lub jakikolwiek godny maibock.
        w ofercie mam jedynie wybór piw C.K. Browaru, Relakspolu, ew. Jagiełło Mocny, Imielin Szpunt Mocne oraz Brackie.

        Tylko tylu?
        zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

        Comment

        • e-prezes
          Generał Wszelkich Fermentacji
          🥛🥛🥛🥛🥛
          • 2002.05
          • 19251

          #19
          na te mam ochotę w pierwszej kolejności. ograniczyłem się do Europy, bo jak wyjadę do Kanady to piw z USA i Canaday będą mi bokiem wychodzić

          Comment

          • bury_wilk
            Major Piwnych Rewolucji
            • 2004.01
            • 2655

            #20
            weryfikuję listę poszuikiwanych przeze mnie piw:
            Bartek, Bojanowo, Edi, Głubczyce - Brzeg, Gościszewo, Janów Lubelski, Regina, Stanley, Szwejk.
            Po za tym bardzo bym chciał wypić piwo ze wszystkich trzech browarów restauracyjnych, jednak w najbliższym czasie nie mam w planach wojaży
            Jeśli ktoś mógłby się za mną wymienić byłbym szczęsliwy. W Warszawie wybór jest spory, więc jest szansa, że coś na wymianę uda mi się zakupić.

            Lubię kiedy się zieleni
            Lubię jak się piwo pieni...

            ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

            Comment

            • Pepek
              Major Piwnych Rewolucji
              • 2003.04
              • 1500

              #21
              bury_wilk napisał(a)
              weryfikuję listę poszuikiwanych przeze mnie piw:
              ..., Głubczyce - Brzeg, ..., Szwejk.
              ...
              Co do piw z browaru z mojej rodowej miejscowości to sytuacja jest taka, że w chwili obecnej nie ma żadnych oficjalnie podpisanych adresem brzeskim na kontrach. Nieoficjalnie natomiast mówi się, że każde marketowe piwo w butelkach euro i NRW (ale już nie w puszkach) sygnowane jako Głubczyce pochodzi z Brzegu.

              Co do Szwejka... Poszperaj dokładnie na forum i dopisz literki ś.p. do tego piwa.
              Pepek

              Piwo pijesz - dłużej żyjesz !!!


              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

              Comment

              • Doodeck
                Major Piwnych Rewolucji
                • 2003.05
                • 1612

                #22
                Janów Lubelski leje tylko do KEGów i nakleja na nie etykiety "butelkowe" - w sierpniu tam byłem i Janowskie piłem.
                Dalekosiężny
                Obserwator
                Obiektów
                Dynamicznie
                Epatujących
                Ciekawymi
                Koncepcjami

                Comment

                • abernacka
                  Generał Wszelkich Fermentacji
                  🥛🥛🥛🥛
                  • 2003.12
                  • 10861

                  #23
                  Doodeck napisał(a)
                  Janów Lubelski leje tylko do KEGów i nakleja na nie etykiety "butelkowe" - w sierpniu tam byłem i Janowskie piłem.
                  Bardzo ciekawe co piszesz! Janówa z butelki piłem ostatnio cztery miesiące temu.
                  bury_wilk'u a ty niewiesz gdzie się udać z podaniem o Gościszewo?
                  Piwna turystyka według abernackiego

                  Comment

                  • Czapayew
                    Major Piwnych Rewolucji
                    • 2002.10
                    • 1966

                    #24
                    e-prezes napisał(a)
                    Kapuziner Weisbier lub Winter-Weisbier
                    Hmmm - z tego co pamiętam Kapuzinera widywałem w sosnowieckich hipermarketach (Ąszą, Kerfór). Sprawdzę przy najbliższej okazji.
                    "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

                    www.zamkoszlaki.com
                    www.piwnekapsle.net

                    Comment

                    • becik
                      Generał Wszelkich Fermentacji
                      🍼🍼
                      • 2002.07
                      • 14999

                      #25
                      abernacka napisał(a)
                      Bardzo ciekawe co piszesz! Janówa z butelki piłem ostatnio cztery miesiące temu.
                      Janów ponoć już przestał butelkować piwo
                      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                      Comment

                      • e-prezes
                        Generał Wszelkich Fermentacji
                        🥛🥛🥛🥛🥛
                        • 2002.05
                        • 19251

                        #26
                        e-prezes napisał(a)
                        ...
                        w ofercie mam jedynie wybór piw C.K. Browaru, Relakspolu, ew. Jagiełło Mocny, Imielin Szpunt Mocne oraz Brackie. [/B]
                        dorzucę jeszcze Imielin Baca Modesta i Grybów Góralskie oraz Rejent Mocne.

