Hrubieszów, Dwernickiego 4d, Browar Sulewski

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Generał Wszelkich Fermentacji
    🥛🥛🥛
    • 2006.03
    • 13952

    #16
    I co, myślicie że osoba decyzyjna z Sulewskiego tu zagląda? Bardzo miło, że informujecie forumowiczów jak się sprawy tam mają, ale oprócz tego trzeba poruszyć kwestię na ich facebooku, zomato (d. gastronauci) albo nawet i wykonać odpowiedni telefon.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • beaviso
      Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
      • 2010.02
      • 215

      #17
      Zomato nie ma zasięgu poza dużymi miastami. Na Trip Advisorze napiszę.
      Do Sulewskiego chciałem przekręcić, ale zastanawiam się jaki to ma sens. Co, panią zwolni? Dla mnie żadna satysfakcja. Błąd, że w ogóle ją zatrudnił i nie widzi jak sprawy się mają - a może mu to nie przeszkadza? Szkoda. Fajnego miejsca szkoda, bo przecież nie mojego pustego żołądka, ten da się szybko pocieszyć.

      Jestem pokojowym człowiekiem, nie mam w zwyczaju zachowywać się jak to często bywa ("Klient żąda"), znam pewne zasady ogólnej etykiety w lokalach konsumpcyjnych, mam znajomych kelnerów, słyszę o tej pracy także jak to wygląda z drugiej strony, szanuję ją. Przywykłem mimo wszystko do obsługi na jakimś poziomie.

      Kurczę, a w Zamościu (Browar Zamość) zawsze witani serdecznie i z uśmiechem, od lat otrzymujemy tam pierwszorzędny serwis. Piwo gorsze niż w Sulewskim, choć coś tam drgnęło w Zamościu na plus (ale było już naprawdę źle). Czyli dla obsługi nie jesteśmy chyba burakami, gburami, chamami, ani tym bardziej niewidoczni (towarzystwo 2+2).

      M.

      Comment

      • Gringo
        Major Piwnych Rewolucji
        🍼
        • 2007.07
        • 2156

        #18
        Czy widział ktoś piwa z Sulewskiego w jakichś sklepach na terenie województwa lubelskiego ? Lublin, Zamość, Puławy ?

        Comment

        • Prusak
          Major Piwnych Rewolucji
          🥛🥛🥛🥛🥛
          • 2005.07
          • 4434

          #19
          Bywa czasem w Behemocie na Al. Warszawskiej w Lublinie.

          Comment

          • leona
            D(r)u(c)h nieuchwytny
            • 2009.07
            • 5853

            #20
            W Zamościu w Carefour na Lwowskiej i Świecie Piwa (albo jakoś tak) przy Placu Stefanidesa

            Comment

            • Gringo
              Major Piwnych Rewolucji
              🍼
              • 2007.07
              • 2156

              #21
              Dzięki Panowie, obdzwonię i sobie zarezerwuje i drogi nie nadrobię

              Comment

              • Gopher
                Porucznik Browarny Tester
                • 2007.10
                • 450

                #22
                Carefour na Witosa w Lublinie - także dostępne, ostatnio kosztowały coś 6,5 zł.
                Lengyel, magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát

                Comment

                Przetwarzanie...