Mapy Piwne - spis

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Pendragon
    replied
    E-prezesie, melduję wykonanie zadania. Białorus została zaktualizowana.
    Jedno pytanie - Staromiejski chyba wyprowadził się z Mińska?

    Leave a comment:


  • e-prezes
    replied
    Pendi, mapa polskich browarów, która stanowi część twoich map z linku stopce nie działa pod andkiem. Na urlopie miałem problem z tym. Posiłkowałem się adresami na b.biz, ale na mapie jest to w sposób obrazowy.
    Last edited by e-prezes; 13-09-2018, 14:12.

    Leave a comment:


  • e-prezes
    replied
    Brakuje browarów w restauracji "Zielone Wzgórze", schronisku Biskupia Kopa oraz w Pałacu Spiż z planowanych.

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    A czego ci brakuje na mapie polskich browarów? O tę dbam regularnie.
    Nie mam czasu na zagranicę. Ale nawet i tutaj coś robię, tyle że wg własnego powiedzmy "widzimisię".
    Last edited by Pendragon; 07-08-2018, 07:48.

    Leave a comment:


  • becik
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon
    Będzie, ale póki co nie mam chwili wolnej.
    Rozumiem opóźnienie kilkudniowe, kilkutygodniowe ale nie kilkumiesięczne. Ja też nie mam na nic czasu ale prośby o porządki w browarze robię co najwyżej z kilkudniowym opóźnieniem. W sumie dodanie jednego browaru na tydzień (oczywiście przykład ekstremalny) nie powinno nastręczyć wielu roboczogodzin. Nie piszę tego Pendragonie złośliwie tylko nie chcę aby uaktualnienia na mapie polskich browarów pojawiały się tak jak wiadomości na stronie czołowej browar.biz, a widzę, że do tego to zmierza.

    Leave a comment:


  • e-prezes
    replied
    Domyślam się, że praca zajmuje. Inne rejony nie są tak opóźnione, a w sumie bliskie, więc liczyłem, że pójdzie gładko. Nic na siłę, ale czekam.

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    Będzie, ale póki co nie mam chwili wolnej.

    Leave a comment:


  • e-prezes
    replied
    Pendi, będzie jakaś aktualizacja?

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prusak
    Na mapie istniejących browarów jest błąd. Przeskoczone dwie pozycje, w związku z czym mamy 225 nie 227.
    Dzięki, poprawione.

    Leave a comment:


  • e-prezes
    replied
    Dodałem 2 browary z Mołdovy oraz 6 z Kazachstanu.

    Leave a comment:


  • e-prezes
    replied
    Tyle jest aktualnie na b.biz 224 + 4 nowe zgłoszone. Może Pendiemu usunęły się dwie pozycje (204 i 205).

    Leave a comment:


  • Prusak
    replied
    Na mapie istniejących browarów jest błąd. Przeskoczone dwie pozycje, w związku z czym mamy 225 nie 227. Zresztą, o Bocianie nadal nie wiadomo, by tam ktokolwiek warzył, więc chyba 224.

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    Że też nie wpadłem na ten pomysł z mapą wcześniej!
    W ciągu kilku dni ruszę z aktualizacją.

    Leave a comment:


  • abernacka
    replied
    Ok, nie wytrzymałem
    Dodałem już teraz dwa litewskie browary restauracyjne działające stosunkowo blisko naszych granic.

    Leave a comment:


  • abernacka
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
    (…)

    Ale jesteś pewny tego Staromestnego?
    Tak, jestem pewien. Byłem tam, sprzęt widziałem, z piwowarem rozmawiałem, piwo piłem.
    Ps. Na moim blogowym profilu na FB dodałem swego czasu kilka zdjęć z tej wizyty.

    Leave a comment:

Przetwarzanie...