                        Comment

                        • dkrasnodebski
                          Major Piwnych Rewolucji
                          • 2003.05
                          • 2316

                          #27
                          A ja poszukuję czegokolwiek z browarów Kmicic, Na Jurze, Racibórz i Chociwel.
                          Last edited by dkrasnodebski; 2004-10-26, 16:10.
                          Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

                          www.radoslawstolar.pl

                          Comment

                          • e-prezes
                            Generał Wszelkich Fermentacji
                            🥛🥛🥛🥛🥛
                            • 2002.05
                            • 19251

                            #28
                            w tej chwili dopełniła się kropka nad 'i' i mam tego już dość
                            o ile dobrze pamiętam, nie licząc pierwszej paczki (frycowej) do pjenknika, wszystkie moje dotarły całe (przynajmniej nikt nie zgłaszał mi problemów), podczas gdy jedna na 2-3 dociera do mnie uszkodzona albo jak ostatnio prawdopodobnie oszukana (a nie wspomnę, że vifling eksportowe dotarło zepsute a rycerz z farfoclami).
                            może jestem pechowcem (zawsze o ty wiedziałem w głębi serca), może ktoś po prostu nie wykazuje wystarczającego zaangażowania a może to jakiś koszmar z którego się w końcu obudzę
                            ostatnia paczka dotarła "okaleczona" i z 5 piwek dostałem 2. przy tych kosztach wysyłanie po 3-5 piwek mija się z sensem.
                            moja oferta (patrz powyżej) też nie spotkała się z dużym odzewem. OK rozumiem, ale Wy żałujcie!
                            dużo tutaj wylano łez nad browarnictwem w Polsce i powiem, że browary, które upadają same sobie są winne! jeśli Wam nie zależy na ich rozpowszechnieniu to niech padają jak muchy! ja przerzucę się na swoje piwo od czasu do czasu przepijane relakspolem i C.K. browarem.
                            ps.
                            wczoraj na dodatek zniknęło Mocne Dobre Lwówka z mojego ulubionego całodobowego sklepu obok domciu.

                            Comment

                            • abernacka
                              Generał Wszelkich Fermentacji
                              🥛🥛🥛🥛
                              • 2003.12
                              • 10861

                              #29
                              Jak sie domyślam opisałeś teraz moją paczkę. Dobrze rozumiem?? Cóż ja mogę napisać. Butelki obwinąłem, czym tylko się dało aby dotarło do ciebie całe (tylko raz mi się zdarzyło aby niedoszła w całości taka paczka). A teraz piszesz, że aż trzy się flaszki zbiły. Jestem wściekły (nie na ciebie tylko na naszą kochaną pocztę ). Wspomniałeś że Rycerz był mocno pszenicznym. Niewiem, jak ja go wysyłałem nic mu nie dolegało. Adam 16 może to potwierdzić. Jest mi teraz tylko żal, że tak mnie oceniłeś.
                              Last edited by abernacka; 2004-10-29, 16:20.
                              Piwna turystyka według abernackiego

                              Comment

                              • adam16
                                Pułkownik Chmielowy Ekspert
                                • 2001.02
                                • 9865

                                #30
                                abernacka napisał(a)
                                ... Wspomniałeś że Rycerz był mocno pszenicznym. Niewiem, jak ja go wysyłałem nic mu nie dolegało. Adam 16 może to potwierdzić...
                                Rzeczywiście do mnie rycerz dotarł:
                                a) w całości,
                                b) absolutnie pozbawiony mętów,
                                c) najsmaczniejszy z dotychczas próbowanych Rycerzy.
                                Browar Hajduki.
                                adam16@browar.biz
                                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                                Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                                Comment

                                Przetwarzanie...