Mapy Piwne - spis

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Pendragon
    replied
    Jest w tym wątku wpis z 11 stycznia 2018r. z aktualnymi linkami do map.

    Leave a comment:


  • volodos
    replied
    Nie che się wyświetlić mapa Węgier. Działa tylko starsza wersja. Tam było dużo zmian? Wybieram się niedługo, szczególnie polecam się w kwestii Miskolca i Egeru plus okolice. Ktoś coś?

    Leave a comment:


  • e-prezes
    replied
    Zna ktoś coś aktualnego o Chorwacji? Tu tylko kilka pozycji, czy to wszystko? Nie bardzo mam czas na szukanie, ale lecę w lipcu.

    Leave a comment:


  • e-prezes
    replied
    Dzięki. Miałem tam lecieć w czerwcu, ale odwołali mi lot.

    Leave a comment:


  • Prusak
    replied
    Polecam tę stronę i mapę:
    The Beerologique map of craft beer operations in Romania. Check here to locate the brewery or brew pub closest to you.

    Leave a comment:


  • e-prezes
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
    Np. Bear From The Yeast czy Fabrica de Bere Scorilo wyglądają mi na kontrakty.
    Korekta BFtY oraz Aranykakas, Septe Coline, Bere Gloria.

    Leave a comment:


  • e-prezes
    replied
    W spisie tu masz, że aktualizacja mapy Rumunii jest z 2018 roku, ale dodałeś nawet najświeższe browary. Jesteś wszystkich pewien? Trafiłem na taką mapkę i jest ich mniej, ale są aktualizowane lokacje. Np. SB w Saliste. Np. Bear From The Yeast czy Fabrica de Bere Scorilo wyglądają mi na kontrakty. Reszty już nie patrzyłem dokładnie. Zaklikam do znajomego stamtąd i podpytam.
    Last edited by e-prezes; 17-05-2020, 10:03.

    Leave a comment:


  • e-prezes
    replied
    Dodałem Robim Good na białoruskiej mapie. Co do Usual Supect, Deadly Fresh Brew, Punchiller, Біірландзія to domowa produkcja, ale z możliwością sprzedaży w lokalach. Poprosiłem Wiaczesława Radzivonau z pivo.by, by uaktualnił bazę u nich. To tak w kwestii kontraktów, bo jest bardziej na bieżąco niż ja.

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    Montenegro zrobione.

    Leave a comment:


  • e-prezes
    replied
    Czarnogórę masz w zgłoszeniowej. Chyba, że trafisz jeszcze na coś, ale ten linkowany tekst jest najświeższy. Lokalizację musi jednak ktoś potwierdzić na miejscu.

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    Słowenia gotowa.
    3,5 roku temu było było 51 browarów, a teraz jest 99.

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    Dzięki za namiary. Słowenia już jest u mnie "w produkcji".

    Leave a comment:


  • e-prezes
    replied
    Słowenia https://www.google.com/maps/d/viewer...9388307197&z=7

    Czarnogórę ogarnąłem na podstawie tego tekstu i coś podobnego: https://primepassages.com/montenegro-brewery
    Last edited by e-prezes; 19-11-2019, 22:02.

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
    Pendi będzie coś niedługo?
    A znasz jakieś lokalne strony ze spisami browarów?

    Leave a comment:


  • e-prezes
    replied
    Jak zerkam na bałkańskie kraje to niektóre kraje mają aktualizację z 2016 roku a tam od kilku lat jest boom piwny. Pendi będzie coś niedługo?

    Leave a comment:

Przetwarzanie...